• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zoska nervy začnu rano na neurologii :sweat_smile:
21. júl 2010 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka saq pod ku naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam a myslim to vazne...posedime, aj sa prejst von neskor pojdeme...aj melon Ti dam, i zeleninovu polievockuuuu

akozeee...secky kamosky....ja nem kamoska? som sa urazilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
21. júl 2010 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neli spí už vyše 2 hodín opica, akurat sa prehodila z chrbta na brucho a drichme dalej :confused: :sweat_smile:

@garonka ja by som na tvojom mieste neodmietla pozvanie @olifcek :wink:
21. júl 2010 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska jeeeej, to je jaka fajna cenaaaaaaaaaaaaaaaaa...ale nie je k tomi miska na vazenie, co? ale neva, saq mame ine x;o)

dakiii
@olifcek joj moja až mi slzy vyhrkli ja som nemyslela tak že nesi kamoškaaaaaaa joj jak nazvať tie čo poznam skôr :sweat_smile: ale i tak hente nemaju času :sweat_smile:

porozmyšľam a možno i k vam prideme mne to je blbe sa tam nasačkovať
@zoska aleformicky jej uz nedam...bo secky kamosky ma na dedine...tssssssssssssssss :sweat_smile:
21. júl 2010 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska olif je veľmi zlata osôbka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@olifcek jj to je jedina chyba ze nie je miska, ale da sa to nastavit ak budes pouzivat rovnaku misku aby ti to bralo len vahu toho co vazis...ale ja stale odratavam, zatial mi jednoducha matika ide :grinning:
@garonka nech Ti nie je blbe, hej?! aspon nebudeme ani jedna sama, pokecame, i postielku mame pre Tobiho...x;o))
@zoska ta saqk pripevnim kalkulacku k nej :grinning: :grinning:
21. júl 2010 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska si nevyberiem, a v najblizsej dobe nestahujeme, lebo to by sme potrebovali opat hypo, co nejde, kedze som na MD a mame synatora... ale sak dajako prezijeme, ked si spomeniem na spoluziacku zo strednej, ze este vtedy existovali so sestrou s rodicmi v spalni, uff sa povie tomu... :sweat_smile:
21. júl 2010 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek jej si fakt zlata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snaď prideme
rano ideme na neuro tam som zvedava čo bude, lebo ta naša akože doktorka napisala na papierik, že ma slabu pravu ruku :angry:
21. júl 2010 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska ani toto nie je zleee
http://www.arc-slovakia.sk/shop/sortiment_detail/4198_Elektronicka-kuchynska-vaha-s-miskou-3kg

asi si okrem zaby i toto poprosim od mm k meninkam x;o)
21. júl 2010 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska i ja chcem digitalnu my mame mechanicku vahu Tescoma a neznašam ju, digi je lepšia
si kupim kupim :dizzy_face:
21. júl 2010 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek Ja mam tuto http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kuchynske-vahy_SENCOR-SKS-5305_209546.html Som velmi spokojna. Pouzivam pri peceni a aj pri prikrmoch budem vazit, je presna na 1 gram. Nebola ani draha a pacil sa mi dizajn. Najskor som vahala, ci treba s miskou, no takto si navazim, v com chcem :slight_smile:

Tu su rozne znacky aj ceny: http://www.hej.sk/male-domace-spotrebice/shop/50036/kuchynska-vaha/
Ked vyberies, pozri na najnakup.sk, ci niekde nestoji menej.
21. júl 2010 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek a ja že tu vahu šupnem do košíka a produkt vypredany :fearful: :grinning:
21. júl 2010 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska noo, ta je lepsia, co si poslala x;o)

som nevedela, ze i tak lacno sa da kupit x;o)

@garonka jutre okna robia, ci dnes? x;o)
21. júl 2010 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek zajtra zajtra a robia ich do piatku :rolling_eyes: v tej najväčšej horučave, kde ani žaluzie nebudu teraz len hole okna bože
21. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek dobry darcek :slight_smile: a plech si uz dostala? :grinning:
ale inak da sa vybrat kuchyn. digitalna vaha aj za taketo ceny...tak ako pise @rivatha aj ta momert vazi presne na gram, som spoko :wink:
21. júl 2010 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek šak my len pri zavretych oknach a pozaťahovanych žaluziach mame v byte 28
@blumka je kde? na pukalisku? :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek Ta miska, ak tam nie je, to nie je problem. Isto mas doma svoje misky. Ja ju zapnem, polozim misku, stalcim tlacidlo a ono mi vahu odrata a vynuluje (ako tety v obchodoch, ked vazia salat alebo zavinaca :grinning: ), takze vazim len to, co tam nalozim a netreba preratavat :wink:
21. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ideme papať a tak hajať a potom nejake veci poskryvať a par veci zbaliť
21. júl 2010 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha dakiii

ja skor, co mate vy, co je overeneee x;o)

@garonka ta nech Ta mm privezie uz rano x;o) fakt pridi, rusit nebudes a si vitana x;o) aj z mrazaku vytiahnem jaternicky a urobime si, abo sulance si ohrejeme...deticky sa budu hrat...my dame caro s mlieckom i zmrzku a ked sa ochladi, i vonku skocime x;o))

@zoska no uz som si kupila taky univerzalnejsi pekac este vtedy... :wink:
21. júl 2010 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka my inak kupime take sacky na obalenie nabytku, abo foliou obalime x;o))))
21. júl 2010 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek ano aj moja vaha to vie urobi, len som to tak pekne nenapisala ako rivatha :grinning:

babyyyy mna slahne...som sa dozvedela ze na kupalisku bude nejaky summer fest...akoze ak to zasa bude revat az ku nam domov, tak ma uz porazi asi :angry: :frowning2:
21. júl 2010 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka, neee...este som doma, deti spia, teda Juli sa prave zobudila, ideme o tretej s kamoskou na rande a len tak sa poflakat po meste...tu je prijemnych 27 a dnu 24 :wink:
21. júl 2010 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok