• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@maculik ma narodkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....vsetko najlepsieeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
25. júl 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja jaka mala zlata...a jaka buchtickaaa :dizzy_face: ale to je z materskeho takze to moooze byt :wink: Juli je tiez buchta ale ona zas nevyzera tucno velmi lebo je dlha..znami ma zastavuju a tipuju jej 7 mesiacov a viac :grinning:
25. júl 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzon78 malinka je na zjedenie :wink: a mne sa fakt podoba na teba :wink:
25. júl 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik podobne prajem všetko len to najlepšieeeeeee :wink:
25. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby my ideme o 16.00 na opekačku....čo mám malej obliecť...veď je nejak chladno :sweat_smile:
25. júl 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko :slight_smile: Ja som rano nachystala veci na obed, odbehla do kostola, a potom som varila. Podarilo sa, mm chutilo velmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teraz porelaxujeme a dame kafe. Prsi tu, takze z prechadzky nic :unamused: Uspim ho na prse alebo na balkone, lebo aj vcera bolo takto a nesli sme.

@blumka David sa zapiera nozkami, akoby na statie, ale neskacka :sweat_smile: Lietadielko uz tiez robi zo dva tyzdne, je to veru krasne :dizzy_face:

@laxity Ja by som navrstvila viacej a vyzliekala, ak bude treba. Ale tu prsi a je zimsie o dost, neviem, ako mate vy.
25. júl 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ze ranko, mi uz asi prasi :confused: Ved rano som mala o 8 :sweat_smile:
25. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme 16°C :confused:
25. júl 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natálka tiež má veľmi rada lietadielko :slight_smile:

môj mm spí s Natálkou a ja vegetím, lakujem nechty a sledujem na nete, bo rozmýšľam, že začnem so servítkovou metodou :confused:
25. júl 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity a my 12,8 :grinning: :confused: :sweat_smile:
25. júl 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka pekne, takže tepláčky a mikinu? Pod to body s dlhým? :confused: v čom máš Juli?
25. júl 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity joj, ale to vonku je, dnu je 22 :grinning:
dnu body s dlhym a teplacky..vonku jasne, aj mikinka a deka :wink:

servitkova je super, som akurat teraz mamine na narodky spravila cajovu krabicu a doma ma caka este koooooooopa veci, co mam naplanovane :wink: ide to rychlo a je to paradny relax
25. júl 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuuha, ja ani nemeriam radsej. Dala by som, ako pises a teplu deku :slight_smile:
Aj ja by som si mala nalakovat, mam rada krasne nechtiky. Len akosi som posledne dni vzdy cosi ine uprednostnila :sweat_smile:
25. júl 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Co sa s tym da zdobit, baby? Ja si predstavujem take pekne krabicky najma :slight_smile: Je to zlozite? Pogooglim si :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha vsetko..drevo, plast, kvetinace, kartony...co mas po ruke :grinning: ja odkladam krabice z Nutrilonu, do nich sa pustim, doma som si porobila plechovnice od mlieka a mam z nich zasobniky na muku, struhanku atd..mamine som teraz zdobila drevenu krabicu na caj...keby som mala v pc foto tak prilozim ..mozno vecer ked dojdeme do KE
25. júl 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka oki dík :wink:

veď to, že keď Natálka spinká a ja mám čas, tak by som niečo také robila...sestra má aj taký štýl vidiecky...tak by som jej vždy niečo vedela urobiť :slight_smile: a odkiaľ kupuješ materiál? a s akým lepidlom pracuješ? Aj krakeluješ?
25. júl 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha mi napadlo na fb mam album a v nom zopar servitkovanic
a toto som nasla v pc, to je darcek pre maminu
25. júl 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik všetko najlepšie, hlave veľa zdravíčka pre celú rodinku :slight_smile:
25. júl 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa hrozne páči tá konvička na mlieko len nejde mi konkrétne ona skopírovať

http://poezia.artmama.sk/image/tid/84
@blumka Vidiiiiis! Na cukor, sol, kadeco, to by sa mi zislo. Preco som len tolke dozy z Cara povyhadzovala :grinning: Nastudujem si to povinne :slight_smile:
@laxity, kupujem vacsinou cez net www.raj-umelcov.sk alebo www.servitky.sk alebo www.gastanko.sk a co mi pride pod ruku a tam kupim vsetko, zatial som robila len s lakom na to urcenym ale teraz som si normalne v papiernictve kupila Herkules, vraj sa s tym dobre krakeluje...uz som to skusala niekedy mi to vyjde, niekedy musim vsetko prerobit..este v tom nemam jasno :grinning:
25. júl 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka krásna :slight_smile:
25. júl 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka o tom Herkulesovi som čítala...asi sa s tým ozaj treba len naučiť...ja som dala dnes sestre na narodeniny dva obrázky na stenu s kvetinovým motívom :slight_smile:
25. júl 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ano, tie na FB som veru videla. Krasa! Aj ta krabica je peknucka, taka jednooducha :slight_smile: Ja zasa velmi precackane nemusim. Da sa aj tak jemne to zdobit, ze jo?
25. júl 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity dakujem, trosku inak som si ju predstavovala ale mamine sa pacila to je hlavne :dizzy_face:
25. júl 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jasne...co len chces..nacapis peknu servitku na podklad a hotovo :wink:
25. júl 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka krásna je úplne...som ani nevedela, že sa tomu venuješ, ja už dlhšie nad tým premýšľam...len sa musím rozhýbať...objednať a hotovo :slight_smile:
25. júl 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity na tej artmama.sk su dobre rady aj vela inspiracie...ja tam casto zavitam :wink: a baby aj poradia ked nieco treba
25. júl 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka hej hej sledujem, že tam si babenky radia keď treba :slight_smile: ...ja by som chcela urobiť sestre ešte obrázky chce sériu troch obrázkov a potom by som jej chcela krabičku na čaje a dózy :confused: a možno aj tú konvičku na mlieko...zobrala by som od našich starú a trošku by som ju skrášlila :slight_smile: ...veď stavajú dom tak dostanú kolaudačné :grinning:
25. júl 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity to by ich isto potesilo :wink: no tak sa daj do prace :grinning:
25. júl 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok