Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
20. júl 2010

@olifcek a mrkvu papaala? chutila? my tiez zajtra zemiak 😉

olifcek
20. júl 2010

@blumka mrkva chuti veru x;o)

olifcek
20. júl 2010

@blumka dnes je to uz treti den, co papa mrkvu, ze? si nepamatam...asi budem zapisovat do kalendara..a po zemiaciku das co? mozem opakovat? x;o)

zucana
20. júl 2010

@olifcek spolu kym makke....boze vy skrabete ved ja nestiham 😀
vika kuka mash 😝
@macu aj nasa bola taka odkedy sme sa vratiliz dovolenky :(

olifcek
20. júl 2010

@zucana kostky ale vyberas, ze? x;o)

no idem si ja lahnut, bo hlava kus trpi tym nedostatkom spanku dnes

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
20. júl 2010

to je taka oranzova dyna ako na haloween a vyberam cele vnutro len to tvrde pokrajam 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
20. júl 2010

@zucana jaaaj, tekvica?

olifcek
20. júl 2010

idem ja haji....

zucana
20. júl 2010

😀 ano ano
a necham aj trosku vody lebo je dost husta 😉
a kolko teda maju papat lebo moja stiahne aj 120 ml

lenica81
20. júl 2010

ja mam napisane, ze davka by mala byt do 150-200 ml... a ked masko, tak to cca 30-35 g z toho... 😕

garonka
20. júl 2010

@olifcek reakcia žiadna šecko oki, len miesto vpichu sčervenelo ale teploty nesu a aj obklady sme dali ale ta sestrička nevedela pichnuť, že do takeho sadielka problem pichnuť ta tak

a sme neplačkaliiiiiiiiii prekvapil ma 😵

garonka
20. júl 2010

@blumka nie ? o 3 dni sa pomylim no ja som strašna 😀

mimisash
20. júl 2010

@zucana papate lyzicou alebo to mnozstvo stiahne z flase?

lenica81
20. júl 2010

sice od veci... ale teraz si citam zdravie a je tam rubrika ze vas pribeh... a to je hrozne, zenska mala poporodnu depku, lebo jej vraveli, ze to bude chlapec, ale nakoniec sa narodila dievcica a uplne ju to sundalo a raz ju zabudla v parku... 😨 si to neviem predstavit... 😢 ten jej muz musi byt inak silny... 😔

blumka
20. júl 2010

@rivatha, ja som na zaciatok uvarila okolo 50 g mrkvy ale prvy den mi Juli zjedla 4 lyzicky, zavrela pusu, otocila sa a bolo po jedeni 😀 druhy den to dojedla ale som jej tam priliala asi 5 ml mlieka..to jej smakovalo ale viac som nemala tak som jej dala este 120 ml mliecka...dnes som uvarila uz viac, vyslo to na 120 g mrkvy, bez mliecka a to jedla tak ze som sa ani vzdialit nemohla lebo by zacala rycat..a ked som nedavala do pusy tak sa divala, ze nestiham 😀 takze treba zacat asi postupne, lebo uz aj tie 4 lyzicky su uspech...a babo si samo povie kolko chce a kedy ma dost...tych 150-200 to je take orientacne, ale mne Terzka niekedy zjedla aj 300 na obed 😀

@olifcek po zemiaku dam mlady kalerab, alebo cuketu alebo tekvicu a budem to uz miesat s mrkvou a zemiakom, to co ti uz jedla a nemala za tym ziadnu reakciu mozes uz davat hocikedy same alebo miesat s novym 😉 ..zajtra dam len cisto zemiak a mozno s mlieckom aby mala akoze pyre 😀

lenica81
20. júl 2010

@blumka a davas jej zatial vo vajicku papat... lebo si vravela, ze mas stolicku, ale ze az ked bude sediet... ale ta od perega sa da vyklopit... 😕

blumka
20. júl 2010

@lenica81 hej zatial je vo vajicku...aj preto ze sme u nasich a tu nemam perego stolicku ale aj tak viem ze to perego sa da vyklopit, len v nej mi prisla taka stratena 😀

blumka
20. júl 2010

@lenica81 ..a nie com si ista, ako tam je chrbatik ci j zagulateny ako vo vajicku alebo nie...ale vajicko nam zatial bohate staci...vylozim ho na stol, terezku posadim ku stolu a vsetci papame a otvarame usta ako vrata a ukazujeme ako sa zuje a chvalime do bludu... 😀 a dnes som ukazovala znak pre este ked zacala jacat ze chce este jest...je to skoro ale no...uz sa neviem dockat 😀

lenica81
20. júl 2010

@blumka ale juli v nej nebude taka stratena ako byvala TT... 😀 😕 😅

blumka
20. júl 2010

@lenica81 no to mas pravdu...obryna moja 😀

zucana
20. júl 2010
https://www.youtube.com/watch?v=RA5VBfPEikU


takto sa hrame s psikom a nakoniec si trosku buchneme hlavku 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
20. júl 2010

@rivatha jj, ved preto sa mi to zda skoro, ja budem sibrinkovat uz teraz a ona aj tak prvy znak ukaze okolo 10. mesiaca... 😅 ale to este nebude take na ostro len sem tam

zucana
20. júl 2010

@mimisash lyzickou ale v pohariku to mam kde mi ukazuje mnozstvo 😉

zoska
20. júl 2010

baby docitam vas neskor...ja len - story z poradne:
dr. popozerala malu, vsetko v poriadku...napisala o karticky datum dalsej kontroly a dovidenia...
pridem domov, pozeram ze kontrola az v septembri, tak volam ci sa nepomylila a ona ze nie...a ja sa pytam ze a ako s prikrmami teda, ved ste mi nic nepovedali....a ona ze- boze ja som zabudla, to asi z toho tepla...pridte si pre brozurky ked budete mat cas 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠
kravaaaaa, akoze baby keby niet netu a casopisov, tak ja prikrmujem podla brozurky od mojej pripecenej doktorky...ked ju budem mat napisem vam z ktoreho je roku
porazi ma asi
jaaaj a cakali sme hodinu!!! hlavne ze sme boli napisané na 12.00

no a Neli ma 6,96kg 😉 premeriam ju vecer, lebo hentá ju nemerala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre