Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
16. júl 2010

pozeram, ze i keby som kupila z tej page 10ks, tak 1ks = 4,45eur..hm...to sa fakt neoplati, ked sa to da kupit za 3.30eur 😀

olifcek
16. júl 2010

@maminnka ma to regulovatelne zapinanie? a to je fuk...ja bych si prosila 6ks...z kadej po dve farby /az na modru, tu si neprosim/ x;oD

olifcek
16. júl 2010

@zucana zeleny? je i zeleny? x;oi)

olifcek
16. júl 2010

mm o 19.30 odlieta z amsterdamu do prahyyyyy

zucana
16. júl 2010

ja slepa 😀
tak ja z kazdej aj z modrej 😀

maminnka
16. júl 2010

@olifcek ano, regulovatelne 🙂

olifcek
16. júl 2010

@zucana kokos, a ja, ze mi sibe uz z toho tepla, abo z toho, ze sa tesim na mm x;oDDDDD

olifcek
16. júl 2010

to paq raid mozem dat prec, zeeeeeee? PARADA

olifcek
16. júl 2010

@zucana zatial ani my niesme spinave z prikrmov, to asi zacne, az budu same papat, ci? x;oDD ja jej len pusinku utriem stale do podbradnicka a paq ju necham hrat sa s nim 😀

maminnka
16. júl 2010

takze @olifcek chce 6 ks(ruzovve, zlte, oranzove) a @zucana 8 ks (vsetky farby) Dohodnute 🙂

maminnka
16. júl 2010

@olifcek hehe, to este uvidis, ake budu spinave deticky... len co zacne vrtiet hlavou, vrtiet sebou posediacky 🙂

olifcek
16. júl 2010

@maminnka oliv uz i teraz sa vrti, hehehe....dokonca objavila, ze sa da jedlo vyfuknut, a rehot neskutocny, no urobila to zatial len 2x 😀 pekne papka x;o)

olifcek
16. júl 2010

zboznujem, ked sa prebudi...v nosi zacne funiet, to znamena, ze chce prso x;oD, a rano i pocas dna ked sa prebudi, tak sa rovno usmeje x;o)

zucana
16. júl 2010

@maminnka mne stacia po jednom 😉
aha baby...mala jedla o 12.30 zeleninku potom o 13.00 mliecka....o 17.20 mliecko a teraz este zeleninky a vyjedla cely hrniec som neverila .....neviem ci jej mozem davat tolko papat 😅

lenica81
16. júl 2010

@garonka nas sa tiez tak vykruca... ale nespi tak, pravda...

@laxity netreba sa porovnavat, nas napr. sa nevie pretocit z bruska na chrbatik a asi je dajaky premudrely, lebo uz sa teraz ani na brusko nechce pretocit, lebo sa nevie dostat spat, tak len tak sa pretoci, aby sa vedel vratit spat... teda pisem jak hotentot, ale hadam rozumiete... 😅

@maminnka a kde v lekarni to kupujes... 😕
@zucana radsej nieco z bavlny alebo tak bych kupila, nie tu lakovku... 😅

lenica81
16. júl 2010

@zucana ze plny hrniec... 😀

sme boli kupit stolicku na papanie, tak nakoniec prima pappu od perega... no, sak ked blumi hovorila, ze to vydrzi aj kona... 😀 mali zlavu... 😅

a este som kupila takyto hrncek, je sice 9+, no ale uvidime, ked chce silou mocou z pohara... 😅
http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

olifcek
16. júl 2010

@zucana asi musime strazit kolko spapaju, aby neboli tucne...ci?

lenica81
16. júl 2010

@olifcek treba, treba... 😀 😎

olifcek
16. júl 2010

@lenica81 bo i oliv by len jedla a jedla....no uvidime, ci aj zeleninku tak bude chciet... 😅

olifcek
16. júl 2010

@zucana a co to tam mala? x;o)

olifcek
16. júl 2010

baby Vertraagd je odlet?

olifcek
16. júl 2010

@maminnka ak by iu nemali vsetky farby neva, itak si prosim 6ks x;o)) s tym, ze modry nescem x;o)

olifcek
16. júl 2010

dufam, ze je lietadlo uiz vo vzduchu a len na stranke neupgradli info...ved vzlietnut mali o 19.03, no na stranke letiska v amsterdame je stale, ze nastupuju x;o(((

lenica81
16. júl 2010

som mojmu zabiatku kupila taketo tricenko... 😵

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/7105...

a klobucik, sice ked som videla cenu, ma skoro trafilo, no ale co uz... 🙄

lenica81
16. júl 2010

@olifcek nestresuj, bo i malinka bude z teba nervozna, ci to nehrozi... 😅 a potom ti vobec nezaspi... 😉

olifcek
16. júl 2010

@lenica81 jeeej, to cervene je tiez fajneee...keby som vzala 68 mala by to oliv najprv ako satickyyyyyyyyyyyyyyyyyy chi

zatial som v poho, kukam, ze ani jedno lietadlo, co ide do prahy este nevzlietlo....ved v nedelu vlak meskal 53minut...preco by i lietadla nemohli...

olifcek
16. júl 2010

este tak vediet rozdiel medzi vertrokken a vertraagd...

maminnka
16. júl 2010

@lenica81 v lekarni v Technopole 🙂

maminnka
16. júl 2010

@olifcek
to prve je "odlet", to druhe je "meskanie"

olifcek
16. júl 2010

@maminnka dakujem krasne za odpoved a pomoc x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre