Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
lenica81
18. júl 2010
@olifcek 😃
olifcek
18. júl 2010
baby sladky zemiak je co za zemiak????? to sa odporuca dat babatkam citam
olifcek
18. júl 2010
@lenica81 a ja, ze ju teplo vycerpava, ked tolko haja, a nieeee....ona ine sarapaty robilaaaa =-)
blumka
18. júl 2010
@lenoca81 speci pre teba 😉
olifcek
18. júl 2010
a ja som uz foto videlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, be be
blumka
18. júl 2010
@olifcek sladky zemiak sa vola aj batat a je taky s cervenou supkou a taky skor podlhovasty, ked ho uvaris tak je fakt sladky, inak lahucko sa robi v mikrovlnke...ale ja ho nemam rada ani mm a ani Terezke nechutil..ale ona teda nie je na sladke vobec....niekto to vola aj americky zemiak :-N
blumka
18. júl 2010
@olifcek jj som videla komenty na FB 😉 dik...a neschudla som =-) sa ti zdaaa
blumka
18. júl 2010
no juli sa budi, beziiiiiiiiiiiiim...som na ne sama, teda mamina pomoze, ale pri nej Terezka vymysla ked zaspava a Juli place, takze vecer tu budem pomenej :-p
olifcek
18. júl 2010
boze! zase 33 stupnove teploty, ja uz nevladzem v tych horucavach ani dychat....nam tu dnes i burka presla, no po nej bolo opat 30stupnov 😢
@blumka tak nevim, prislo mi, ze si fakt schudla zase...;o) a dakujeeeem, bo i u annag si ten zemiak uz davnejsie chvalilo, len som sa vtedy este nestarala, ze co to ;o)
blumka
18. júl 2010
@olifcek, tusim sa v tescu da kupit..
olifcek
18. júl 2010
@blumka dakiiiiiiiiiiiiiiii x;o)
selyma
18. júl 2010
@olifcek ty si na FB? Konecne? Ja ta ale nemam, ty si ta Cyklamenka?
selyma
18. júl 2010
inak vas asi este dost nemam 8-(
olifcek
18. júl 2010
@selyma 😃 yeeees
selyma
18. júl 2010
uz tam idem
olifcek
18. júl 2010
prave sme si objednali toto

http://www.vtipnedarceky.sk/dom-a-zahrada/elekt...

ale odtialtoooooooooooooooooooooooooo a presne toto

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3441

zucana
18. júl 2010
@olifcek od fotka topanok 😉
nevsimajte si nehty :-p
selyma
18. júl 2010
@zucana krasne su, uzasne
selyma
18. júl 2010
inak babky, zajtra rano ideme na ten krvny obraz, na krv Klaudikou, chudatko, dalsia injekcia. A treba nam moc, dufam, ze ho netreba vela.
rivatha
18. júl 2010
Cafte babce 🙂 Tak mne dneska bola normalne zima =-) :-N Som vecerny prievan mm zrusila normalne. Nemam rada, ked take teplisko vystrieda dnesne neletne pocasie. Mi bola zima v zabkach :-N Ale zasa dobre, mozeme dychat aspon. Boli sme poobede na kratkej prechadzke a u maminy na kolacik, David bol zlatunky, rozpraval jedna radost vsetko, co dokaze. A vecer bum, plackal, len na rukach, jaj. Odkvacol rychlo, no uz som dvakrat bola pri nom a tuzila si oddychnut trosicku 🙂

@maculik Vitaj naspat, oddychnuta a plna sil do celeho roka 😎 Tesim, tesim na fotecky aj ja.

@zucana Haha, to budem aj ja riesit topankami odteraz :-p Ale skoda teda, no, som zvedava na ten pribeh =-)

@blumka Ako vam je dobre 😉 Popozeram fotky na FB, zatial nebol cas.

@olifcek Skadky zemiak som este ani ja nejedla, no vyskusam to pri prikrmoch, som zvedava :-p Inak kupim, ak sa bude dat, na prvy mesiacik aspon biozeleninku.
rivatha
18. júl 2010
@zucana Jeeeho, perfektne! Take cosi som zhanala, no same gycoviny som len nasla. Musim pochodit este, ked bude dovod 😃 Dokedy tam u vas mate taketo tepla vlastne?
maculik
18. júl 2010
jeeej, aj ja chcem @olifcek @selyma a @rivatha na fb, mozem poslat do IP meno?
idem stiahnut foto, Petrik cely vecer strasne reval, dost prdkal a grgal, chudiatko male. Ale strasne mu zosilnel plac, uplne to az usi trha, brrr :-p :-N

zuci, pekne topanky, stali za to 😉
rivatha
18. júl 2010
@maculik Davaj 😎
selyma
18. júl 2010
@maculik davaj, davaj
@rivatha aj ty
selyma
18. júl 2010
a mam vas 🙂
matesl
18. júl 2010
@rivatha ty si pisala vecer o nas? 😃 najprv jak sme dosli od svokry, tak vysmiaty, normalne sa blaznil aj sam...a potom vseetko zle...tak som ho skor okupala o 7pm ze uz spi a howbi...este 3x som ho uspavala, co na mna vyplestil vzdy po polhodke oci :-N

@zucana a to aj taka tema je? ze svokra, ci srandujete 😃
selyma
18. júl 2010
idem pokukat
selyma
18. júl 2010
@matesl je
matesl
18. júl 2010
@olifcek a ty si uz odhalena na FB 😉 😃 :-p