Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
23. júl 2010

dobré ránko 🙂

@mmaarrttiinnaa a @lenica81 babulky všetko najlepšie k vaším včerajším 5 mesiačikom....som si to až teraz uvedomila 🙂

my noc super, malinká sa zobudila až o 6.00 a na brušku a pod hlavičkou mala plyšového oslíka, potom dám foto....musím jej tie hračky asi zobrať bo sa bojím aby sa náhodou nezadusila tými šnúrkami a chĺpkami.... 😕 bo už som počula všeličo 😕

laxity
23. júl 2010

@matesl Natálka mala reakciu aj po prvom aj po druhom očkovaní...asi štyri dni bola mrzutá, uplačkaná a teplota bola iba prvú noc 😒

zoska
23. júl 2010

dobre ranko 🙂
noc takto 🙄 ale zvykam si pomaly 😅

@olifcek vsetko náááááááj k meninkám 😵 nech si šťastná a nech ti nič nechýba 😉

laxity
23. júl 2010

@olifcek jééééj tiež prajem všetko naj naj naj k meninkám veľa veľa zdravíčka, šťastíčka, radosti z rodinky a proste veľa veľa len toho dobrého 😉

blumka
23. júl 2010

@olifcek aj od nas vsetko naaaaaaaaaaajlepsieeeeeeeeeeee 😵

jja
23. júl 2010

@olifcek vsetko najsamlepsie.... 🙂

laxity
23. júl 2010

mááááááááááááááááme 2000 strán 😀

olifcek
23. júl 2010

baby dakujem! Ste prve! My este v postielke...@blumka ribezle su aj cierne, ze?

lolka
23. júl 2010

@olifcek oliv, vsetko najlepsie k meninkam, nech ti mala Olivka robi len radost a nech ste zdrave 🙂

matesl
23. júl 2010

@olifcek PRIPAJAM SA...VSETUCKO NAJ K MENINKAM

matesl
23. júl 2010

@blumka lumik, tiez som trosku ostala zaskocena...ale v lekarni predavali taketo stavocky ze od 4 mesiaca od HIPP...ale asi zamrazim na neskor a este sa spytam na nazor dalsej pediatricky, mame v rodine a budeme s nimi na chate...dam vediet potom 😉

kika58
23. júl 2010

@olifcek vseeeeeeeeeeeeeeeeeeetko naj... k tvojim dnesnym meninkam, hlavne zdravicko tebe a tvojej krasnej olivke

dorotka2
23. júl 2010

@olifcek ja sice tak neskor, ale az teraz som prisla na net, vsetucko len to naaaaaajsamlepsie 😉

blumka
23. júl 2010

@matesl, uz som to raz pisala...ked je nieco od 4. mesiacov to je preto lebo sa vseobecne hovori ze uz v 4. mesiacoch mozes zacat s prikrmami, hipp a iny vyrobca nesleduje ci to co dava do flasiek tie deti naozaj mozu a ci to je alergen..marketing je svina...nemozte bezhlavo kupovat vsetko len preto ze tam je 4. mesiac..ak je raz odporucanie davat prikrmy od 6. mesiaca tak asi to ma svoje opodstatnenie 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
23. júl 2010

@rivatha my sme po tyzdni! dobrych noci mali dnes otrasnuuuu....o polnoci sa ku mne dotrepala terezka, takze sme boli tri nasackovane na gauci...samozrejme o dve hodiny na to som terezku otacala, lebo hlavu mala na mojom zadku a nohy hore 😀 Julinka zle spala, kazdu hodinu mrnkala, som ju prehadzovala z bruska na bok a opacne...mam pocit ze to ma zo zemiaku, lebo uz dva dni po nom, ked ho papala strasne tazko prdela..akoze vyprdela sa aj vykakala sama ale dost sa pri tom pucila...uvidime dnes..miesam jej ho s mrkvou 😉

boli sme vcera kuk na festival..dnes dojde mm, uspime rychlo deti a bezime dolu, este ze babka je ochotna dozriet na deti 😉

katina2209
23. júl 2010

Ahojky
@olifcek vsetko najlepsie k tvojim krasnym meninkam vela zdravicka a lasky prajeme z celeho srdiecka 🙂 Ja v poslednom case velmi nestiham na konika deticky mi davaju zabrat.... a este to teplo...ale este stale iba kojim tak aj ked v noci pytame kazde dve hodinky.... ale je hore kazdu hodinku co vzdycha a neda sa mu spat v tomto teple...este ze na buduci tyzden v piatok ideme uz na dovolenku aspon si trosku oddychnem....

olifcek
23. júl 2010

😵 😵 😵

zucana
23. júl 2010

@olifcek vsetko naj k meninkam na darcek od muzicka si este pockas ale bude stat za to 😉
my noc hroza....kazde 2 hodiny chela prso a kedze spala v postielke tak mi dala na chrbat zamakat...snad ked uz prejdu tie tepla bude lepsie....teraz zaspala ale ja uz nezaspim....
nic sa mi nechce a mala som sa s kamoskou stretnut asi to zrusim 😕

katina2209
23. júl 2010

@zucana mne sa tiez nic nechce normalne sa citim odpisana v tom teple a mala by som zehlit, kde tie veci no zajtra sa ma ochladit tak mozno sa do toho pustim...idem dat aspon prat bude tu aspon chvilku lepsi vzduch,lebo je to zufalstvo hlavne pre deticky to teplo a ten ekzemik co ste mali uz zmizol? Ja mam Matka iba v opalovackach bez rukavikov a aj tak ma potnicky na rucickach najviac...

zucana
23. júl 2010

@katina2209 raz zmizne raz sa objavi zavisi od tepla...som zvedava co bude ked prideme do blavy.....
ja tiez musim zehlit vcera vecer som zehlila a este dnes trochu koncim.....
mala spi a ja mrtva.... 😒

juicyluu
23. júl 2010

a je tu niekto co je uz tehu? 😲 😕

zusika
autor
23. júl 2010

ahojte dievcata - potrebovala by som poradit..... aky je vhodny darcek pre malu slecnu k 1. narodeninam?? dajte mi par typov prosim 🙂 vdaka!
pekny den!

olifcek
23. júl 2010

@zucana pises o zabke? ci?? 😕

blumka
23. júl 2010

@zusika ahoj zusi...ak este nevie chodit, tak moze byt ineraktivne choditko,alebo odrazadlo, u nas sa ujali babiky vsetkeho druhu, hovoriace, spievajuce, alebo ten psik od fisher price co spieva..to sa paci uz aj Juli a este aj Terezka sa s tym vyhra, este existuje aj taka husenica ci co to je ako kniha to tiez hra a spieva, tiez fisher price..
alebo rozne kocky ale este by som asi nedavala drevene, radsej plastove aby si neobuchala hlavu 😅 ...fuuu, uz mi nic nenapada

zoska
23. júl 2010

@zusika ahoj 😉
tuto dilemu som riesila pred 2 tyzdnami, ale pre chlapca...no nestretavame sa prilis, takze to nemalo byt nic velkeho, takze som kupila hracky do vody a auticko, na ktorom bolo od 6mesiacov napisane 🙂
ak nieco hodnotnejsie by som mala, tak asi odrážadlo...
no myslím ze @blumka a @maculik ti skor poradia, kedze maju doma slecny 😉

olifcek
23. júl 2010

@zusika jeeej, ahoooj

zusika
autor
23. júl 2010

no tiez nechcem aby to bolo mega drahe a velke.... chodit uz vie.... je to taky maly sibal 🙂
myslite ze by som mohla kupi aj nejake saticky?? - oblecenie...maju to rady...mamina aj mala....

@olifcek - olif, necitaj take veci!! 😉
mna vcera vytocila sprava o tej nehode na priecesti...ze mesacne babo vyhodilo az von z auta...nebolo v sedacke.... a tatik si akosi nevsimol prichadzajuci vlak ked vosiel na kolaje... to nech mi nikto nehovori ze si nevsimne vlak...ved pockam a pozeram kym si nie som ista, nieee?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre