Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
21. júl 2010

@zoska 🙂 aj Klaudika si stale vyzuje z pravej nozky.

olifcek
21. júl 2010

my nenosime ponozky, len ked von v manduce ideme...bo tiez hned su dole ;o)

zoska
21. júl 2010

🙂
ten kolac na koncito je ten co som piekla a je v receptoch...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
21. júl 2010

heloooooooou 😀

vyspata a dobre naladena, spinkali sme od 9tej do rana piatej 😝

@zoska nepotrebujete väčší byt? my anooo 😀 Neli je rozkošna 😵

zoska
21. júl 2010

@rivatha 😉 dik odkazem jej 🙂

zoska
21. júl 2010

@garonka my sme sa zhodli ze potrebujeme dom 😀 mm uz 2 mesiace kuka vsetky realitky a hlad velky byt alebo nejaky dom v MT, ale nic tu nieje, stale viac zacina točit o Ziline, ale mne sa tam nechce, vsetkych mam tu, mamina dobehne kazdu chvilu a co tam.... 😖

olifcek
21. júl 2010

@zoska preco chce ist do ziliny> ? a ved je stale prec, nech Ta len netaha od rodinky, kamaratov...potrebujes s niekymbyt, kym on je prec

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jja
21. júl 2010

@blumka blum, prosim ta v ktorej casti oravy sa nachadzate? nevies o niekom kto by mal na prenajom chatu, alebo nejake ubytovanie? mm si zmyslel ze zaciatkom augusta chce kdesi vypadnut z domu.,,...a ja mam najst nieco...ale co??? 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
21. júl 2010

@zoska nam je 3izbak maly 😅 tiež chceme domček ale snaď sa nam niekedy podarí, hoci mamina stale hučí, že k nej by sme šli, dom by sa opravil ale zas take jednoduche to nieje z čoho vyplatim sestru a brata 🙄
a my chceme byť sami

zoska
21. júl 2010

@rivatha jj viem 😉 ty by si bola prvy zachytny bod 😅 🙂
@olifcek lebo tam ma kancelariu a mohol by odbehnut vzdy ked cosi treba a hlavne je tam velka ponuka velkych bytov za normalnejsie ceny ako v MT....napr. 105m byt v novostavbe tam stoji 3,5mil. korun a rovnky byt v MT stoji 5,5mil.sk 😒
ale zatial vedu moje argumenty...ze nevie dokedy bude pracovat v Ziline, ze chodi casto prec, ze tu mam nasich co mi velmi pomahaju, mame tu vsetkych priatelov....on to vie a aj jeho to brzdi....ale je fakt ze odkedy je Neli medzi nami, nevieme sa tu pomestit 😅

olifcek
21. júl 2010

@garonka mne zas mm povedal, ze musime kupit este jeden, aby sme mali kam dat veci co ma olivka x;oDDDD

garonka
21. júl 2010

@olifcek tak oproti vam nejak vyhodite susedov a vy si ten byt odkupite 😀

olifcek
21. júl 2010

@garonka hehe, vcera mm, ze kupime byt oproti x;oDDDDDDDDDDD

olifcek
21. júl 2010

no najskor tento splatit...x;o) co uz

zoska
21. júl 2010

@garonka my sme tiez v 3izbku 😅 ibaze nam tu chyba satnik alebo nieco podobne...mame spajzu a tam sme dali vstavau skrinu na kabaty, vysavac... ale nestaci to mm je nakupny maniak ma veeeel oblecenia a topanok a kedze nm vykradli pivnicu v januari ak pamatas, tak do pivnice uz nedavame nic, setko sa v byte hromadi a hromadi

zoska
21. júl 2010

vedla nas je volny jednoizbak tak ho nahovaram nech ho skusi kupit, ale majitelia nechcu predat- setria pre deti, pritom byvaju v BA a chodia sem dvarazy do roka- asi vyvetrat 😅
ale vraj by nam nedali stavebne povolenie, lebo spolocna stena je nosná 😒 ale mali by sme po probleme 🙂

garonka
21. júl 2010

@zoska juj veru, že pamätam 😔
a vonku na chodbe kumbal nemate? či ako sa to vola? ja to volam šopa 😀
tiež mame 3 izby a plus špajzku kde je skriňa a veľky regal s bordelom a vonku na chodbe je ta šopa ale ja chcem domček

olifcek
21. júl 2010

my tiez trojizbak...no nestaci x;oDDD mozno by kus pomohlo, keby sme uz tu jednu izbu uplne vypratali este z toho, co sme sa sem nastahovali 😀 😀

garonka
21. júl 2010

@olifcek aj my musíme splatiť tento bytík myslím, že už len 7 rokov 😵

olifcek
21. júl 2010

@garonka a doma uz secko ok?

garonka
21. júl 2010

@olifcek 😀 a neratam ešte balkon načo taky veľky od kuchyne do obyvačky 😝

olifcek
21. júl 2010

@garonka mm ratal, ze max. 10rokov....ale to bolo pri riadne utiahnutom opasku, co zatial, klop, klop, klop, nie je...cize mozno i do 5 to vyjde 😵 😵

maculik
21. júl 2010

juj kocky, toto aj u nas je problem, ze sa nevieme pomestit, mame plno veci a tak, no nastastie bud.stvrtok uz pridu stahovaci, takze v auguste uz pridem do vacsieho 😵

Petik od 12 buva, ja si varim tie tvarohove spagety a idem dat dalsiu pracku 😝
Je vypek zase, ale zajtra ma vraj sprchnut. Ozaj, neviete, ako hlasia od soboty na Sk? Ze ake oblecenie si mam vziat, nechce sa mi teda vela toho brat.

lenica81
21. júl 2010

my mame 2garsonku... kto ma menej... 😕 😀

zucana
21. júl 2010

@zosi jaka zlata a mnam kolacik by som si dala....
tu zas teplo jak viete kde...
veru svokra akcna vtiera 😀
tak som ze budem mila a ukzem co som kupila viki na buduce leto a samoska poznamky ze ake je to velke to jej budu jedny saty velke.....
no a dali sme zasa taku hustejsiu kaku uz sa to asi nebude vylievat z plienky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre