Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
14. aug 2009

cafte baby prisli sme s muzikom z vecere...no zle to bolo...to rizoto sa nedalo jest...bolo ze s jahodami a krevetami samozrejme varenymi ale tie by som itak nejedla ale ked som to ochutnala ma skoro naplo tak z toho nic nebolo...akurat chudak muzik to musel zacvakat a trosku zjest...tak som mala iba ananas a teraz som si spravila jeden toast s maslickom a dzemikom a pijem vela vody tak som stale na wcku aby som sa precistila 😉

dianab
14. aug 2009

Ahoj!! Aj my sme chceli ísť s mužíkom na večeru, ale keďže mi prišlo do toho stráženie psíka mojej sestry, tak z toho nič nebolo!! To je blbé, že Ti nechutilo. Toto asi nie je náš večer! Olif si musela ľahnúť, lebo jej bolo zle, ja som mala hroooozné kyseliny, kým mi tu neporadili, že si mám dať pukance a zabralo 😀 😀 😀 😀 😀
A Ty, Chuderka, tiež nemáš asi najlepší pocit z večere, že 😉

zucana
14. aug 2009

to veru nie...a najlepsie bolo ze ja som chcela ist strasne na rizoto a moj muzik nasiel tuto restiku on ho ani nechcel a potom soms a toho ani nedotkla....a bol nahnevany lebo ze nejem poriadne a to som dneska jedla kinder mliecny rez, cerealie s jogyrtom, hraskovu polievku, 4 varene zemiaky s maslom a opecenou sunkou no a na veceru teda ananas a jeden toastik...
no co uz zajtra si to snad vynahradime...a akeho ma segra psika? nam nas boxer zomrel nedavno...boli sme velmi smutni...

janielah
14. aug 2009

Kocky drzte sa, ja nastasie neviem co su tehotenske nevolnosti, ale je mi Vas luto. Tak sup sup do posteli, nech tie neduhy prespite. Dobru noc zelam, idem uz i ja.

zucana
14. aug 2009

dobru jani
a odkial si z BA?

janielah
14. aug 2009

z ruzinova, alebo z mesta, raz tam, raz tam, ty ?

dianab
14. aug 2009

Janie, dobrú noc! Príjemne sa vyspinkaj, veru už aj ja idem pomaly, som ospalá a čakám našu postieľku s mužíkom. Je to najlepšie miesto v našom dome 😀 😀
Zucana: Fúha... znie to lákavo, čo si dnes jedla, len toho bolo asi málo 🙂
Segra má najzlatšieho malinkého maltézkeho psíka, spapala by som ho, maznala som sa s ním celý čas. Veeľmi ľutujem Tvojho boxera...určite si viem predstaviť, ako Vám bolo, to akoby Vám zomrel niekto z rodiny.. 😢 😢

zucana
14. aug 2009

VERU VERU SMUTNI SME BOLI
ideme aj my hajenkat
dobru nocku vsetkym
jani ja som origos z dubravky ale chodila som na horvatku a teraz zijem v taliansku v padove

dianab
14. aug 2009

Aj ja som sa už chcela rozlúčiť, tak dobrú nôcku Tebe aj všetkým 🙂
Majte sa! A pekné tehulkovanie naďalej!!
😔

olifcek
15. aug 2009

diana tak budem malickemu ododnes hovorit, aby bolo tak laskave a rozumne, a nech sa ukaze 😀 istotne posluche, chi
a jo misa nebola 😀

KRASNE DOBRE RANKO PRAJEM 😉

komarik
15. aug 2009

Prajem krásne ránko a ešte krajší víkendík 😎

teuska
15. aug 2009

Caute babule 😀 Citam, ze vcera bol cudny den. Mne bolo vecer tiez strasne zle a este ma aj bolelo brusko. A vyhadzali sa mi v ustach potvory afty a mam problem vobec nieco zjest. ☹ Len dufam, ze to babu neublizi.

Baby mate nejaku tabulku? Aj ja tam chcem 🙂

olifcek
15. aug 2009

teuska tak mi napis do sukromej posty svoj mailik 😉

teuska
15. aug 2009

uz som poslala. A kde je ta tabulka?

zucana
15. aug 2009

teus olifcek ti posle link potom 😉
afty by nemali vadit...ja mam cely jazyk vysypany stale take akoby dokusane...moj lekar ze to nevadi ...
dnes ideme na domcek nedaleko do hor tak sa tesim na komarov....teplo tu je zasa...a ma byt az do konca augusta.uz ma to nebavi 😎

komarik
15. aug 2009

aj ja chcem do tabuľky ale neviem prečo ti mám posielať svoj mail? Nestačí keď mi inštrukcie pošleš na IP? 😉

Mne včera bolo tiež večer hrozne zle. Boli sme na nákup a zdrali sme sa trošku. Nestihla som sa včas najesť tak som musela objímať záchodovú misu. A potom ma staaaaaaaaaaašne pálila záha. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. 😝

adenka
15. aug 2009

ahojte,
sorry ze vam tu leziem, len som chcela napisat cukruske ze mi je to moooc luto....nie je to fer ☹ ☹

pozeram ze sa trapite so zahou, tak ak vam mozem poradit, tabletky Rennie, su super na zahu, vhodne pre tehotne a dokonca vraj pomahaju aj na nevolnosti...to neviem potvrdit, nevedela som o tom ked som ja pregrcala 3 mesiace...
ale dostat ich len v rakusku, madarsku a polsku, u nas nie....
tak dufam ze niekomu som pomohla...
majte sa a opatrujte seba aj babenka 🙂

blumka
15. aug 2009

ahojteee...mna strasne boli hrdlo..poznate nejaky zaruceny babsky recept? alebo nejake homeo co neublizi babu?

olifcek
15. aug 2009

blum vytlac si 3x citron, pridaj lyzicku medu zamiesaj a vypi to. o par hodin zopakuj, uvidis, ze pomoze

olifcek
15. aug 2009

adenka dlk za typ

komarik ak mas gmail, tak tam Ti pride link, cez ktory tabulku vidis a editujes, ak nemas gmail, tak mi len napis, dam Ti meno a heslo na ucet na gmaily, ktory pouzivaju baby, ktore nemaju gmail

blumka
15. aug 2009

olif, mozem s cukrom? vraj med by sa nemal na hrdlo...skusim...uz som kloktala sol, mamina mi prichystala cibulovy sirup..tak uvidime...neznasam choroby 😠

olifcek
15. aug 2009

blum ja som zase pocula, ze sol nie je dobra na podrazdene hrdlo....ze sol sa ma prevarit v hrnci, bez vody potom dat do utierky a tam an hrdlo x;o)

medik s citronikom som ja skusila uz parkrat ked na mna cosi slo, alebo ked ma hrdlo bolelo,..pomohlo to vzdy do dvoch dni x;o) ale maminka asi bude vediet lepsie veru 😉

olifcek
15. aug 2009

medik tam mal byt ako medikament.ked si tak vezmes, predavaju v lekarni na hrdlo i propolis, co je med, a ten tiez pomaha x;o) medik ma proste ulahodit hrdielku a citronik dodat vitamin C, ktory pomaha pri chorbach x;o)

blumka
15. aug 2009

vdaka olif...ono ta sol je skor tak a rozpustenie hlienov...mna totiz vzdy pri hrdle chytaju aj sople, tak to uz mam odskusane ze toto zabera...a ja som zasa pocula s tou solou v utierke, ze to na bolest hlavy pomaha a ze to treba nahrievat 😀

olinka6226
15. aug 2009

blumka propolki su nieco ako neoangin ale su vhodne pre tehulky a su fakt super...

no skolkovy incident ja som nikdy nejak mlieko nemusela ale studene som vypila kym ma v skolke ucitelka napriek pokynu ze nemusim pit mlieko (kedze som jedla dostatok syrov,jogurty a pod) donutila vypit teple mlieko tak som ho vypila a na dne som nechala asi 2cm mlieka s potrhanou tou kozkou. ta krava ma donutila vypit to cele ja som to vyvracala naspat do pohara a ona ma to vyvracane donutila vypit. takze ja mlieko vobec ani citit... ale vo vareni mi nevadi..

blumka
15. aug 2009

takze som mala pravdu, ze to bola ta kozka 😀 😀 to asi mame viaceri taketo zle skusenosti 😠
oli a to su tabletky ci co tie propolki? kupim bezne v lekarni?

olinka6226
15. aug 2009

to su take pastilky na cmulanie na prir baze. maju v kazdej lekarni

blumka
15. aug 2009

vdaka olinka, skocim do lekarne a popytam sa na to 😉

blumka
15. aug 2009

jaaaj, moj manzelik je o pol hodky pri mneeeeee...jupiiiiiiiii 😀

dianab
15. aug 2009

Ahooj!!
Olif: super, že včera potom bolo všetko OK 😀
Hej, hej, miminko už teraz vychovávaj, aby ŤA poslúchalo 😉 ... nech sa len pekne ukáže... 😉

Blumka: Skoro sa uzdrav!! Ja Ti neviem dať žiadnu radu, lebo ja som veľmi malinko chorá. Keď som raz prechladla tak poriadne, tak mi zabralo 3 dňové antibiotikum hneď na druhý deň a bolo 😀 😀

Olinka: hnusoba tá učiteľka v škole 😠 čo to bola nejaká gestapáčka?? 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre