• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
18. júl 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sladky zemiak je co za zemiak????? to sa odporuca dat babatkam citam
18. júl 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 a ja, ze ju teplo vycerpava, ked tolko haja, a nieeee....ona ine sarapaty robilaaaa :confused:
18. júl 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenoca81 speci pre teba :wink:
18. júl 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som uz foto videlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, be be
18. júl 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek sladky zemiak sa vola aj batat a je taky s cervenou supkou a taky skor podlhovasty, ked ho uvaris tak je fakt sladky, inak lahucko sa robi v mikrovlnke...ale ja ho nemam rada ani mm a ani Terezke nechutil..ale ona teda nie je na sladke vobec....niekto to vola aj americky zemiak :sweat_smile:
18. júl 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jj som videla komenty na FB :wink: dik...a neschudla som :confused: sa ti zdaaa
18. júl 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no juli sa budi, beziiiiiiiiiiiiim...som na ne sama, teda mamina pomoze, ale pri nej Terezka vymysla ked zaspava a Juli place, takze vecer tu budem pomenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze! zase 33 stupnove teploty, ja uz nevladzem v tych horucavach ani dychat....nam tu dnes i burka presla, no po nej bolo opat 30stupnov :cry:
@blumka tak nevim, prislo mi, ze si fakt schudla zase...;o) a dakujeeeem, bo i u annag si ten zemiak uz davnejsie chvalilo, len som sa vtedy este nestarala, ze co to ;o)
18. júl 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek, tusim sa v tescu da kupit..
18. júl 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dakiiiiiiiiiiiiiiii x;o)
18. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ty si na FB? Konecne? Ja ta ale nemam, ty si ta Cyklamenka?
18. júl 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vas asi este dost nemam :rolling_eyes:
18. júl 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma :grinning: yeeees
18. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tam idem
18. júl 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave sme si objednali toto

http://www.vtipnedarceky.sk/dom-a-zahrada/elektricka-mucholapka

ale odtialtoooooooooooooooooooooooooo a presne toto

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3441

18. júl 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek od fotka topanok :wink:
nevsimajte si nehty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana krasne su, uzasne
18. júl 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak babky, zajtra rano ideme na ten krvny obraz, na krv Klaudikou, chudatko, dalsia injekcia. A treba nam moc, dufam, ze ho netreba vela.
18. júl 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte babce :slight_smile: Tak mne dneska bola normalne zima :confused: :sweat_smile: Som vecerny prievan mm zrusila normalne. Nemam rada, ked take teplisko vystrieda dnesne neletne pocasie. Mi bola zima v zabkach :sweat_smile: Ale zasa dobre, mozeme dychat aspon. Boli sme poobede na kratkej prechadzke a u maminy na kolacik, David bol zlatunky, rozpraval jedna radost vsetko, co dokaze. A vecer bum, plackal, len na rukach, jaj. Odkvacol rychlo, no uz som dvakrat bola pri nom a tuzila si oddychnut trosicku :slight_smile:

@maculik Vitaj naspat, oddychnuta a plna sil do celeho roka :sunglasses: Tesim, tesim na fotecky aj ja.

@zucana Haha, to budem aj ja riesit topankami odteraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale skoda teda, no, som zvedava na ten pribeh :confused:

@blumka Ako vam je dobre :wink: Popozeram fotky na FB, zatial nebol cas.

@olifcek Skadky zemiak som este ani ja nejedla, no vyskusam to pri prikrmoch, som zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak kupim, ak sa bude dat, na prvy mesiacik aspon biozeleninku.
18. júl 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Jeeeho, perfektne! Take cosi som zhanala, no same gycoviny som len nasla. Musim pochodit este, ked bude dovod :grinning: Dokedy tam u vas mate taketo tepla vlastne?
18. júl 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, aj ja chcem @olifcek @selyma a @rivatha na fb, mozem poslat do IP meno?
idem stiahnut foto, Petrik cely vecer strasne reval, dost prdkal a grgal, chudiatko male. Ale strasne mu zosilnel plac, uplne to az usi trha, brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

zuci, pekne topanky, stali za to :wink:
18. júl 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. júl 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik davaj, davaj
@rivatha aj ty
18. júl 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mam vas :slight_smile:
18. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ty si pisala vecer o nas? :grinning: najprv jak sme dosli od svokry, tak vysmiaty, normalne sa blaznil aj sam...a potom vseetko zle...tak som ho skor okupala o 7pm ze uz spi a howbi...este 3x som ho uspavala, co na mna vyplestil vzdy po polhodke oci :sweat_smile:

@zucana a to aj taka tema je? ze svokra, ci srandujete :grinning:
idem pokukat
@olifcek a ty si uz odhalena na FB :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok