Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
15. júl 2010

fuj, dusno je...niekde v dialke pocut hromy....ale na dazd to nevyzera 🙄

maminnka
15. júl 2010

@zucana neviem, kazdy rok akosi inak, chodim tam nakukat kazdy druhy den...

olifcek
15. júl 2010

a brasko je opat v umelom spanku...ze sa mu kusok zhorsil stav pluc...no bodaj by nie, ked uz i kecat vo velkom chcel...

maminnka
15. júl 2010

@olifcek dufam, ze to bude v poriadku, troska viac zosilnie, zahoja sa pluca a bude to zasa on!

zoska
15. júl 2010

@olifcek ajaj olif co to? nech sa setri radsej....a to ho uviedli do umeleho spanku, ci upadol do bezvedomia predtym?

zucana
15. júl 2010

@olifcek 😢

@maminnka pak daj echo....

zucana
15. júl 2010

mala spi od tretej ale uz sa pomaly budi pohrame dame papat a pojdeme do centra na nakup....

zoska
15. júl 2010

@zucana pekne ti pospala Viki 😉 ako ju vola tvoj mm ked ona je vlastne Vittoria?
@maminnka to sem ani nepis ze ti tak dlho spala 😀 no ja by som sa bala, co sa stalo keby mi to urobila 😅
@laxity zlatunka je Natalka...a tie plafky 😵 a mne mm dnes kupil bazenik, sa tesiiim, dik za tip 😉
@olifcek som zabudla...Olivka aká šibaka, uz z pohladu jej vidiet ze to bude žive striebro 😉

zucana
15. júl 2010

@zoska viki alebo patattina- zemiacik
ja ju volam vikinka
a sme hore

zoska
15. júl 2010

@zucana patattina 🙂 zlaté

svetlankat
15. júl 2010

@lienka2 ano, pouzivam ho kazdy den a teraz v tych horucavach je super, odzipsujem zadok a nema tak ako v skleniku

olifcek
15. júl 2010

@zoska jo, i lekari ma varuju 😅 dokonca i chirurg, hi hi

no bracho bol i predtym v umelom, ale do nemocnice ho priviezli v bezvedomi...fungoval mu iba mozog par hodin, zvysok vraj pristroje...

no on sa im z umeleho prebral 05.07 ...a posl, dni mal abstak...lekari vraveli, ze sa moze stat, ze pojde znova do umeleho...bol nervozny, potil sa, hresil....chybala mu davka...to na uspanie vraj tak funguje...brrr...a idu mu dnes ruku operovat...tu, co v nej necirkulovala krv, vyzeralo, ze o nu pride, ale nakoniec sa to rozbehlo, mal ju v dlahe a teraz ju idu operovat...neviem, ci kosti, ci slachy...

svetlankat
15. júl 2010

@svetlankat ale davam jej popruhy aby nevypadla, mm my aj dorobil v strede taku priehradku vies medzi nozky aby mi nevypadla, z latky

lienka2
15. júl 2010

@svetlankat ale zatial iba vpolohe na lezmo, vsak? my chodime v hlbokom, este rano v nom spi.. ale ku veceru ked ideme tak nechce lezat, nosime ho na rukach.. ale predpokladam ze este nemozeme nadvihnut lezadlo v sportovom.. ak by sme s nim aj isli..

zoska
15. júl 2010

@olifcek tak silno drzim palce!

inak ty mas rada vienettu ze? 😉 akurat papam capuccino, mnamka 🙂

svetlankat
15. júl 2010

@olifcek drzim palce

svetlankat
15. júl 2010

@lienka2 len na lezato, niekedy ale velmi na kratko 5-10 min dam tu prvu polohu, to je skoro lezmo, ale fakt len na kratko zatial

svetlankat
15. júl 2010

@lienka2 ja si myslim ze ta prva poloha je ok, hlavku ma pekne polozenu ako keby lezkal

svetlankat
15. júl 2010

@lienka2 v podstate ako v sedacke, nie je to rozdiel, urcite sa to neda nazvat sedom

olifcek
15. júl 2010

@zoska mnam...ale ja zmrzku vo vseobecnosti mooooooooooooozem a plno velaaaaaaa

lienka2
15. júl 2010

@svetlankat diky 🙂 skusime vecer chodit v tom.. lebo nosit ho uz nie je velka sranda.. aj ked urcite patri medzi tie mensie deticky tu vo februarovkach 😅

svetlankat
15. júl 2010

@lienka2 a este ma napadlo, ze tie popuhy nedavam cez ramienka, iba okolo bokov a medzi nozky, vies aby zo spodu neprepadla,

sorry baby ale pisem za pochodu

svetlankat
15. júl 2010

@lienka2 daj potom vediet, nemas zac. Ja mam ten kociar velmi rada. Pouzivam aj ten druhy ale tento po meste je skvely

lienka2
15. júl 2010

@svetlankat ja ten kocik zatial pouzivam len na balkone ale davam mu vsetky popruhy, aj na ramena.. pre istotu 😅 a nevadi mu to

olifcek
15. júl 2010

oliv tak vystrelila kaku do plienky az som sa zlakla 😀 😀 😀

zoska
15. júl 2010

baby mne mala dneska funi ako zajko 😕 som myslela ze ma plny nostek, dala som libenar, tycinkou neslo, tak som vysavacom skusila a tiez nic,aj na pohlad je nostek cisty...
ale vcera vygrcla sopliky 😒 zeby dutiny???
normale pokrci nostek, naspuli pery a zafuní 😅

zoska
15. júl 2010

@olifcek 😀

olifcek
15. júl 2010

vidim, ze je to oranzoveeee, vyzivka, mrkvovo jablkovaaaaa 😀 😀

zucana
15. júl 2010

a my este nekakali dnes...prvykrat v zivote 😅

olifcek
15. júl 2010

@zoska sa rehunam...bo kakla bez varovania.....ked som zhikla, oliv pustila rehot, chi chi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre