Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
15. júl 2010

@zucana juuj mne to pride ako alergicka reakcia 😕
ink si tu? mm ide do metra.... chces bazenik?
a dakujem za pozvanie, keby bolo blizsie, napr. v ČR tak sa ti fakt nasáčkujem 😅 😀

jaja32
15. júl 2010

...my už spinkáme - druhý pokus, bola som vonku vešať prádlo a malá bola na hojdačke, normálne tam bolo lepšie než v dome... pofukoval vetrík až som chcela ísť zobrať kočík, že budeme spinkať na hojdačke, ale zaspala v postieľke som zvedavá na ako dlho...tretí pokus bude hojdačka 🙂 idem rýchlo posťahovať pesničky podhradská a čanaky, malej so to včera veľmi páčilo
@blumka aj ja chceeem také dobroty 😀 na chvíľu požičaj svokru...neboj vrátim, veď mne stačí aj ten môj svokor 😀

zoska
15. júl 2010

malá dospala, prestali trieskat....asi obeduju 😠
no pockam na opravara a bezim prec 😉

selyma
15. júl 2010

Ahojte babeny, som rada, ze ste tu., Potrebujem poradit. Klaudike vstupli po ockovani teploty, mala 38,6 a teraz ma 37,7. Chcem poradit, ci jej mozem davat nurofen capiky (paraceramol) po troch hodinach panadol sirupcek (ibalgin) a znova pop troc hhodinach nurofen capik a potom znova po troch sirupcek. Lebo sirup aj capiky sa mozu davat vzdy po 6 hodinach a neviem, ci ich mozem takto kombinovat.

jaja32
15. júl 2010

@zoska juj, nezávidím ti, ja si to ani neviem predstaviť....mne stačí hrmot čo sa doma urobí a nie ešte zbíjačka a pod., radšej uteeeeeeeč

zoska
15. júl 2010

@selyma 37,7 je po odcitani alebo nie? lebo ak nie tak uz nedavaj nic...v ritke s odratava 0,5 stupna... a tieto proti teplote davaj urcite s rozostupom min. 6 hodin

jaja32
15. júl 2010

...asi zajtra utekááááááááááám z domu...možno sobotu,ale to neva

jaja32
15. júl 2010

@olifcek tá ma riadne šibalské očká 🙂

selyma
15. júl 2010

je to po odratani, davam s rozostupom 6 hodin, len ci mozem po 3 hodinach striedat siru panadol a nurofen capiky

olifcek
15. júl 2010

@selyma skoda, ze t nie je @blumka, ta tusim pisala, ze mozes sirupceky striedat po 3 hodinach...

zucana
15. júl 2010

@olifcek a kedy ide zeby som aspon mixer natlacila do kufra ale bez krabice...
a vcera po zemiaku vsetko oki....
my mame takyto ten ekzem ....atopicky to bude
no a robim obed....pak hodim recept do nasej temy 😉
zosi dik mamca kupi 😉
odpis ci si tu ked nie odpisem na mobil ;)

zoska
15. júl 2010

@zucana oki 😉

selyma
15. júl 2010

@olifcek no to skoda, ale aj mne sa zda, ze mi to raz niekto pisal, ale chcela som sa uistit

zucana
15. júl 2010

@zoska dikes inac moc 😉
no dala som zemiak s bielou supkou....ale keby to bola alergicka tak iba an tvaricke???

olifcek
15. júl 2010

@zucana 23 je uz v ke, cize sa minate x;o)

olifcek
15. júl 2010

@zucana a je aj alergia na zemiak?

zucana
15. júl 2010

@selyma nam povedali ze do 38 sa nemusi davat nic.... 😅 ja by som uz nedavala ked si uz dala predtym a klesa to 😉

olifcek
15. júl 2010

by som kupila, keby som vedela, aku velkost bude oliv nosit v zime

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2308967

blumka
15. júl 2010

@selyma do 38 nedavaj nic...nad 38 daj nieco, bud nurofen alebo panadol, pockaj 3 hodiny ak neustupi daj to druhe...mozes striedat po 3 hodinach ale musia mat ine zakladne lieciva tie sirupy, cize nurofen s panadolom mozes....ale ak po troch hodinach uz nebude teplotovat zbytocne do nej nic nepchaj...

ak budete v TV novinach pocut o vrazde v krasnej, tak ja som vrah...dala som Juli spat na balkon, spala pol hodinu a nieco ju prebralo tak som ju sla este pohojdat v kociari, ona tak bezne robi, ale potom este zaspi aj na 2-3 hodiny...no a moja suseda ma VIDELA ako ju kolisem, este dokonca predtym ako som ju davala spat sa ma pytala ze ci ide spat, tak jej vravim ze hej, a ona ze ok ze bude ticho...tak teraz ma VIDI ako ju kolisem, a zreve na mna, ze ani tebe nechce spat? som myslela ze ju zabije..akoze taka zlost do mna vosla, ze keby som nechcela este uspat Juli tak na nu zrevem, ci jej sibe totalne alebo co...samozrejme ze som sa ovladla ale hovno z toho (sorry za vyraz ale som nasrata maximalne) a Juli je uz hore...tak dnes zatial spala hodinu dokopy a to len vdaka mojej susede... 😠 oddnes dovolujem Terezke kricat na dvore ked jej deti spia 😠 😠 clovek chce byt ohladuplny k druhym a hovno z toho 😠

olifcek
15. júl 2010

@blumka

blumka
15. júl 2010

@olifcek som taka nasrata ze ich ani nezavolam ku nam na bazen..vcera som ich volala, nech sa pohraju deti ale dnes nie..pride kamoska, ja sa budem bavit s Terezkou...nech cumia cez plot...ani trampolina ani bazen 😠 a aj tak ten maly je taky rozmaznany...vcera udrel Terezku, bolo to schvalne ale akoze sme sa zatvarili ze to neurobil naschval aby sa nezacali bit...terezka zacala plakat ale som poznala ze to taky plac nasilu, tak jej hovorim neplac a skac, sak sa nic nestalo..a jemu vravim, povedz prepac terezke, pozri ako place...a viete co on? rozreval sa...tak moje decko na neho kuklo a ona jemu povedala prepac 😀 😀 😀 no a jeho mama? vzala ho na ruky a este jeho tisila...potom sa cuduje ze je rozmaznany

blumka
15. júl 2010

@olifcek, ja som hovorila ze bude extremne teple leto...a extremne dazde...akoze este nech je teplo kym budem u nasich a potom nech uz aj jesen pride 😀

olifcek
15. júl 2010

@blumka jemine...toto bych olivke nedovolila...bit druhe deticky x;o((( horor....si dobra ako @zucana a to i ktym, co si to nezasluzia...

olifcek
15. júl 2010

@blumka jo, v spravach hovorili, ze medi panelakmi je o 60stupnov x;o(((((

blumka
15. júl 2010

@olifcek vies, to je take obdobie u deti, ze biju...aj terezka ked si nevie rady, lebo jej nieco zakazujem a ona z tej frustracie, ze nic nezmoze ma capne...ale jasne ze vyzadujem ospravedlnenie, potom jej vysvetlujem ze preco sa to nema a tak...ale on vyslovene naschval..skacu na trampoline a zacne ju nahanat..je o rok starsi a jasne ze ju dozenie, bud ju chyti za tricko a stiahne na zem alebo ju zvali a on na nu..terezka nie je na take nieco zvyknuta, tak sa zlakne...a potom este on reve...alebo ked nahodou spadne na trampoline a terezka dalej skace tak reve ze on sa nevie postavit, ze Terezka ma prestat skakat...minule tu nebola jeho mama, tak som mu povedala ze ked sa nevie sam postavit nech ide domov, ze na trampoline skacu len deti co sa vedia same...tak si potom vymyslel ze ho boli noha, tak mu vravim, chod domov, ked ta boli noha, to nemozes skakat...jasne ze skakal dalej a uz bol ticho

jaja32
15. júl 2010

@blumka nabudúce aj ty s Terezkou poriadne krič...mrcha suseda to je
nám zlyhal aj druhý pokus po 30 min.... dnes sme toho tiež naspali asi len hodku...tretí pokus o tretej vonku na hojdačke....včera tam tiež spinkala 1,5 hod.

blumka
15. júl 2010

@olifcek fuj 60...bleee 😝

olifcek
15. júl 2010

@blumka super si mu povedala x;o)))

jo veru...ja vzdy hovorim, z eje tu teplejsie nez teplomer co je na letisku ukazuje...a mala som recht..x;o(((

blumka
15. júl 2010

@jaja32 urcite..uz na nu ohlady neberiem...a to nie je prvykrat..preto ma to sere..kebyze raz...uz ked terezka bola malicka to robievala...vedela ze spi a prisla mi nieco surne povedat tak zvonila pri dverach jak najata...a ja ze ci hori ci co, a ona mi nejaku kravinu doniesla, casopis alebo tak..no uznajte...ale ona sa nudi, je sama doma, muza ma na tyzdnovkach...teraz uz tolko neotravuje bo ma uz dve deti, ale ked mala len maleho, to mi aj 10x denne volala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre