• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek a čo ste pekneho pokupiliiiiiiiiii?

mne ta kravina nevonia fňuk a ja sa musím premôcť a fakt to mäso variť ale mame čas :grinning:
19. júl 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek, no to ja netusim..moj otec je vysoky aj brat, zeby? bo my s mm sme 165cm a 168cm to je niic :grinning:
19. júl 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka mm si konecne kupil topanocky na leto, co som nesmierne rada..paq nejake veci do ,,kancelarie,, , nieco do kuchyne a pod x;o) spokojna som x;o)

oliv bude tiez dlhanaaaa, saq ma byt po kom :grinning:
19. júl 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jej a Olivke všetko naj k dnešnemu sviatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. júl 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana aj Vikinke všetko naaaaaaaj, ten havo je užasny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak aj my sme boli dolu v meste, kupila som lyzicky a misticku, lebo tie po Adelke uz nemam, a gelove hryzatko. Aj sme tam papali, sadla som si na ovocny koktail, Petrik zatial papal, potom zaspal v kociku a ja som kukala po vykladoch. Teraz ideme s nasimi na skype, nech vidim Adelku, ako sa ma, moj drobcek zlaty.

Petrik nakoniec spal do 3, mohol by tak kazdy den :grinning:
19. júl 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aj ja mam doma to kontinuum, ale to je skor filozofia, ako nejake prakticke rady... nevravim, ze to nie je pravda, co tvrdi ta autorka, no ale v nasej spolocnosti zena velmi vsetky tie zasady nevie uplatnit, resp. sa nedaju prakticky vyuzit... :unamused:
19. júl 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli poobede vonku a dala som si zmrzku... mnam, tu pri kauflande v petrzke taku fasa robia... :dizzy_face:
19. júl 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka bacha na vyberaveho jedaka, to je fakt blbe, moja sefka je z dcery uplne hotova, bo jej zje aj liter jogurtu a pribinaka a tak, ale normalne veci barz nechce, aj to iba nejake... :pensive:
19. júl 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka, @zucana ak by ste niektora chcela, mam jednu knizku bystre dieta batola na darovanie doma. Je v anglictine, ak by vam to nevadilo. Moj mm mi omylom kupil dve, takze mam jednu na darovanie:slight_smile:
19. júl 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika straaaasne drzime palceky!!!!
19. júl 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika drzime s Olivkou palceeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sme domaaaa...
19. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusika supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer sprava, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam a drzim silno palce!!!
19. júl 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no jak bolo? kratko ste boli neeeeeeeeeeee?
19. júl 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka pisala som ti tie knihy, nysla si?
19. júl 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka ano dakujem krasne... :wink: Nejstast. miminko uz je precitane, cita sa batole a tie bystre deti som si objednala..to ostatne mam zapisane a mozno neskor :wink:
19. júl 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, nasi dnes zaspali skor ako obycajne, som zvedava aka bude noc, lebo vcerajsia bola jedna velka katastrofa :angry:
Lauri sa budila casto na prso a Domi mal o tretej zase rano
je srandovne ako Domi teraz spinka , vytoci sa tak na polobrucho
my papame uz aj desiaty - ovocie nam chuti, ale aj polievocky, nasa Lauri je velka papkacka, Domi papa a potom sa zacne zlostit
takto vyzerame
19. júl 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som chcela kupit bystre dieta - ale v panta rei nemali, a pozeram teraz ze aj na nete je vypredane, @blumka cez co si to objednala?
19. júl 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka www.nejlevnejsi-nakup.cz posielaju aj na Sk za slovenske postovne :wink:
19. júl 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej @loginka krasni su drobci a aki su uz velki :dizzy_face: ta smejkova fotka je zlatucka :slight_smile:

Petrik buva od pol9, ja veceriam a preletela som recepty v tej nasej novej teme Varenie, super ste popisali, tesim sa, ked budem nove skusat. Idem este poskladat pradlo a cakam na mm, uz by mal do hodky dojst.
Volala som aj s nasimi cez skype, Adelka tam chvilu sedela a nieco mi povedala a po chvili sa uz aj bezala hrat, tak takto jej chyba maminka :angry: :grinning:
@loginka jaky tlustosi dvaja ...super suuu... :dizzy_face:
@maculik to je dobre ze jej nechybas :wink: u nas podobne s Terezkou...bola s nami na chate ale poobede ju brasko bral k nasim lebo bola chora, tak aby v horach v chlade este viac nenachladla...prideme domov na druhy den, vysstiskala nas oboch ale tym to haslo, dalej sa hrala s babinkou :grinning:
19. júl 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka prekrásni su a tie ručky na zahryznutie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vystiskala by som ich :wink:
19. júl 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som ich najradsej spapala - no mala je uz riadna tucka, maly je taky vrtichvost, menej spi, je, viac sa certi - tak je aj chudsi
19. júl 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik poslala som ti casopis..teda svokra poslala
19. júl 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosli mi salky z bess.sk...jupiiiiiiiiiiiii stiham..mamine budeme gratulovat az v sobot
19. júl 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka noooooooooo nahoď ich ako vyzerajuuuuuuuuuu

ja chystam dať urobiť v auguste :dizzy_face:
19. júl 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka vidiiis? aj mne by uz mali dojst
19. júl 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka nemam ich tu, to len mm vravi skypujeme ja som u nasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiich :grinning:
19. júl 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok