Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
14. júl 2010

@rivatha sikulak maly 😵
@olifcek, pamatam, ze ty mas strach z toho ked mm leti ☹ ale vies ze statisticky to je najbezpecnejsia forma prepravy?

olifcek
14. júl 2010

@blumka jj, ,ale i do ameriky? ☹ bojim kvoli tym dvojickam

blumka
14. júl 2010

@maminnka nove info su ze do konca 7. mesiaca by mali deti spoznat lepok..ze ked sa zavadza popri kojeni tak je to lepsie...Terezke som lepok dala az okolo 9 mesiaca, teraz aj annag napisala ze je lepsie skor...tak dam v tom 7. mesiaci

maminnka
14. júl 2010

@blumka depotom malo byt "detom"

olifcek
14. júl 2010

@blumka mam dat i ja lepok teda hned ako zacnem so zeleninkou? alebo dam do vyvaru rezanceky? staci ich len par? a jasne, bezvajecne

blumka
14. júl 2010

@olifcek prave vdaka dvojickam sa tak rychlo take nieco nestane 😉 blbo povedane ale je to tak 😉
keby som ja na to mala mysliet, tak uz som sediva..toho roku sice mm nebol v usa ale predtym pravidelne lietal..svokor leti v nedelu naspat, svokra pojde na jesen, svagrovci pridu v lete a zas pojdu naspat..
viem ze strach sa len tak lahko neda prekonat, ale jednoducho na to nemysli co sa stat moze...moj svagor letel raz do usa nic sa nestalo a tu kusok od kosic havaroval a zahynul a necha po sebe dve deti

blumka
14. júl 2010

@olifcek postupne by som dala...3 dni zemiak, dalsie 3 dni mrkva, potom prihod na 3 dni masko, potom daj este nejaku zeleninku aby to nemala stale dookola to iste...a potom prihod cestovinku napr...ale tiez asi by som dala 3 dni aby sa zistilo...a bezvajecnu

olifcek
14. júl 2010

@blumka ked ja viem, ze cokolvek sa moze stat i par krokov od bydliska...len...neviem si pomoct...sama by som to bez mm nezvladla...je to moja velka opora...bez neho by som si to asi hodila..ved by som ani nemala kam ist...k nasim isto nie a u svokricky...no neviem x;o(( kazdy ma svoje zvyklosti...

no ale ja viem, ze sa mm nic nestane, je to moj anjelik, stelesneny anjelik, a prisiel aby ma chranil, a teraz i nasu Olivku, no....x;o)

olifcek
14. júl 2010

@blumka oki x;o) urobim to tak x;o)

blumka
14. júl 2010

@olifcek ja to chapem...ja si take radsej ani nepredstavujem...co by som ja robila bez mm ☹ ale niekedy sa proste inak neda...a treba verit ze sa nic nestane

olifcek
14. júl 2010

@blumka 😵 😵

zucana
14. júl 2010

@olif ja len ze to tu rozoberame ze ako zacat krmit a ty uz davas vyzivky a este kto mu s cervenym ovocim...ved nemozes povedat ze zacnes od soboty ked uz si davno zacala s vyzivkami 😉 ale tvoja mala neni alergik ako moj...zdedila po tatovi....a budu to asi potnicky lebo uz mame po tele...proste 40stupnove horka mala neznesie....ved to ani ja skoro len nemam potnicky lebo vsak mam skoro 30 rokov 😅

olifcek
14. júl 2010

pozeram, ze zajtrajsok ma byt v ke najhorucejsi x;o(((

olifcek
14. júl 2010

@zucana mozem povedat, ze zacnem od soboty, lebo zacinam so zeleninkou v sobotu...

my nastastie niesme nik v rodine alergikom a to sme obrovska rodinka...x;o) ale urcite to nechcem prihnat olivke x;o) ale verim, ze som jej touto vyzivkou nijak neublizila...ak jo, sa osalim, ale to zatial neriesim....x;o)

zucana
14. júl 2010

@olifcek ja sa nehadam ale podla mna si uz zacala 😉 prikrmy predsa su aj ovocie nie iba zelenina 😝
ale to je duk ja len fnuk ze mala ma pokozticku aku ma a iba pisem co si myslim a ja citam jak blba vsetko a kupujem hippky lebo inde je citronova stava vsade a cukor....a vyzivy bych isto nedala pokial to neodskusam odo mna uvarene 😉

zucana
14. júl 2010

prva foto je zo vcera ako sme boli vyhadzane....
a dalsie ako sedkame dneska 😉

olifcek
14. júl 2010

@zucana JA ALE NEPISEM, ze zacinam s prikrmom, cely cas pisem, ze zacnem so zeleninkou a najnovsie som s blumkou riesila, ze kedy dam lepok x;o) ved jasne, ja viem, ze som s prikrmom zacala uz skooor x;o)))

olifcek
14. júl 2010

no a takto by moja mamina najradsej nechala oliv sediet uz...lebo, ze ved sa sama uz vytiahne...to hej, ale nevydzri dlho a padne dozadu, ci dopredu...prevazne dopredu....ale uz neriesim...moja mamina si o mne mysli, ze som sisi, ved ona nas vychovala 4, segrine 4, tak co ja mozem vediet, co je dobre, a co zle....az som z toho niekedy smutna, ale just urobim po svojom...

hlavne fakt dam pozor na zlozenie....tiez si myslim, ze su tie vyzivky i marketingovy tah, len kvoli tej dnesje dufam, ze vedia co robia 😕

blumka
14. júl 2010

@zucana moze byt ze potnicky, predsalen tam musite mat riadne tepla 😒
u nas som alergik ja, teda nie na potraviny, ale ked som bola decko mavala som do 6. rokov ekzemy z citrusov a cokolady, takze ja som s citrusami zacala az po roku a pol pre istotu...
uz som citala aj taky nazor, ze nezalezi ci sa alergen zavedie skor alebo neskor..no, ved kazdy nech robi ako mysli, hlavne zdravy rozum treba pouzivat 😉

zucana
14. júl 2010

@olifcek jaaj tak ja nemtudom 😅
tak zacni zacni 😉 so zeleninkou 😝
my konecne spime....bez plienky som podlozila tu papierovu vlozku.....nech to tam dycha 😀
a spime v jej izbicke ako ked sa narodila
mm ze jako na zaciatku 😖

blumka
14. júl 2010

@zucana, vies co mi teraz napadlo...presne tak okolo pusky bola vyhadzana neter a jej potom neskor zistili ze ma alergiu na bielok, mlieko a bielu muku...a to nieze z toho co ona jedla ale co svagrina jedla a prechadzalo to do mlieka..
Viki sa to zacalo az teraz alebo uz skor niekedy take mavala? skus sledovat ci si nieco take nejedla aj ty

zucana
14. júl 2010

moja sa tiez vytiahne sama a uz ked ju dam do stolicky sama sa takto da ...ale nechavam len chvilku...lebo je strasne inak upistana

blumka
14. júl 2010

no mm volal ide z prace a ideme na poradnu...fajn v tom najlepsom hici 😅

olifcek
14. júl 2010

@blumka jj, ja tiez citrusy neskor chcem....ale ako som pisala, neprecitala som si zlozenie na tejto jedinej, ja koza...len som kukla, ci je bez cukru, lepku a dalsie...x;o(((

@zucana jo, bude to mozno boj, uvidime x;o) ale verim, ze zacne papat i zeleninku tak ako vyzivky ;o)

i ja som chcela vcera kupit podlozky, no nezabudla som? ale mam taku, co je sucastou tasky, ako priehradka, tak tuto som jej dala vcera, no tak rotuje, ze mi cikla i mimo a slo popod puzzle 😅 teraz uz nepojdem, horko je bazro c;o((( zajtra skoro rano ideme po maltofer, tk kupim i podlozky

@zucana a super k vysledku endo...ja tiez citim, ze ta stitka bola len kvoli tehu....je mi uz dobre...ved ked som brala tie lieky, citila som sa tak nedobre ako ked ma v nemocnici nimi predavkovavali...

zucana
14. júl 2010

na ustach to mala len vcera a prevcerom ale na krcku to ma ked sa zapari a podla dr je to ekzem...

olifcek
14. júl 2010

@blumka ved preco nie? x;o)

olifcek
14. júl 2010

@zucana ja uz tak tesim, ked oliv bude krasne sediet...len...ked to ma postupnost ako blum pisala...neviem, ci to bude tak skoro...

zucana
14. júl 2010

@olifcek len sa mi zmenili trochu mam nabech na to co ma mamina uvidim zajtra i lekara co mi povie....

olifcek
14. júl 2010

@zucana drzim paste aby dobre bolo

@garonka kde si?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre