• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka mne mm prerobil zvonček tak, že ho môžem vypnúť....ja som vypla a už nezapla
15. júl 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak druhý pokus spania zlyhal kvôli kakaniu....fuuuuj smrdí celá spálňa :angry: ...vždy to má tak načasované...
15. júl 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jeeej mala aka rozkosna a ako jej chuti,
@zucana chudatko malicke, ale uz vam to ustupilo, ze?
@blumka tu susedu si vyhrala v loterii, niet ti co zavidiet, heh.

My sme boli vonku, ale je to na nevydrzanie, je tam asi fakt tych 60 ble. Miska zatial spinka na balkone a ja pucim zeleninovy salat. Nic ine do seba nedostanem v tej horucave
15. júl 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj a musim vam povedat, dnes ma moj synovec 18 rokov, je prvorodeny, este si pamatam ako som ho kocikovala. Ale ten cas leti
15. júl 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat tak sa pripravujú veľké oslavy :slight_smile:
15. júl 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, musia nie?
15. júl 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka No je to koza vyslovena :angry: Obdivujem ta, ako sa ovladas... A ten chlapcek to hadam nie je ten Terezkin frajer, ked ju bije :confused: Mysli na to, ze uz len do novembra a mas od nej pokoj svaty (nie ocikany myslim) :wink: :dizzy_face:

@zucana Juuuj, aj ju to nejako bolelo alebo znervoznovalo? Chudiatko :frowning2: Ak ma atopicky ekzemik, tak aj opalovaci kremik podla toho pozri, ci mas. Aby jej to nejako nezhorsovalo na slniecku. Asi vies, ale mi napadlo, tak pisem.

My sme spinkali raz vyse hodky rano, a potom este dvakrat zhruba po hodinke, celkom prekvapivo dobre :slight_smile: Hrali sme sa, tancovali, lietadielko robili, celkom fajne zatial :slight_smile: Mam pootvarane okna vsade a hybe sa vzduch, tak sa mi neda tak teplo ako vcera :confused: Inak mame vyhladavanu severno-juznu stranu, je to parada, no ale v takomto tropickom lete amen :grinning:
15. júl 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma 4 deti, caka dalsie....5,4,3,2 rokov maju tie, co uz niesu v brusku....ufff
15. júl 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jj poznam ju..teda nie osobne ale z kona...chodila do temy februar 2008 :wink:
15. júl 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha,ee to neni frajer...frajera ma dobreho..ten ma uz 5 rokov ale taky zlaty chlapec...podeli sa s nou o hracky, postrazi ju ked treba, ked sa ona chce hojdat a on nieco ine, tak jej vyhovie, este sam povie, ze dobre terezka idem sa tebou a ja sa potom pohram ...no zlate chlapca..a pritom je skoro jedinacik..ma 17 rocnu sestru, cize to sa uz ani nerata ako sestra :grinning:
15. júl 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka wow, to nech si drzi toho frajera x;o)

a nevies kolko deti chce? x;o)
15. júl 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no sak preto ich furt davame dokopy...ale oni sa tak maju radi..ked prideme my tam alebo oni k nam tak prve co urobia, daju si pusu, postiskaju sa a uz sa hraju...este ani raz (za 2 roky co sa poznaju) pri nom Terezka neplakala zeby jej nieco urobil hoc len nechtiac...
15. júl 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka nadherne
15. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku uz 31 v tieni...na letisku, cize na sidliskach iso viac :frowning2:
15. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ideme mi trampolinovat a do bazenika..kamoska doniesla terezke nafukovaciu loptu, tak bude fun :grinning: a zobudim susede dieta :angry: :sweat_smile:
15. júl 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka pomsta bude sladka x;o)
15. júl 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek pytala si sa na polievky, no klasicka zelenino-maskova, celkom im chuti, ale moc toho aj tak nepopaju a potom si aj tak pytaju mlieko a ja im zatial davam aj ked sa pyse ze o 2_3 tyzdnoch by to malo nahradit mlieko, no neviem, mam im uz nedat a dat neskor? takto asi vedia, ze aj tak dostanu mlieko, no neviem, ale zase chcem , aby ,mali tekutiny
ja som zatia kupovane nedavala, z ovocia som dala jablko varene a dnes banan,
@blumka kedy mozem dat jablko struhane a mrkvicku surovu?
15. júl 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka ja olivku neodstavim od mliecka, dam vzdy ked popyta x;o) prave kvoli tehutinam, ale aj kvoli vlastnosstiam mliecka...

my zeleniku zacneme v sobotu, doteraz sme ovocie len x;o) naopak, ale tonevadi, ve di katina pisala, ze tak robila a bolo to v pohode x;o)
15. júl 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paci sa vam to?

http://www.diva.sk/moda-a-krasa/moda/hit-tohto-leta-neviditelne-nohavicky/

mne to pride nechutnea neviem preco...ale taky zadok bych chcela
15. júl 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posielam foto Natálky v bazéniku ako nám je hej :slight_smile:
15. júl 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka ja davam malemu zeleninku tak zhruba dve hodiny po poslednom mliecku ktore pil.. a tym padom sa mu potom posunie papanie.. kazdy den spapa trocha viac tak verim ze postupne vynechame jednu davku mliecka.. hoci dnes sme nestihali a prikrm dostal v case ked malo byt mliecko, to aj dostal ale mensiu davku.. sme na UM
15. júl 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja radsej davam mliecko, hlavne v tomto teple ale malej teraz davam aj vodicku pomimo papania
ale neviem teda kedy potom je ten cas na nahradzanie mliecka prikrmom

@blumka s tou susedou ta maximalne chapem, ja som nenormalne nervozna ked malych nieco alebo niekto zobudi
teraz nastasie spia, dala som ich spat v obyvacke v kociku - lebo len tu sa da ako tak existovat
inak je tu v BA katastrofa
15. júl 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mne teda rozhodne nie...
15. júl 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity parada :sunglasses: aj sa teraz chystam vybrat von vanicku a urobit im vonku kupalisko
15. júl 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek :grinning: uz nevedia co vymysliet :grinning:
15. júl 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka odporúčam :wink:
15. júl 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity i my predsa kupime bazenik, ale taky, co v pohode do tasky vojde, aby sme mohliniekam von ist i na pol ci cely den c;o)

@lienka2 :grinning:
15. júl 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tento je tiež v pohode, keď sa zloží :slight_smile: , len možno ty by si skôr bez striešky...
15. júl 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity take cosi lahsie hlavne x;o)
15. júl 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok