• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zucana myslim, ze nie. Lebo my sme si chceli dat trvaly pobyt tu, ale nam povedali, ze tym padom na vezmu OP a na Sk mozeme mat len prechodny pobyt.
20. júl 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fasa tak ja mam 2 trvale pobyty :grinning:
20. júl 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@Zucana, ja mam trvale pobyty v nemecku a aj na Sk, prave z toho dovodu, ze ked si das mimo Sk a na SK si ho nechas vziat, ti vezmu OP a v mojom pripade by som potom bola bez obcianstva :frowning2: Je to ale taka somarina, lebo moj MM je belgican a ma v belgickom OP zapisany trvaly pobyt v nemecku a nie je to ziadne problem.
20. júl 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ZUcana, len si daj bacha na to, ze ked mas trvaly pobyt aj na SK ako ja, musis pravidelne davat danove priznanie aj na SK!! Je to na nervy...
20. júl 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik, a ako si to potom vyriesila? Lebo ved v nemecku musis mat nahlaseny pobyt... mas aj ty teraz dva?
20. júl 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ako robis tu dynu malej? a das jej ciste len dybu?
20. júl 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay, Viki sa neuveritelne meni, v noci sice haja, ale uz druhy den je strasna jedoska, stale sa hnevosi, placka, neviem, ci su to neni zubky, ale nic nevidim, nic pri nej nespravim, je ako vymenena. A vcera sa mi tri krat pokakala, tak to mozu byt tie zubky, ci?
20. júl 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 aj rastovy skok
20. júl 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 som tu niekde citala, ze vraj siesty mesiac je pre deticky zlomov a menia sa..moj je tiez besny v noci a cez den mi spi aj 4 hod vkuse....
20. júl 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana utekam na postu, posielam knizku:slight_smile:
20. júl 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja no na Sk mam trvaly (tym padom som dostala aj prispevok na deti, inak by som nemala narok) a tu v Nem mame prechodny. Ty mas 2 trvale? To je divne, ze mne povedali, ze sa to neda. No to su slov.urady... :unamused:
20. júl 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aha takže ten ukončeny 6mesiac je v podstate ako začiatok toho 6 mesiaca ne? ja som hotentot :angry: tak Tobi bude mať pol ročka 19. augusta tak vtedy mam začať s mrkvičkou nie?
vyživky mi neodporučala doktorka a ani tie hotove jedla vyživkove tak ja som taka šialena z toho
ale zato kašičku to heeeeeeeeeej naj mu dam, šak nevyzera zle ale nedam keď v noci haja
20. júl 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik, ja som sa nikoho nepytala:slight_smile: Ale ty to mas ucite spravne. Ako sa povie prechodny po nemecky? si to vybavila na miestom urade, ci kde?
20. júl 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 to akoby si pisala o nasom malom - od nedele je uuuuplne zly cez den, v kuse place a reve, nevydrzi sam, hned zacne mrncat a jedovat sa a revat, no mam dost. A tato noc bola tiez hrozna, dufam, ze sa nejdu menit aj noci...
a tiez neviem, cim to je, ked bol takyto v nedelu, tak som myslela, ze to je unava z cestovania, ale uz je to 3.den a stale je taky. :frowning2:
20. júl 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka domaca strava je lepsia, to je jasne x;o) a nedavaj nic, co dat nechces x;o) ja kasicku davat nebudem x;o)
20. júl 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ukonceny 6. mesiac je koniec 6. mesiaca zaciatok 7. :grinning: :grinning: Tobi teraz taha 6. mesiac a toho 19.8 ho skonci :wink:
@njonja to neviem, ako sa povie, ale nam to tu nahlasilo UN, kedze mm tam robi, takze oni to spravili za nas. Aj ja ked som este v Komisii robila, tak aj ti to vybavili za mna.

no nic, idem sa najest a povysavat a dat dalsie pranie, boze, ja v kuse periem, este ze v tom novom byte budeme mat na vodu fixnu sadzbu, lebo inak by sme sa nedoplatili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@garonka ani mne neodporucili hotove. Vraj to mam radsej mrazit v sackoch na mrazenie a vyberat kazdy den. Tak nebudem musiet varit kazdy den..vela mojich znamch ma mraznicky plne detskych dobrot v mini porciach a len kombinuju...
Uz davas tu kasu? nejako som nerozumela... spekulujem, lebo ze spime....
@njonja ja poviem ze v IT mam prechodny :wink:
a danove itak robim lebo prenajimam byt....teda mamca mi ho robi...dakujem :dizzy_face:
@olif aj zemiak som dala a normlane no vode....varim
20. júl 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jaaaaaaaaaj už chapem tak to potom o mesiac budeme jesť? fuha :grinning:
20. júl 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no vedaaaaaaaaaaaaaaa...sak nacase neee? :grinning:
20. júl 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana varis zvlast dynu, zvlast zemiak...a dynu ako dlho?
20. júl 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja no i mne do tych sačkov kazala ale hlavne to hovädzie mäso bože ja hovädzinu nejem a pred Tobim budem musieť robiť mňam mňam
nedavam kašičky lebo haja v noci mame myslím 2 krabice jedna sa robi s mliečkom a druha s vodou
20. júl 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka nedavaj hovadzinu, ked je Tebe proti srsti, joj
20. júl 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik no viki je zatial v noci oka, aj ked vcera nam nejak dlhpo trvalo zaspat, normalne je to do 10 minut, vcera aj pol hodka, ale skor to bolo tym, ze este potrebovala grgnut. Aj ja sa bojim noci, ze sa zmeni, momentalne mi spinka tak od 20 do 5 rana bez budenia, uz mi znama povedala, ze zisti nejake homeopatika proti bolesti zubkov, no moc do nej nejake lieky cpat nechcem teda, aj ked homeopatika.
20. júl 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ježiš ja ťapa ani neviem datum narodenia vlastneho syna :sweat_smile:
toho 16 je ten dnik :grinning: nie 19 :grinning:
20. júl 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ako po ockovani? ziadna reakcia?
20. júl 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zajtra papame zemiak...podla mna chutit ale nebude...snad pojdeme v podvecer do billy, tak skusim ten sladky zemiak kupit...
20. júl 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si ja s oliv lahnut...
20. júl 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka sak mi bolo divne, ze preco sa vam vcera negratulovalo :grinning: :grinning:
20. júl 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok