Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
19. júl 2010

Dik baby ja len zo zvedavosti 😅
ze nastenku jak za sociku 😀

blumka
19. júl 2010

@zucana sak tie urady nevedia ze uz socik nie je 😠 🙄

maminnka
19. júl 2010

@zoska zo socialky potrebujes potvrdenie o poberani materskeho.

zoska
19. júl 2010

@maminnka dakujem, mne sa zdalo, ze mi cosi maju dat....akoze ja ked tam nabehnem zajtra tak o ne budu vediet aj pri poslednom okienku 😠

dorotka2
19. júl 2010

ahojte koceny, vsetko naaaaaj oslavencom, my sme mali v sobotu 5 mesiacikov, som sa vyblaznila opat v obchodoch, som malej kupila novu hracku a okuliare chicco, taka je v nich zlata a dve ciapocky, jednu na dovcu k moru, aby mala zakryte aj ramienka. 🙂 Nam inak asi zubky idu, mala je nervna, uz 3 krat sa mi dnes vykakala a vsetko kuuuse, aj maminu do brady, som myslela, ze mi ju odkusne.

@laxity ja mam doma etu, taky kombinovany, ale svokra mi dobre poradila, nech si kupim nerezovy ponorny, ked budem nieco horuce mixovat, lebo ona jeden umelohmotny roztopila, ked varila lekvar, tak len taka poznamka. A inak kedy asi pojdes na to plavanie, lebo co som pozerala v ba zacinaju az v septembri dalsie kurzy a vb pk uz v auguste, tak dohodnem s mm a asi by som sla do pk, by sme mohli spolu

lenica81
19. júl 2010

tu niekto zo susedov pocuva dajake divne pesenky... mi to evokuje dedinsky rozhlas... 😀

ja som zatial nikde na uradoch nebola, mi to mm obehal, ale kvoli rodicovskemu asi na buduci tyzden skocim...

dorotka2
19. júl 2010

@zoska miekedy asi treba, ved s kocikom to nie je take jednoduche, by si tety mali uvedomit, ze mame aj inu robotu ako do socialky chodit 😠

zucana
19. júl 2010

@dorotka2 ja mam umelohmotny a davam do horuceho a nic zatial....ale tak lekvar je lekvar a eta je eta 😀 😝
nouz mam trochu popratane...este poprat vecer....a zo vcera mam letny gulas urobeny ....a vikinka papa aj 120 gramov...a vyzivky su iba 80 gramove 😅
ta nastenka mi pripomenula film pelisky....'a to sem ti chtel tu nastenku sverit ' 😀 😀 😀

zoska
19. júl 2010

normalne rozmyslam ze idem napisat kdesi staznost 😕
vsak tamta krava si ma vobec nevsimala a druhej ked sa spytam ako mam postupovat, tak ma posle inde a to ze mi ma vydat nejaky papier nevie? tak naco tam robi??? to ja mam prist a povedat im ze je to takto a vy mi mate dat toto..bozeeeemoj 😠 😠 😠

blumka
19. júl 2010

@lenica81 u nas tiez vsetko obehava mm, ma moje splnomocnenie..je to tak lepsie, ja s dvoma detmi by som asi podlozila dynamitom kazdy urad, keby ma posielali hore dole 😠 a on odbehne z prace

zoska
19. júl 2010

ja ma tiez umelohmotny a mixujem aj horuce...napr ked robim kremovu polievku brokolicovu....

laxity
19. júl 2010

@dorotka2 no moja na ten kury by si si mala zavolať, bo ja už som tam nahlásená a kurz začína tuším 2.8., ale týždeň predtým by mi mali písať sms či to platí a či potvrdzujem účasť 🙂

laxity
19. júl 2010
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
19. júl 2010

a ako robite kremove polievky? Hodte do receptov. Ja robim len normalne zeleninove, vlockovu, struhancekovu a pod., ale kremove som este neskusala.

Idem ja konecne obedovat, drobec spi, ja som este vyvesala pradlo a porobila bankove prevody a som riadne hladna.
Tak dobru chut aj ostatnym 🙂

maminnka
19. júl 2010

@zoska ja by som to tak nenechala, ale este na mieste. URADNE hodiny su pre VEREJNOST, nie pre nastenky, tie nech si robi v case, ked uradne hodiny nema. Ty sa tam kvoli nej trepes, tak nech sa ti venuje, si klient! Toto zhruba by som povedala, ja si od isteho casu nenecham skakat po hlave. JA som KLIENT a on je tam v trej chvili na to, aby sa mi venovala.. Ked pride ku mne do kancelarie, bude to naopak. Moja najoblubenejsia veta pre taketo pripady je "pani, nebavi vas vasa praca?!"

blumka
19. júl 2010

@rivatha ake knihy si si to objednavala? na jednu neviem prist a chcem ju kupit...kurnik jak sa volala

blumka
19. júl 2010

@maminnka porad aj ty...kupujem Bystre dite..co este je dobre?

lenica81
19. júl 2010

@maminnka 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
19. júl 2010

@maminnka jj dik, ja som sa nezmohla na nic, ale zajtra doobedu maju strankovy tiez tak tam pojdem a poviem jej....ze hlavne ze ma peknu nastenku...no proste uz sa nenaecham odbit a vsetko co som aj vcera podpisala si necham prefotit nech mam doma kopie....lebo minuly rok co sa mi stalo...no uz som poucena

blumka
19. júl 2010

@rivatha a sa mi zdalo ze este jednu..sme o nej aj tu rozpravali ale dokelu neviem si spomenut na nazov..uz davnejsie som nad nou rozmyslala a vzdy zabudnem 😒

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
19. júl 2010

@rivatha anooooooooooooooooo... vdakaaa

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
19. júl 2010

@rivatha 😀 v martinuse pisu ze ju maju, posledne 3 ks..teda 2 bo jeden je mvooooooooooooooj 😀

zucana
19. júl 2010

@maculik idem hdoit recept...
inak ma mm tak vytocil
tak ja mam viki na schodoch v kosi aby ked robim prievan tak tam nefuka ani klima a on otvori dvere ja hore robim poriadok a on zhukne....SUZI a mala rev....

zucana
19. júl 2010

baby hodte linky na tie knihy kde sa to da kupit...dikes 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre