Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
21. júl 2010

@zoska nervy začnu rano na neurologii 😅

olifcek
21. júl 2010

@garonka saq pod ku naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam a myslim to vazne...posedime, aj sa prejst von neskor pojdeme...aj melon Ti dam, i zeleninovu polievockuuuu

akozeee...secky kamosky....ja nem kamoska? som sa urazilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

zoska
21. júl 2010

Neli spí už vyše 2 hodín opica, akurat sa prehodila z chrbta na brucho a drichme dalej 😕 😅

@garonka ja by som na tvojom mieste neodmietla pozvanie @olifcek 😉

olifcek
21. júl 2010

@zoska jeeeej, to je jaka fajna cenaaaaaaaaaaaaaaaaa...ale nie je k tomi miska na vazenie, co? ale neva, saq mame ine x;o)

dakiii

garonka
21. júl 2010

@olifcek joj moja až mi slzy vyhrkli ja som nemyslela tak že nesi kamoškaaaaaaa joj jak nazvať tie čo poznam skôr 😅 ale i tak hente nemaju času 😅

porozmyšľam a možno i k vam prideme mne to je blbe sa tam nasačkovať

olifcek
21. júl 2010

@zoska aleformicky jej uz nedam...bo secky kamosky ma na dedine...tssssssssssssssss 😅

garonka
21. júl 2010

@zoska olif je veľmi zlata osôbka 😵 😵 😵

garonka
21. júl 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zoska
21. júl 2010

@olifcek jj to je jedina chyba ze nie je miska, ale da sa to nastavit ak budes pouzivat rovnaku misku aby ti to bralo len vahu toho co vazis...ale ja stale odratavam, zatial mi jednoducha matika ide 😀

olifcek
21. júl 2010

@garonka nech Ti nie je blbe, hej?! aspon nebudeme ani jedna sama, pokecame, i postielku mame pre Tobiho...x;o))

olifcek
21. júl 2010

@zoska ta saqk pripevnim kalkulacku k nej 😀 😀

lenica81
21. júl 2010

@zoska si nevyberiem, a v najblizsej dobe nestahujeme, lebo to by sme potrebovali opat hypo, co nejde, kedze som na MD a mame synatora... ale sak dajako prezijeme, ked si spomeniem na spoluziacku zo strednej, ze este vtedy existovali so sestrou s rodicmi v spalni, uff sa povie tomu... 😅

garonka
21. júl 2010

@olifcek jej si fakt zlata 😵 😵 😵 😵 snaď prideme
rano ideme na neuro tam som zvedava čo bude, lebo ta naša akože doktorka napisala na papierik, že ma slabu pravu ruku 😠

olifcek
21. júl 2010

@zoska ani toto nie je zleee
http://www.arc-slovakia.sk/shop/sortiment_detai...

asi si okrem zaby i toto poprosim od mm k meninkam x;o)

garonka
21. júl 2010

@zoska i ja chcem digitalnu my mame mechanicku vahu Tescoma a neznašam ju, digi je lepšia
si kupim kupim 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
21. júl 2010

@olifcek a ja že tu vahu šupnem do košíka a produkt vypredany 😨 😀

olifcek
21. júl 2010

@zoska noo, ta je lepsia, co si poslala x;o)

som nevedela, ze i tak lacno sa da kupit x;o)

@garonka jutre okna robia, ci dnes? x;o)

garonka
21. júl 2010

@olifcek zajtra zajtra a robia ich do piatku 🙄 v tej najväčšej horučave, kde ani žaluzie nebudu teraz len hole okna bože

zoska
21. júl 2010

@olifcek dobry darcek 🙂 a plech si uz dostala? 😀
ale inak da sa vybrat kuchyn. digitalna vaha aj za taketo ceny...tak ako pise @rivatha aj ta momert vazi presne na gram, som spoko 😉

olifcek
21. júl 2010

@garonka 😀

garonka
21. júl 2010

@olifcek šak my len pri zavretych oknach a pozaťahovanych žaluziach mame v byte 28

garonka
21. júl 2010

@blumka je kde? na pukalisku? 😀 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
21. júl 2010

ideme papať a tak hajať a potom nejake veci poskryvať a par veci zbaliť

olifcek
21. júl 2010

@rivatha dakiii

ja skor, co mate vy, co je overeneee x;o)

@garonka ta nech Ta mm privezie uz rano x;o) fakt pridi, rusit nebudes a si vitana x;o) aj z mrazaku vytiahnem jaternicky a urobime si, abo sulance si ohrejeme...deticky sa budu hrat...my dame caro s mlieckom i zmrzku a ked sa ochladi, i vonku skocime x;o))

@zoska no uz som si kupila taky univerzalnejsi pekac este vtedy... 😉

olifcek
21. júl 2010

@garonka my inak kupime take sacky na obalenie nabytku, abo foliou obalime x;o))))

zoska
21. júl 2010

@olifcek ano aj moja vaha to vie urobi, len som to tak pekne nenapisala ako rivatha 😀

babyyyy mna slahne...som sa dozvedela ze na kupalisku bude nejaky summer fest...akoze ak to zasa bude revat az ku nam domov, tak ma uz porazi asi 😠 ☹

blumka
21. júl 2010

@garonka, neee...este som doma, deti spia, teda Juli sa prave zobudila, ideme o tretej s kamoskou na rande a len tak sa poflakat po meste...tu je prijemnych 27 a dnu 24 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre