• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek a mrkvu papaala? chutila? my tiez zajtra zemiak :wink:
20. júl 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka mrkva chuti veru x;o)
20. júl 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dnes je to uz treti den, co papa mrkvu, ze? si nepamatam...asi budem zapisovat do kalendara..a po zemiaciku das co? mozem opakovat? x;o)
20. júl 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek spolu kym makke....boze vy skrabete ved ja nestiham :grinning:
vika kuka mash :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@macu aj nasa bola taka odkedy sme sa vratiliz dovolenky :(
20. júl 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana kostky ale vyberas, ze? x;o)

no idem si ja lahnut, bo hlava kus trpi tym nedostatkom spanku dnes
20. júl 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, tu sa uz vo velkom papaaa :dizzy_face: Som zvedava aj ja, myslim, ze David bude jedak. Inak, kolko je porcia, ked sa zacina? Nieze ho prejem :grinning:

My sme mali tiez akusi cudnu noc, sa mi zda, ze casto chcel cuckat, no nepamatam si to poriadne, lebo ved bol vedla mna. Doobeda sme spinkali este 2 hodky, potom som varila a teraz driemka :slight_smile:
20. júl 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je taka oranzova dyna ako na haloween a vyberam cele vnutro len to tvrde pokrajam :wink:
20. júl 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Dynu myslis tu oranzovu tekvicu gulatu halloweensku, ze? :slight_smile:
@zucana :grinning: :grinning: :grinning: V tej iste minute to iste!
@zucana A mixujes to samotne, ci aj trosku vody nechavas?
20. júl 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana jaaaj, tekvica?
20. júl 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja haji....
20. júl 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ano ano
a necham aj trosku vody lebo je dost husta :wink:
a kolko teda maju papat lebo moja stiahne aj 120 ml
20. júl 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam napisane, ze davka by mala byt do 150-200 ml... a ked masko, tak to cca 30-35 g z toho... :confused:
20. júl 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek reakcia žiadna šecko oki, len miesto vpichu sčervenelo ale teploty nesu a aj obklady sme dali ale ta sestrička nevedela pichnuť, že do takeho sadielka problem pichnuť ta tak

a sme neplačkaliiiiiiiiii prekvapil ma :dizzy_face:
20. júl 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka nie ? o 3 dni sa pomylim no ja som strašna :grinning:
20. júl 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana papate lyzicou alebo to mnozstvo stiahne z flase?
20. júl 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice od veci... ale teraz si citam zdravie a je tam rubrika ze vas pribeh... a to je hrozne, zenska mala poporodnu depku, lebo jej vraveli, ze to bude chlapec, ale nakoniec sa narodila dievcica a uplne ju to sundalo a raz ju zabudla v parku... :fearful: si to neviem predstavit... :cry: ten jej muz musi byt inak silny... :pensive:
20. júl 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha, ja som na zaciatok uvarila okolo 50 g mrkvy ale prvy den mi Juli zjedla 4 lyzicky, zavrela pusu, otocila sa a bolo po jedeni :grinning: druhy den to dojedla ale som jej tam priliala asi 5 ml mlieka..to jej smakovalo ale viac som nemala tak som jej dala este 120 ml mliecka...dnes som uvarila uz viac, vyslo to na 120 g mrkvy, bez mliecka a to jedla tak ze som sa ani vzdialit nemohla lebo by zacala rycat..a ked som nedavala do pusy tak sa divala, ze nestiham :grinning: takze treba zacat asi postupne, lebo uz aj tie 4 lyzicky su uspech...a babo si samo povie kolko chce a kedy ma dost...tych 150-200 to je take orientacne, ale mne Terzka niekedy zjedla aj 300 na obed :grinning:

@olifcek po zemiaku dam mlady kalerab, alebo cuketu alebo tekvicu a budem to uz miesat s mrkvou a zemiakom, to co ti uz jedla a nemala za tym ziadnu reakciu mozes uz davat hocikedy same alebo miesat s novym :wink: ..zajtra dam len cisto zemiak a mozno s mlieckom aby mala akoze pyre :grinning:
20. júl 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a davas jej zatial vo vajicku papat... lebo si vravela, ze mas stolicku, ale ze az ked bude sediet... ale ta od perega sa da vyklopit... :confused:
20. júl 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 hej zatial je vo vajicku...aj preto ze sme u nasich a tu nemam perego stolicku ale aj tak viem ze to perego sa da vyklopit, len v nej mi prisla taka stratena :grinning:
20. júl 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ..a nie com si ista, ako tam je chrbatik ci j zagulateny ako vo vajicku alebo nie...ale vajicko nam zatial bohate staci...vylozim ho na stol, terezku posadim ku stolu a vsetci papame a otvarame usta ako vrata a ukazujeme ako sa zuje a chvalime do bludu... :grinning: a dnes som ukazovala znak pre este ked zacala jacat ze chce este jest...je to skoro ale no...uz sa neviem dockat :grinning:
20. júl 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ale juli v nej nebude taka stratena ako byvala TT... :grinning: :confused: :sweat_smile:
20. júl 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 no to mas pravdu...obryna moja :grinning:
20. júl 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=RA5VBfPEikU
takto sa hrame s psikom a nakoniec si trosku buchneme hlavku :sweat_smile:
20. júl 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ja som v tom dokumente pocula, ze aj od 6m sa moze, akurat ten efekt, kedy dietatko spolupracuje, nenastava dlhsie. Koho to neodradza, tak moze. Ale vsak ty vies najlepsie :sweat_smile: Ja premyslam, ze s prvymi prikrmami v 6m zacnem ukazovat jedlo a este. Nech si aj ja a mm na to zvykneme postupne :slight_smile:
20. júl 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. júl 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jj, ved preto sa mi to zda skoro, ja budem sibrinkovat uz teraz a ona aj tak prvy znak ukaze okolo 10. mesiaca... :sweat_smile: ale to este nebude take na ostro len sem tam

20. júl 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimisash lyzickou ale v pohariku to mam kde mi ukazuje mnozstvo :wink:
20. júl 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby docitam vas neskor...ja len - story z poradne:
dr. popozerala malu, vsetko v poriadku...napisala o karticky datum dalsej kontroly a dovidenia...
pridem domov, pozeram ze kontrola az v septembri, tak volam ci sa nepomylila a ona ze nie...a ja sa pytam ze a ako s prikrmami teda, ved ste mi nic nepovedali....a ona ze- boze ja som zabudla, to asi z toho tepla...pridte si pre brozurky ked budete mat cas :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry:
kravaaaaa, akoze baby keby niet netu a casopisov, tak ja prikrmujem podla brozurky od mojej pripecenej doktorky...ked ju budem mat napisem vam z ktoreho je roku
porazi ma asi
jaaaj a cakali sme hodinu!!! hlavne ze sme boli napisané na 12.00

no a Neli ma 6,96kg :wink: premeriam ju vecer, lebo hentá ju nemerala
20. júl 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok