Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
14. júl 2010

zeby mala olivka svata puzzle teraz???
lebo ja mam svate tricko a papucu a aj nohu....samoska ze som ju neumyla iba trosku utrela...a trickom pretrem mm nech je lepsi 😀

jaja32
14. júl 2010

@olifcek ďakujem...ja nevzdelaná, ale učím sa 🙂

olifcek
14. júl 2010

@rivatha jj o klime viem, sme tu nedavno pisali o tom 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
14. júl 2010

predam svate puzzle, vyyyhodne 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
14. júl 2010

...no a ja zas viem od babiek, že keď chceme zistiť či je človek zlý, alebo dobrý...treba mu dať potajomky do vody kvapku svätenej vody...keď ho bude napínať, tak zlý to človek 😀 no aj to je dobré využitie @zucana 🙂

olifcek
14. júl 2010

@jaja32 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
14. júl 2010

@rivatha chvália si plienky babylove...tak preto sa pýtam. Ja používam pampers a hagies...už som mala aj tesco, ale musela som častejšie meniť a malá sa veľmi potila

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
14. júl 2010

sa tu rehnim na vas akoe hlody davate o tej svatenej vode 😀
mm som povedala o bazeniku a on ze a kam ho dame?? a ja ze no na balkon, alebo vezmeme parkrat k nasim na zahradu a buduce leto uz aj tak asi inde budeme byvat...a on ze no dobreee tak zajtra z roboty skocim do metra 😵 😵
sa vytesujem.... mame sice trojizbovy byt, ale tolko veci, ze fakt uz zakopavame o seby, najvacsia nevyhoda, ze mame aj kocik vnutri...okrem toho je tu lehatko, vajce, sportova cast je uz vytiahnuta, ale aj vanicka este....vanicka na kupanie, kos na hracky....kos na plienky, kos na pradlo pre malu....aaaaaaa ved to poznate 😀 😀 😀 😝

@laxity a aky gel na zubky si kupila? ja len ze tiez uvazujem ze mozno nieco si zaobstaram, ak by bolo treba, tak by sa zisl rada 😉

zucana
14. júl 2010

baby v poslednej dobe je vikinina svatena voda viac zlta.....
inak uz sme hore...
my vodu vobec mliecko skor.....
a ja nakupne mozem ale mam strach z meningitidy 🙄

zucana
14. júl 2010

@zoska a keby mama nesla kupila by si aj mne????

zoska
14. júl 2010

@zucana jaska zuci, zajtra pojde, tak ked tam bude pisnem ti ci chces este 😉 ... a duuufam, ze ich v Ziline budu mat 😕

zucana
14. júl 2010

baby tu hlasaju do buducej stredy horucavy 34 stupnov v tieni a ziadny dazd..... 😢

zucana
14. júl 2010

@zoska dikes prezistim 😉

dorotka2
14. júl 2010

@rivatha aj viki mala minuly tyzden taky, ze nekakala tri dni, bola som vzdy mudra, ze ved to neva, ale aj tak, som radsej, ked mi kaka. A potom v piatok, ked som jej odoberala moc, tak mi okakala tie sacky, podarilo sa mi to az na 4 krat tu jej svatenu vodu nejak odchytit. No tie dni, co nekakala mi strasne prdkala a straaaasne smradlavo, mozno koli tomu, ze nekakala, no neviem. Ale zase aj teraz, ked si prdka, tak to straaaaasne smrdi, hroza, sa na tom smejem, ze nahlas a smrdkavo, ze ako moze z takej malej ritulky tolko smradku vyliezt 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka2
14. júl 2010

baby existuju vobec nejake detske vyzivky kde nie je cukor ani kyselina citronova a podobne veci co pisete ze by nemali byt? konecne som nasla nejaku bez cukru a citam tu dnesnu debatu o vyzivkach a uz som z toho mimo..

garonka
14. júl 2010

čaute ženy 😀

@olifcek doma som už domaaaaaaaaaa

drahy ma dnes dovolenku, chceli sme niekam si vyraziť ale kym sme sa z domu vytrepali bolo 9h a nenormalne je v aute horuco
tak sme len zabehli do optimy sme sa tam pomotali a rychlo domov

dnes mame vyročie svadby a drahy ma 29 rokov darček je na ceste dorazi do piatku 😅 a on, že mam sa potom obviazať do červenej mašle a hupnuť sa k nemu do postele 😀 ee nehrozi ešte v tej horučave sa vaľať

dorotka2
14. júl 2010

@rivatha aj ja mam babylove, a su dostat aj v zdravotnickych potrebach tie podlozky pod pacienta, co sme aj v nemocke my mali. Je to podla mna super vec, ja uz mam aj v prebalovacej taske tu podlozku, je prijemnejsia ako tie umele. A doma tak nechavam Viki vetrat si pisulku, lebo vsak ked je stale v tej plienke, aby sa jej trosku aj ritka vyvetrala.

@rivatha viem, ze obchodak nie je vyhra, ale obcas sa treba ist socializovat. a ked je takto, tak tam je aspon prijemne, dnes je tu v byte trosku lepsie, no vcera bolo na nevydrzanie, aj Viki bolo zle, cela je od potnicik, pod krkom aj na chrbatiku, ved tu mame 30 stupnov a mm nechce ani ventilator kupit, lebo ideme dfat spavit klimu, on ale nevie, co tu je, ked pride az vecer, co je aj vonku prijemnejsie. No klimu dame len do obyvky a to je dost daleko do spalne, cizeto nebude take zle.

@jaja32 viki tiez vcera nechcela ppapat len vodicku pit, dala som jej trochu aj ked kojim, lebo papala strasne malo, stale sa otacala, bolo jej teplo, ale vypila len asi ľé ml, dnes len kojim, kazdu hodku, vcera som kazdu pol, preto som jej tu vodicku dala, lebo uz som salela, potila som sa ako vol

@zoska tusim mame s laxity rovnaku, sme sa o tom bavili, teda tusim s nou, ja mam na odporucanie od kamosky, co ma uz 9 mesacneho chlapceka, inak maju ich viac druhov a vraj je to to iste, tak som zobrala strednu cestu, mali tri, tak ani najlacnejsie, ani najdrahsie a potom kamoska, z aj ona to dava a je to dobre, len je tam pisane od siesteho mesiaca, no ona to v poho davala uz skor a bez problemov, aj doktorka jej povedala. Vola sa to Dentinox.

olifcek
14. júl 2010

@garonka 😀 😀

inak aj mm by ma chcel v cervenej masli 😀 ibze kde taku obrovsku zozeniem, ze?

dorotka2
14. júl 2010

@olifcek @garonka inak ak kojite,mate chut na valanie? lebo ja teda vobc, a este mam aj kramy, som si nasadila antikoncepciu, co sa da pri kojeni jednozlozkovu, tak kramy dosli, ale inak aj tak nejak nemusim, co som ja vzdy muza nahanala, ze aj by sa patrilo. 🙂 no ked skoncia, aj ja by som mala nejaku maslu asi uviazat, nech je spokojny. 🙂

garonka
14. júl 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀

sa ho pytam, či biela nestači, tak že ee červena musí 😀

olifcek
14. júl 2010

dufam, ze oliv nema ciastocku z lamaze v kozicke hornej pery, duuufam, ze to len skrabancek je...uz to ma asi dva dni...nehnisa, neopucha....blbe tykadla...neviem odpozorovat, ci je to cierne, alebo nie x;o((( 😖

zoska
14. júl 2010

@dorotka2 @rivatha dik za odpoved na gel na zuby 😉
takze dentinox....ok do budcnosti budem vediet len musim zapist dakde lebo trosku dementniem 😅

mala sa od vcera povracia po kazdom kojeni ☹ ale nie ze odgrcne ale taka sabla, ze uaa , mozno aj 30ml to odhadujem 😒 mam ju v plienke a podpradniku 😝

olifcek
14. júl 2010

@dorotka2 jasne, ze mam, ved to vychadza len raz za mesiac, juuuuj
@garonka 😀 😀 ze preco cervena?

garonka
14. júl 2010

@dorotka2 ja vôbec a ešte je horucoooooo 😝 ale aby som zas nebola taka tak tu mašľu na seba zaviažem ale bielu ešte zo svadby 😀

zoska
14. júl 2010

@garonka vsetko najlepsieeeee k výročníku 😵 a tvojmu mm vela zdravíčka, štastia, spokojnosti a sexualnej sviezosti zelám 😉 😀

ako dopadla reklamacia? vzali vam kocik?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre