Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
17. júl 2010

@rivatha hej ale tak kusok ostalo tak jej dam dojest....lebo uz to nemozem dat spat do chladnicky lebo som to zohriala a takto som to nechala vonku....to je par lyziciek... 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
17. júl 2010

dik lenu z by mohli vstat 😅

olifcek
17. júl 2010

@zucana i oliv ma dost hustu stolicu...taku kasicku teda x;o) a tiez veeeela a stale viackrat denne....hehe, snad im v brusku ostava a neboj, ked nepije vodicku, nepotrebuje ju, ved dostava mm x;o))

olifcek
17. júl 2010

mm som povedala, ze ste mu hracky pochvalili, tak sa usmial ale paq dodal, ze aaaale, to len zoslusnsti, aby si sa neurazila, hehe, zlatusik 😵 😵

lenica81
17. júl 2010

ahojte baby, my sme dnes boli pri petrzalskom mori... 😀 a bolo fajne, tak tam fajne pofukovalo a voda uzasna... 🙂
Vilko bol ako med, ale co sme doma, tak dost mrnci, takze spievame a zabavame a nosime... 😎

olif, pekne hracky, a nie je to len zo slusnosti... 😉 isto narobia hluku... 😀 ja sa bojim niektore hracky tiez omyt, aby neprestali piskat...

zuci, aj ty si dobre nakupila... a co sa tyka tej kaky, podla mna je to ok... kamoska vravela, ze je to ako nutela, je to pravda... 😕 😀

riv, pravda, pre chlapcov kupit nieco pekne, ale fakt pekne, je problem... nie su zle tie saticky, ale... a hadam, ze sa polepsi Davidkovi... ja som napr. uz rezignovala na tricka, doma som len v podprsenke, lebo tak ci tak ma Vilku furt oslintal alebo grckol na mna...

blum, supis, i ja by som si dala taku damsku jazdu, ale hadam niekedy na jesen... 😀 a nech to TT rychlo prejde...

svetlanka si to uz isto uziva, aj garon sa hadam odreagovala...

sely, Vilko dava niekedy take place aj doma... a to som pri nom... ale neviem z coho to... 😔

lenica81
17. júl 2010

tapa v spravach akurat povedala, ze to v blave vyzera na chladny vecer... som zvedava, v ktorej bratislave... 😖 😠 😀

dorotka2
17. júl 2010

Ahojte babenky, hlasim sa zo Senca. Malej sme kupili bazenik v metre a kupkala sa, no uz tak neskor, tak len rzyhlovka, aj sa pacilo, aj nie, tak uvidime ako bude.

@lenica81 a kde maju zlavu na prima papa, v brendone tu oranzovu za tych skoro 100 si kupila?

lenica81
17. júl 2010

my sme kupili zelenu... ano, v brendone... musis mat kupon z dietata alebo maminy casopisu, vcera mali este 2 oranzove na sklade a po 1 zelenej a oranzovej vystavene... 😉

lenica81
17. júl 2010

@dorotka2 a tebe ako bolo... 😉

matesl
17. júl 2010

😅 @selyma aj moj maly je uz na mne zaveseny...uz si asi deticky uvedomuju kto je ich mamina

matesl
17. júl 2010

ahojte setky 😉

babulky poradte, uz 2 den mam pocit ze mam prazdne prsia...uz nemam pocit ze sa mi plnia-to pichanie do nich...skusila som dnes malemu dat nutrilon ale tak kyslo sa zatcaril a nechcel to...
ked sa trochu napapal z prsa, skusila som odsat z oboch a ze 40ml...do kelu
mavate to niekedy? prejde ta kriza?

matesl
17. júl 2010

@lenica81 no inak raz aj moj mne plakal na rukach az ked ho mm zobral prestal...nwviem co ten plax znamena...ale tiez je strasne zufaly ale trva iba pol hodku

matesl
17. júl 2010

@zucana ty si preco uz zacala prikrmovat?

lucia411
17. júl 2010

ahojte dievcata.....ako travite tie hnusne horuce dni?ja sa idem utopit uz vo vlastnej stave, a aj mala mi zle spinka, chuda 😕 keby nam sprchlo!ja som pobehala nejake obchody cely tyzden, kupila som nam postel do domu tak som strasne happy, lebo v septembri uz byvame sami!aj ked papat a pozerat telku budeme asi na stojaka, ale nevadi, hlavne ze sme vo svojom uz konecne, a treba nam este nejake lampy, lebo zatial vsade trcia kable a na nich ziarovka 😀 len v kupelniach su bodove svetla....jej baby velmi sa teskam!s takou radostou to robim vsetko....citala som Vás kus dozadu, ze preberate aj stolicky na papkanie a aj prikrmy, stolicu....my zatial v pohode, ja na obed davam malej zeleninku, a na olovrant kasicku alebo vyzivku, mliecko dostava 3-4x denne a je spokojna, stolicu mame tiez dobru, uz taku hustejsiu a kaka aj viac krat za den, po case sa to upravi, teraz si zvykame na inu stravu, stolicku uz mame, dam ju tam az ked sama zacne sediet..teraz len zdviha halvicku, cvicime brusne svalstvo 😉 inac tiez sa nemozem bez malej nikam pohnut, vstavame spolu, zaspavame spolu...ale ja som tak zvyknuta, lebo v zaharanici sme same a mala ide vsade so mnou, vidim to aj tu na Sk, nemozem ju nechat ani mame, vsade ju beriem so sebou...neprekaza mi to zatial....aj ked rada by som uz niekam sla posediet a kusok vypnut...ale aj to bude....zelam Vám krasny vecer

selyma
17. júl 2010

@svetlankat no to je taka dedinka blizko. Mate tam pribuznych?

matesl
17. júl 2010

@lucia411 aj ty uz prikrmujes? 🙂

lucia411
17. júl 2010

Ano matesl prikrmujeme uz od 1 jula, a nelutujem, ze sme zacali tak skoro....poradila mi to nasa pediatricka, malej velmi chuti, predtym som len stale kojila a stale bola haldna

alex
17. júl 2010

ahojte, ja som teraz večer slamená vdova, manžel išiel na kamarátovú rozlúčku so slobodou, tak mo ôžem dočítavať.
Chystá sa tu riadna búrka, už sa blýska, ale ešte to je ďaleko a na zajtra hlásia len 23 stupňov. To bude riadny skok...dúfam, že nás nechytí nejaká choroba z toho. Malý má chudáčik celý chrbát vypotničkovaný, tak teraz spinká len v plienke a pod sebou má bavlnenú. Púdrujem mu to, abyt sa mu to vysušilo.
Mates, ja občas mávam také stavy, že mám pocit, že prsia sú prázdne, ale začnem viac piť, papať homeo a častejšie prikladať a ono sa to rozbehne.
Inak v týchto teplách dávam aj vodu malému a musím povedať, že mu veľmi chutí.

zucana
17. júl 2010

@matesl My mame v pondelok 6 mesiacov ;)
o 5tej sa moji zobudilu a sli SME na oslavu Bolo supis viki sa lubilo najma ked do nej hadzali balony zajtra dam foto. Len hrozne teplo
a tesili SME sa naburku aj ciernavu SME videlina normalnd NAS obisla
o pol 8 SME sli este do centra A od 22. SME doma a viki nevie zaspinjat

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex
17. júl 2010

tak dočítané, nebolo toho až tak veľa.

Rivatha malý aký zlatý, taký slížik. To náš sa od tlstoty ledva hýbe. Ešte furt sa nepretáča, len na bok a rotuje. Už aj nohy papá, ale to pretočenie stále nikde.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex
17. júl 2010

no musím pridať nejaké nové foto, lebo už som dlho nedala. Len na FB pridávam 😅

čakám každým dňom, že to už príde, ale stále nič. Ale sedieť by chcel strašne a aj plaziť sa, len ručičky má slabé. Riťku dvíha jedna radosť.

no zlaté, keď si už tak džavoce. Jakubko strašne piští, okedy zistil, že má hlas, tak je to radosť počúvať.

alex
17. júl 2010

tak som nahodila nejaké nové foto 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
18. júl 2010

@zucana no ved to zuzi, ze som citala, ze az po ukoncenom 6 mesiaci kojne deti...ci??? 😉

matesl
18. júl 2010

a inak bre ranko vsetkym 😎

matesl
18. júl 2010

@rivatha a aj nas uz zistil, ze vie povedat mmmmmmm a pridava k tomu kadeco, ale sranda, ze gggg uz nehovori ani ooooo co zvykol hovorit...
a este zacina robit zo slin bublinky, prska z pusy, to mi robi od vakciny rotarixu co isla do pusy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre