Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
14. júl 2010

ja mám dolce gusto skústo 🙂 a len keď príde návšteva varím....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
14. júl 2010

@jaja32 nee ona to tak kadejako a kadeco pomixuje a je to v podstae ladova kava ale my si to tak honosne volame aby lepsie chutilo 😀
@rivatha jahodkuje? 😀

jaja32
14. júl 2010

@rivatha 😀 😀

svetlankat
14. júl 2010

aj ja chcem jahodky, milujem ich my nemame v mrazaku, ja vzdy vsetky zozerem

blumka
14. júl 2010

@jaja32 aj myyy...a u nas fici kazdy den, mm ma rad z neho aroma kavu...to bol jeho vianocny darcek 😉

jaja32
14. júl 2010

@blumka juj, keby aj mne mal kto namiešať...teraz najnovšie každý večer mm robí čaj z čerstvej medovky a maty

blumka
14. júl 2010

@jaja32 jaaaaaj..ja rada bylinkove cajiky..mnaaaaaaaaaaam...a najlepsi je z materiny dusky a bolhoja lekarskeho 😉 to taky ako citronovy..mnam...

svetlankat
14. júl 2010

Idem hajat, dobru bujaka

zucana
14. júl 2010

Vy Ale ficite. A ja dnes grogy....
Ani svatena voda nepomohla:(

blumka
14. júl 2010

@svetlankat bujaka dobru 😀
@rivatha, tvoj mm z nas musi mat radost ako pekne sa zdravime 😀
@zucana, co viki je nedobra z tepla?

jaja32
14. júl 2010

...tak už som dofičala...ide sa spať...mm čaká, že skoro vstáva, tak budem solidárna...veď ja dlho spííím 🙂 dobrú

lucia411
14. júl 2010

ahojte babenky...ako sa mate???verim, ze deticky pocuvaju, su zdravucke,my fajn, este dovolenkujeme pod Tatrami, 28 jula letime uz spät...velmi sa tesime na nasho ocinka. Nasa Céline je zlatunka, teraz sa nam deru prve 2 zubky, v nedelu sme hnackovali, horuckovali, nervacili, nespali k tomu nas aj uska boleli...no uz je to ovela lepsie, pomohol nam sirupcek, cipky(aj ked dieta hnackuje, cipok sa nema davat)co som nevedela...podrazdila som jej konecnik, ale zabrali proti skoro 40-tlam horuckam, Mame 7600 g, 67 cm...zdrave sme inac, tak to nas tesi...mala sa gula jedna radost, uz sa zdviha do sedu, ale tak nikam sa nenahlime...nech len mala trenuje🙂papkame uz aj zemiacik, mrkvicku, jablcko, kasicky, chuti jej vsetko, vyberava nie je🙂drzte sa dievcata, uzivajte si krasnych slnecnych dni!ahojte

jaja32
14. júl 2010

@svetlankat dobruuu

svetlankat
14. júl 2010

@lucia411 jeeej krasne miery a gratulujeme k zubkom, juuuj ale ste sa vytrapili

blumka
14. júl 2010

@jaja32 a ja cakam ze mm bude solidarny so mnou a on nechce, lebo ze on tak zavcasu nezaspi..tak ja chodim okolo desiatej a on po polnoci 😅 a vstava o piatej rano

blumka
14. júl 2010

no idem uz aj ja..terezka ma divne sny

zoska
14. júl 2010

cafte vy teda pisete 😉
ja som bola v tescu a mala tam hned zaspala...chudatko uz je nervna v tomto teple a ja tiez 😒

@olifcek ten link co si dala, to nie su marschalov postavicky, to su kupene cukrove z kauflandu... z marchmalov sa robia tak jak potah..., roztopit v mikrovlnke vymiesit s prask. cukrom a modelovat ako plastelinu...len rychlo, lebo to tvrdne a potom to treba zmova nahrievat,...je to piplačka 😉
toto je praca baby, ktora to fakt vie...pouziva aj potrav. farby a rozne to kombinuje....vsetko aj pohat, aj postavicky je z hmoty marschmalov 😉

zucana
14. júl 2010

@zoska Ze akoze ked nebudem mat co robit tak upecem 🙂
tera. Som zvesala pradlo navliekla vankuse a cakam na spanok
dnes mam divny den a blbe myslienky...kukala som serial rano a ze 16mesacne dostalo meningitidu a osleplo...

zoska
14. júl 2010

všetci spia? 😕 mne sa neda v tomto teple 😝
le tak idem aspon zalahnut, kym sa kvietok nezobudi, co bude o chvilu mam pocit 😅
dobru noc 🙂

zoska
14. júl 2010

@zucana take nekukaj preboha ☹
vyzen z hlavy cim skor 😉
tiez som zvesiavala pradlo a furt je vonku teplo 😝

selyma
14. júl 2010

@laxity takze zubok pozeram na FB. Klaudika nic, ani naznak, ze by daco sa konalo

Dnes inak po ockovani, zatial dobe. Miery :6250 a 66cm. Tj. naposledy 5450 a 60 cm. Pekne, co?

zucana
14. júl 2010

@zoska Ked ja so kukala normalng serial 😕
tu je 26 stupnov aspon sa rychlo vysusi 😀
A vnutri mam 28 a ficime na zvlhcovaci vika zakryta Po usi ide studeny vzduch...

zucana
14. júl 2010

@selyma Pekne
my smexskoro najstarsi a najkratsi ....:(

selyma
14. júl 2010

A este dr. vravela, ze jej v tej horucave mozem dat trosku vodicky. Skusila som a ona sikovnica zacla fukat do flasky 🙂

zucana
14. júl 2010

Mne mala nechce vodu ani z flase ani z poharika neviem co robit...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
15. júl 2010

bujaka, dobre rano 😀
my sme mali taku cudnu noc...mm spal pir Terezke, lebo tej sa snivalo ze po nej lezu mravce a ze ma na vankusi vcielku, tak plakala...a juli sice spala ale celu noc buchala nohami do matraca 😅 a mna zas boli hlava

@zucana..ja som vcera poslala mamine foto ako sa Terezka kupe v bazene a ona mi naspat zavolala s placom nech na nu davam pozor, lebo zevraj nejake 14 mesacne dieta zaslo ku susedom a skoro sa utopilo ci co, ze lezi a ma opuchnuty mozog teraz..akoze som sa smiala do telefonu, nie tomu ze sa tak stalo ale mojej mamine..keby som si mala vsetko pripustat ze sa stane alebo na vsetko mysliet, tak uz som vo zvieracej kazajke na psychiatrii....

moja mamina tiez robi take torty...nie si az take profi ale povedala by som ze o chvilu uz budu profi 😀

a po ockovani u nas ziadna reakcia, nic napuchnute, bez horucky 😉

zoska
15. júl 2010

dobre ranko 😉
mala spala lepsie ako ja...toto teplo je otras ☹
no a od 6tej hore...teraz pojde spat az o 8mej tak sa snazim ju zabavat...vonku je teraz chladno tak vetram byt, ale je tu normalne az kosa, som musela dat malej ponozky a prikryt dekou 😅
vcera sme kupili aj ventilator, take hebedo, a ked pustim na najvyssi vykon tak ma aj odfukne

@rivatha ja som robila na uvitanie do zivota poťahovanu tortu, celkom mi to išlo, takze urcite este niekedy upeciem...mna uspech posmeli, neuspech odradi v tychto vecich 😉

zoska
15. júl 2010

@blumka super to zvladla Juli, to očkovanie myslím 😉
dnes ma byt horuuuuco ☹ 33-36st. ble
ako je na Orave? co hovorili vasi?

@rivatha co je to biely rus? 😅 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre