• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
15. júl 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, no nemám šancu to všetko dočítať, čo ste popísali, ste proste rekordmanky v písaní.
Niečo dôležité, čo mi ušlo?
Všimla som si, že niektoré už prikrmujete. Ja sa už teším na tie ksichtíky, čo malý bude dávať.
Ako zvládate tieto teplá?
15. júl 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ty nosis tu manducu s prekryzenymi ramienkami... :confused: sa pytam... :sweat_smile: inak mala je zlata... to zuzle lyzicu...

moj sikovnik si akurat zvesil pava emila z hrazdicky... :dizzy_face: :grinning:
15. júl 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex ahoj... no prezivame... :grinning: ja by brala takych 25, lebo v byte je na nevydrzanie, chvalabohu je na vychod, a to som kedysi chcela byt na zapad... ale uz nie... :sunglasses:
15. júl 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaaam svokra mi poslala bananovy milkshake :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: ale mi ho TT vypila :grinning:
15. júl 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nam sem cely den pece, no katastrofa. Vcera sme boli cely den v sade, tam sa celkom da vydrzat.
15. júl 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 leni uz som poslala, dufam :sweat_smile: no mozno aj dvakrat, akosi mi to zblblo

@rivatha hned by som vybehla do tulipu (poznas?) sice nic moc, ale je tam aj prebalovacia miestnost....
ibazeee dnes musim kvočť doma lebo poobede ma prist opravar na pracku a bude mi volat a ja som slubila, ze budem stale doma, lebo vsak kam by som sla v tomto teple nie?
inak mala teraz spi a tu trieskaju jedna radost.... no asi ma tu tvrdiu cast spanku, potom ked mi ju zobudia skor akoby ona chcela budu nervy cely den :frowning2:

@alex cauky.... mi zvladame tepla doma, zastrete zaluzie, ventilator :wink: vcera som vybehla do tesca a tam je klima tak mala okamzite sladko zaspala :sweat_smile:
15. júl 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 eee, nie prekrizene x;o))

a papa kukuricnu chrumku, nie lyzicku x;o)))

@blumka :grinning:
@alex neznasama moc dobre x;o(

davam olivke na hlavku mokru vlhcenu utierku...x;o))
15. júl 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Sa niekto ma, bujaka :angry: :grinning:
@olifcek S tou vreckovkou na hlave nema chybu :grinning: :grinning: A spolu ste krasnucke :dizzy_face:
@lenica81 To ma asi tu kukuricnu chrumku, nem? :confused:
15. júl 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Ano, poznam Tulip, videla som, no dnu som este nebola. Hanba mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Alebo mu zavolaj, nech dojde skor, keby sa mu dalo. Ze mas dieta a ides sa schladit dakam :sweat_smile:
15. júl 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no s tym tulipom si o nic neprisla, nic tam poriadne nemju, akoze neprehnam, jedine exisport a pantha rei a ostatok nic moc a malinke to je , prejdes to za 10minut cele...
no segra dojde za polhodku, tak uvidime ci cosi poriesime :unamused:
opravarovi som volala, ale ze ma zakazky mimo MT teraz a ze sem dojde az poobede, akoze mam pocit ze to robia zbíjačkou vo vedlajsej miestnosti a vraj je to pod nami na druhej strane :angry: :cry:
15. júl 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem si ja zhanat kam si som sa mohla uchyli po ostatne dni a pojdem si zistit ako dlho budu trvat prerabky :unamused:
keby nasi uz aspon mali hotovo tak sa tam nasackujem, ale takto...no mna fakt vystrie :frowning2:
baby ja som nepocula mm v telefone, trasie nam poharmi v skrinke
15. júl 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska mam... dakujem, tam ma napadlo, ze minule kamoska mala tiez taku tortu s ruzovou na 30 a ja ze to tak chuti... som nevedela, ze sa to takto da urobit... :wink:
15. júl 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ten link mi nejde...ako sa teda vola ten poharik alebo ty olif
@olif mala je nadherna taka huncutka....ked teraz si predstavim ze co ti vyvadza tak normalne aj cielene bych povedala :grinning: my sme konecne zaspali v kuchyni....je tu totiz upratovacka ktora bucha kade tade....len som zvedava kedy spravim obed :sweat_smile:
15. júl 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska :fearful: :frowning2:

@zucana mame presne tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6292420&tab=12

a i tento na neskor, akurat, ze nie od +12 ale od +6, v lekarni maju akciu, oba za 8eur tusim...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6292443&tab=14
15. júl 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jo, myslim, ze uz ma dost rozumu na to, ze cielene vystraja...stale ma o tom presviedca viac a viac...
15. júl 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musime kupit nejaky mini bazenik...na balkon a na vonku na cely den, trebars...
15. júl 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana kraaasne si kupila...ved ako vsetko....peknucke hracky a oblecko kupujes :dizzy_face:
15. júl 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Tak uz tam teda ani nepojdem. To tu v ZA je teda mozno aj viacej toho v MAXe. Oh, no utec dakam veru. To musi byt nenormalny hluk, ked pohare trasie :confounded:

@zucana Avent Magic Cup tam mal byt. Ale su rozne znacky. Hlavne, aby sa dobre drzal a nevytekal naspat takemu drobcekovi.
15. júl 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska pod k nam :wink: pozyvam na pizzu :grinning:
pojdem dnes hladat aven magic cup lebo tie co olif dala tu nebudu mat :frowning2:
a my mame nevytekajuci a ten ma ale tvrdy naustok a brusi si na tom dasna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto jet a foto ked bola vyhadzana...chudatko moje
a inak v sobotu ma byt 41 stupnov a my mame u jednym v byte kde nemaju klimu party 12 ludi :sweat_smile:
15. júl 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@selyma 66cm a 6250g? Taký slížik...super, to Natálka má 7200g a 64cm :grinning: ...buchta malá :grinning:

zúbok...vraj nie je úplne prerezaný...je to už viditeľne biele, takže zajtra možno :slight_smile:

15. júl 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka krásne ste spinkali :slight_smile:

ja vás čítam postupne :grinning:
15. júl 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana juuuj...nevyznam sa, ale to naozaj ako ekzem vyzera...
15. júl 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana, mne sa to tiez nezda ako ekzem...ale zas ani ako potnicky... :frowning2: chudinka mala...a svrbi ju to? co vravi na to lekarka? a vcera ako ten zemiak..bolo ok po nom?

@rivatha, no moja svokra je fajn...vcera nam s mm poslala ladovu kavu, dneska toto...mnam...navarila...sa nudim normalne niekedy :grinning:
15. júl 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked budem mat mixer, co mi @zucana predala tiez si ako prve urobim koktejlik x;o))))
15. júl 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nevim jak ho tu dostanem, ked kolega ide do ke skor, x;o( ale vymyslim cosi x;o)
15. júl 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok