Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
21. júl 2010

@raa2 zatiaľ sme tuším štyri @zucana @laxity @dorotka2 @zoska

lolka
21. júl 2010

cafte baby, dufam, ze si na mna este pamatate 😀
furt sme vonku, chodime sa kupat, tak ani pisat nestiham, ale obcas citam ako sa mate 😉
@zucana planuje sa nejake stretko, budes opat v BA ? rada by som sa Vami stretla, to je jasne 😵 na dovcu ideme az 7.8., dovtedy sme doma.

matesl
21. júl 2010

@dorotka2 ja ho uz mam v sportaku davno, mierne nakloneneho, ale stsle sa driape hore, tiez ma to nebavi take prechadky, aby som ho vlacila na rukach a tlacila aj kocik ☹

laxity
21. júl 2010

všimla som si, že sa tu bavilo o bytoch a domoch....my máme 3-izbový je síce krásny veľký 95 m2 ale dom je dom...strašne túžim po rodinnom dome a dúfam, že raz ho budem mať keď už mm má stavebnú firmu 😀

matesl
21. júl 2010

@lolka kam chodite? malemu sa tiez na kupku paci, ale tu my nic nemame na okoli 😨

raa2
21. júl 2010

@laxity tak prideme, ved nemame co na robote 🙂 je to uz na 100 % ? chodievam tu po menej a nestiham vsetko citat, viete mi dat potom do IP ze kde sa stretneme? pripadne si mozme potom cislo vymenit...

lenica81
21. júl 2010

a nie 29. pisala zucana... 😕

laxity
21. júl 2010

@matesl ahoj moja ako? zajtra majú naše detičky 5 mesiačikov, tak keby sme sa tu nevideli všetko naj Riškovi 🙂

@lolka pamätáme 😉 , ja tiež stále labzujem a nestíham baby čítať 😀

laxity
21. júl 2010

@raa2 hej malo by to byť 29.7. o 15.00 v Eurovea v Ba 😉 pripomenieme @zucane aby ti napísala IP, keby sa niečo zmenilo prípadne číslo 🙂 ja ti radšej moje dávať nebudem bo ja ani neviem trafiť do Eurovea 😀

raa2
21. júl 2010

@laxity nie je tu taka funkcia ako na FB? ze by nam rovno zucana poslala ze kedy , kde a ako?? 😉

raa2
21. júl 2010

@laxity to by bolo super, keby mi dala info zucana do IP a tiez aj cislo, ja jej potom poslem svoje 😉 dakujem, som na vas zvedava, budeme sa tesit 🙂

laxity
21. júl 2010

@raa2 😉 oki tak si to naplánuj na ten termín 😉 a určite ti @zucana bude písať 🙂

olifcek
21. júl 2010

do kelu, jasne, saq zaba neskor, ja trulo...ja kolegov lanarim, ze maly mixer a veelka plysova zaba...tak im povim, ze len mixer na teraz...inak od 8.50pm v posteli uz

raa2
21. júl 2010

@laxity tesime sa, dakujem 🙂

matesl
21. júl 2010

@lenica81 boze, aspon ze sa mu nic nestalo, ja by som asi odpadla ☹

matesl
21. júl 2010

@laxity my mame zajtra poradnu+ockovanie, chudatenko, co dostane k vymesaciu 😅
aj vam pekny jubilejny den

matesl
21. júl 2010

baby, my ideme od soboty na chatu, ja tu na stretko nebudem 😖 😖 😖

lucia411
21. júl 2010

Ahojte baby, tak Vy zase stretko organizujete 😠 boooze to musim byvat tak daleko?velmi rada by som sa pridala....skoda ☹

laxity
21. júl 2010

@matesl no pekne chudáčik...keď si predstavím ako bolo Natálke 4 dni po očkovaní 😔

inak som sa zabudla pochváliť....Naty má už druhý zúbok vonku-nie ešte celý ale je ho cítiť 🙂 🙂 🙂

laxity
21. júl 2010

@lucia411 ja kľudne prídem za tebou niekedy aj s mm....Švajčiarsko by sme straaaaašne radi videli 😀 ...teda ak si dobre pamätám 😀

raa2
21. júl 2010

matik velmi zle znasal preockovanie, taky je umrncany uz druhy den...ani mliecko nechcel pit...

zucana
21. júl 2010

Jasne baby napisem a laxi ty tiez prid !
A @ maminka @matesl nic?

lucia411
21. júl 2010

ano laxity, pridte, velmi by som sa potesila...Zurich je velmi krasne mesto.....ma tu clovek co obzerat...a nikdy sa tu clovek nenudi fakt!

laxity
21. júl 2010

@zucana už som ti to zorganizovala 😀 nezabudni prosím ťa napísať @raa2 aby bola informovaná 🙂

@lucia411 nehovor viac krát bo my sa dáme nahovoriť 😀

raa2
21. júl 2010

@zucana super zuci, dikes, posli mi prosim ta potom aj cislo 😉

laxity
21. júl 2010

@lucia411 preto sme chceli ísť poobzerať trošku, veľmi radi cestujeme a Zurich je určite ako píšeš krásny 🙂

zucana
21. júl 2010

@matesl A kedy sa vracias?

zucana
21. júl 2010

Ai ku nam pridte!!!!

lucia411
21. júl 2010

Ale vazne, a clovek len zasne aky su tu ludia presny, cistotny, vsetto vsade funguje na 100%....nie ako na Sk 😠 taka birokracia, ze cloveku je az z toho zle.... 😝

lucia411
21. júl 2010

som povedala, ze ja sa uz asi na Sk nevratim zit....to behanie po uradoch a stavba domu ma poucila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre