Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
16. aug 2009

caute baby, tak ja dnes az teraz vecer...my sme si dnes uzili pekny dniiik 🙂

zuzi italia: jak sa smejem na tvojich dnesnych ranajkach 🙂))) super, nazvi si to, ze hruskovy den 🙂

olifcek
16. aug 2009

zuci drahy uz davno pristal, ale neviem, kd eje teraz x;o( je j v inom hoteli nez pred dvoma tyzdnami, v tomto nemaju wifi, tak snad je ok..uz som mu pisala, nech ma aspon prezvoni, nech viem...

grom nepoznam...x;o(

janielah a co ste porabjali?

janielah
16. aug 2009

oli, isli sme kuknut babinu, tak sme sa ohrievali na slniecku aj sme si obed vyniesli von a najedli sme sa vonku.
a tebe kam ten mangel odletel?

blumka
16. aug 2009

ahojky...uz som v KE...fuj, to co tu je za pocasie 😝 😀 ...na Orave krasne dozvuky leta a tu horuco ako v pekle...fuj..idem napsa?..jaj by ma svihlo z cesty...najblizsie az polovici septembra
zuci, fajne hruskove ranajky a aj si pokracovala dalej s hruskami?
ja si idem dat asi nejaky jogurt, lebo ma chyta hlad
inak....dnes ma babo slabulilinko koplo...isto to bolo kopnutie..ziadne creva ani nic take...isto iste kopnutie...len take motylikovske 😀 😀

olifcek
16. aug 2009

janielah do svajciarska veru...vrati sa v piatok pred polnocou ☹ je mi tazko, ked som tu bez neho. nasi mi sice volali, nech pridem k nim kludne, ale co ja viem...o tom, ze cakame babo im chceme povedat az na svadbe...x;o)

olifcek
16. aug 2009

blum uz citit? a to lietratura pise, ze najskor od 16tt, a prvorodicky kludne od 19-20tt x;o) priroda je silnejsia 😉

janielah
16. aug 2009

oliiiii a to nie je na tebe vobec vidiet? ja uz mam teda riadne brusko...ja by som to nezatajila ani keby som sa velmi vlnila 😀
blumka, teba koplo, lebo si uz nie prvorodicka, tak preto mas uz take stastie...

baby, ja idem zajtra na poradnu...myslite, ze mi povie, ze co to bude???

blumka
16. aug 2009

olif, ja som ako prvorodicka citila Terezku v 17tt 😉 ...chuducke zeny citia skor..a ja som vtedy mala brucho take ako lievik dovnutra 😀 ...tiez som prekvapena ze som teraz babo citila, akosi sa mi nechce verit ze to bolo ono, ale na druhej strane ten pocit....to urcite bolo ono...
inak..nase babo uz kazdy vola Tomasko..tak neviem, neviem 😀 😀

olifcek
16. aug 2009

janie pribrala som len kilecko x;o) zatial...takze som len akovy kusok pribrata x;o)

ja idem na poradnu v utorok, tak tiez dufam, ze uz budeme vediet, co to je x;o) ak nie, tak snad sa dohodneme na poradni pred svadbou x;O)))

blum jaj, no ja niesom chuducka, takze...x;o) a Ty uz urcite poznas, ked babo kope x;)

nase babo ma dnes mozno meniny x;o)))

blumka
16. aug 2009

janie, ak sa babo nebude skryvat tak by uz mohli povedat co to bude 😉 len ci ti bude robit ultrazvuk...mne rovno lekar povedal ze najblizsi bude az v tom 20tt 😉 , takze ja si dovtedy pockam

olifcek
16. aug 2009

aha....

zucana
16. aug 2009

olif vsetko najlepsie k meninam tvojho baba 😀
neboj muzik je v poho a uz papa svajciarsku cokinu...
jani uz by ti mohol povedat...
aj ja uz chcem vediet!! a mna este nic nekope ani nemotylikuje 😒 ale ja mam velke brusisko a mala som aj sadielko ajs om si merala obvod...mam 87 cm 😅
a pribrala som 3 kg. na zaciatku som mala 55 a teraz mam 58
a nakoniec sme neboli na zmrzke ale na melone...tu maju take oazy s melonami ti odkroja taky velikansky krajcek a papas nozikom a potom si umyjes rucicky 😀

blumka
16. aug 2009

olif, dnes nie je olivie ani filipa, ci?

janielah
16. aug 2009

gyndos je nas kamarat, tak keby aj nechcel robit ultrazvuk, tak ho presvedcim 🙂 , skor sa teda obavam, aby to bolo dobre vidiet.... strasne chcem chlapcekaaaaa...
Idem ja uz spat pomalicky, tak sa s vami lucim, prosim vas myslite na mna zajtra, ze nech mam toho chlapceka v brusku, ja vam potom k veceru dam vediet, ako to prebiehalo.,,papapa

zucana
16. aug 2009

😉 oki dobru jani drzim palce

olifcek
16. aug 2009

zuci uz je drahy na nete...ze neodhadol svoj prichod, hech x;o)

blumi jaaaaj, hehehe, jasne, to az o tyzden v nedellu je filipa, dakujem x;O)

janielah pa, sladke sny a zajtra drzim palce x;O)

blumka
16. aug 2009

olif, v pohode...ja som len kukala, ze ci ja mam dobry kalendar a nie z dajakeho roku 2 :D

zucana
16. aug 2009

olif ked budete mat chlapca musi to byt filip lebo uz som gratulovala 😀

blumka
16. aug 2009

zuci...pogratuluj nasmu Tomaskovi aby bol Tomasko 😀 😀

zucana
16. aug 2009

gratulujem ale ten uz mal meniny nie? 😎

blumka
16. aug 2009

no uz davno...v marci 😀

zucana
16. aug 2009

tak a vy drzte palce nech my mame damianka 😎

blumka
16. aug 2009

ok...takze chceme chalanov? 😉 no to som zvedava ako sa to tu zacne zaplnat

olifcek
16. aug 2009

hehe...ja som vcera pisala, ze sa uz velmi tesim, az v tabulke zacnu pribudat pohlavia, cjhi 😉 ta si drzme palce navzajom 😉 😉

olifcek
17. aug 2009

dobre ranecko prajem

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

dobre ranko dlho som tu nebola cely vykend sme mali nejake akcie pozeram ze vsetky chcete chlapcov aj ja chcem nakolko uz mam dcerku som zvedava kolkym sa to podari 🙂
pekny den vsetkym 😉 😉

megg
17. aug 2009

bre ranko, ja by som zas brala babu, bo chalanske meno sa nam ani nedari vybrat 🙂

dianab
17. aug 2009

Ahojte! Dobré ránko všetkým!
Čítam, že sa bavíte o pohlaví dieťaťka, pridávam sa k tým, čo chcú mať chlapčeka 🙂 Ja by som veľmi chcela mať malého Ronalda alebo Patrika. Manželík súhlasím, lebo obe mená sa hodia aj k nášmu priezvisku. u nás je problém meno pre dievčatko 🙂

olifcek
17. aug 2009

boze baby, mne je i dnes strasne spatne. nic nemozem zjest, zo vsetkeho sa mi chce blinkat. tazko toto budem v praci zvladat...ak zajtra na poradni lekar cosi neodporuci, dam sa aspon na tyzden vypisat...ved mam strach, ked idem v mhd, ze nedojdem, ze si budem musiet vystupit, ako mi zle pride uz tam 😔

kika58
17. aug 2009

Ahojte kočky,
no mne je spatne len obcas ale zato sa mi za posledny tyzden pekne brusko nafuklo ale este stale vyzera skor ako po dobrom obede 😀 😀 😀 inak po tom ako som to oznamila v praci sa mi poriadne ulavilo lebo uz nemusim ten moj popok skryvat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre