• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
tak dala som zemiak a zatial vpoho...len zjedla len polku tak jej dam ked sa zobudi lebo nejakym zazrakom sa mi ju podarilo uspat....a normalne nechcela mliecko po zemiaku....vypila vela predtym....
no a potom pojdem do centra lebo doma ma uz slaktrifa a ona inak ako hentak v sede na gauci nechce byt :rolling_eyes:
14. júl 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tu maju 10 nohaviciek za 10 eur u disneyho a vselijake....aj hentake :wink:
14. júl 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky lucim sa na dnes, lebo si kurim tym PC a uz je tu fakt na nevydrzanie, asi pojdem do pivnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliv si vyska x;o) inak tie hracky boli nad nou, hehe

14. júl 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jeeej gratulujem k zubku
14. júl 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka krasne miery mate a nech ockovanie je bez reakcie
14. júl 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek sikula mala
14. júl 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozeme kukuricu? mam chut na kukuricovu pizzu :sweat_smile:
14. júl 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olif, pokojne si daj :slight_smile:
14. júl 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bujaka zeny!!
my sme boli doteraz vonku, terezka sa vymacala vo vode, ja som pochytala bronz, juli spala do stvrtej..teraz sme sa napapkali a ideme bojovat, lebo obe su jak cert :grinning:
14. júl 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja som si minule dala popcorn... a nic, takze asi ok... :sweat_smile: som spraskala skoro celu misku... a teraz som si narobila chut... tak este uvidim... :grinning:

@blumka a si aj trochu bronzu chytila... no, ved ked tt sa santila vo vode, tak jasne ze je rozkokosena... :wink:

ja budem dnes bojovat sama, bo mm maju timovu veceru s nejakym zahranicnym managerom, tak dojde najskor okolo 9... hadam dovtedy Vilko zalomi... uz sme okupani a malemu sa vratili spomienky, ze sa da plut a skusa to tu opat... :grinning:
14. júl 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 hej daco som chytila, lebo som musela s TT byt vo vode, tak ma pripieklo :grinning: TT dnes cez obed nespala, tak preto je taka...juj..a chyta ju nejaky vzdor, vsetko je nedobre, vsetko je zle, na vsetko pluje :grinning: to ma asi od Juli aj ona pluje na vsetko okolo :grinning:
14. júl 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bujaka! boli sme vonku, Oliv bola opat zzlatucka....doma uz bola zlaaaa
14. júl 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, tak aj my sme uz doma a hajde zavarat. V tom horku sa mi ani nechce
14. júl 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa porucam..zacina mi tradicny vecerny kolotoc..juli sa ide kupat, terezka este papka, potom nakrmit, uspat, polozit....vziat, uhopkat, polozit...vziat, uhojdat, polozit....vziat, umorit (kto, koho :sweat_smile: ), polozit...umyt sa a spat :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka fuuuha
14. júl 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ten baklažán to sa tu raz spomínal, sa robil iba vo vajci...teda obaloval?
14. júl 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :grinning: :confused:

@svetlankat a co tolko zavaras, vlastne vypestovane... :confused:
ked sa oliv nepaci kojenie viete co robi? fuci nosom a tvari sa veeelmi nestastne, az kym prso nevymenim za druhe, hehe
joj,. bola som v lekarni a kupila olivke tie fixies podlozky, no zabudla som nieco na lepsie kakanie pre nu....to kvoli tej uzasne neochotnej zene tam, grrrrr
14. júl 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ten baklazan, v struhanke najprv a potom vo vajci a sup na olej
@lenica81 uz mame cucoriedky a aj uhorky a dnes ideme este uhorky, vsetko sme kupili. My s mm nemame zahradku a ja od svokry nechcem, chcem aby sme sa osamostatnili. Svokra aj tak zavara uz velmi velke uhorky na moj vkus, ja mam rada malinke.
@blumka :grinning: :grinning: :grinning: drina
14. júl 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si urobila ten popcorn nakoniec... :sweat_smile:
14. júl 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 mnam ja som tiez minule vyzrala celu misku, mm dnes doniesol dve kukurice tak idem uvarit.
14. júl 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat mnam, aj to by som si dala.... :dizzy_face:
14. júl 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem kukuricu...
dnes beehalaTT po zahrade s holou ritou tak preco by si nevyskusala ako cikaju chlapci, ze? cela sa ocurala....mam svatu terezu doma :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: prisiel mi mail ze mi posielaju z ciech tie knihy, akoze nic by na tom nebolo akurat ze ja ich mam doma davno a jednu z nich uz precitanu skoro :confused: :confused: :grinning: :grinning: system zaspal :grinning:
14. júl 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka mozno pride duploooom....paq darujes niekomu :grinning:
14. júl 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek, len to dobierka bola, tak duplom uz platit neeeee :grinning:
14. júl 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok