Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
19. júl 2010

@maculik hod link na tie vysielacky pls...my potrebujeme take co prerazia tehlovy panel....lebo angelcare nam tu nefunguje kvoli poschodiam....

olifcek
19. júl 2010

@maminnka ale samozrejme, ved viem, ze i problemiky si mala kvoli stresu x;o) obdivujem, ako si to uzasne zvladla 😵 😵

laxity
19. júl 2010

@blumka dobre vedieť 😉

@olifcek Olivka je proste šikulka to darmo 😀

@maculik jojo dám 🙂 , teraz je dobrá sezóna na to 🙂

laxity
19. júl 2010

@olifcek povedz, že tebe sa zase tá hnedá nepáči....a možno sa nakoniec pre niektorú rozhodnete, ale kedže ju budeš viac kŕmiť ty tak si vyber ty....ale on bude asi platiť čo? 😀

ja takéto veci veľmi s mm neriešim, objednám a on zaplatí 😀

zucana
19. júl 2010

tak my vyberame spolu 😉 ale ani mne sa oranzova nepaci 😅

laxity
19. júl 2010

@zucana my to máme v tomto podelené...ja riešim veci pre Natálku a on skôr elektroniku, autá....klasika chlap 😀 , on vie že ja vždy lepšie a krajšie vyberiem 🙂

baby nemáte s týmto náhodou niektorá skúsenosť? to tak mimo trošku...

http://www.robochef.sk/

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
19. júl 2010

@rivatha ja taký veľký robot mám, len toto som videla v tv a prišlo mi to veľmi šikovné a hlavne teraz pre Natálku 😕

olifcek
19. júl 2010

@laxity mm, ze ale kludne i oranzovu, ze ako ja chcem x;o) no j chcem, aby sa obom pacila a ja hnedu mooozem tiez x;o) zatial platim ja vecicky olivke, no mm zvysne veci x;O) az na moju hypo x;o)

@zucana 😝 😀 a tov ajicko malej co ste kupili, nie je oranzovo biele? x;oD
@rivatha my sme merali a vyzera to na 64-65cm x;o)) paradicka x;o)))

olifcek
19. júl 2010

my to len velmi uz nemame kam dat, tak mm, ze no ved kupime este jeden byt? aby sa oliv zmestila? x;oDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

laxity
19. júl 2010

@olifcek tak potom fajn a je vybrané 🙂

laxity
19. júl 2010

@olifcek 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
19. júl 2010

@rivatha tak tak 🙂 , ja ponorný nemám 😀 a si spokojná s ponorným? Bo svokre chceme kúpiť na narodeniny...daj tip 😉

laxity
19. júl 2010

@rivatha kamoškinu malú tiež nemerajú na poradni, vraj je to zbytočné naťahovanie 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
19. júl 2010

@olifcek cisto biele.... 😝
moja mala je smejdacka...bradavku mi zakusla medzi dasna od bolesti som vykrikla a ona sa zacala rehotat a potom mi to stale naschval robila a rehoce sa jak ma to boli

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jja
19. júl 2010

@zucana presne toto mi zacala mala robit cez vikend, a ked som jej pohrozila prstoma povedala ze nedostane papat tak sa potom rehotala ked to isla spravit.... 😉

zucana
19. júl 2010

@laxity super je ten co som olif predala...ten ma nastavce ze sa da aj slahat, sekat aj miesit...neviem uz ale kde je link

zucana
19. júl 2010

inak jak som lyzicou vyberala rozpixovane z hrnca tak sa trochu poskrabalo v hrnci a ostali take skrabance a teraz bojim ci to viki mozem dat jest....co by ste robili?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
19. júl 2010

@rivatha praveze neni nerezovy ale asi hlinikovy taky klasicky....na tej foto mam....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
19. júl 2010

@zucana to nieje hlinik 😉 to je smalt, neboj nic sa nestane 🙂
@laxity ja mam ponorny od braun, ale uz taky starsí, ale stale je super...takze ja len znacku odporucam 😉

u nas je 22 stupnov, pofukuje, bola som na prechadzke s malou a spala 1,5 hodiny...dobre jej bolo na vzduchu, len ja som uz nevedela kde mam chodit a chladno mi bolo 😅

blumka
19. júl 2010

hu...deti spia..ale asi budu extremne kratko, lebo zateplovaci sa rozhodli ze idu akurat ku nasim oknam 😠 😀

@zucana pravdu ti poviem v zivote mi nenapadlo ze by som mala mysliet aj na skrabnute hrcne ked davam detom jest.. 😕 podla mna nic nehrozi 😉 ale to je moj nazor, aj ja cakam na nieco mudrejsie 🙂

zoska
19. júl 2010

jaaaj a bola som v socialke 🙄
no takze zasa uuuzas 😠
tetka z mojho okienka prerabala nastenku 10minut a ani ju nehlo ku mne ist, tak som sa spytala vedla ci by ma nevybavili a oni ze mam si pockat na tu moju....za 2 minuty ta moja presla okolo mna akoby nic a isla lepit nejake oznamy na dvere.... tak som sa nasrala a zrazu ta druha zbadala ze som tam s kocikom, tak ze co potrebujem....a ja zemi skoncila materska a chcem sa opytat ako mam postupovat ked som dobrovolne poistena....no a ona ze to mam ist na upsvr 😕
tak som sa aspon odhlasila z dobrovol. pouistenia, ja im tam uz ani korunu nenecham 😒
takze teraz idem zhanat ziadost a pojdem na upsvr, dufam, ze ma neposlu naspat do socialky ze mi nieco treba lebo ma vystrie

laxity
19. júl 2010

@zoska ďakujem kuknem niečo...teda musím 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre