Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
25. júl 2010

@maculik ma narodkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....vsetko najlepsieeeeeeeeeeeee 😵

blumka
25. júl 2010

@jja jaka mala zlata...a jaka buchtickaaa 😵 ale to je z materskeho takze to moooze byt 😉 Juli je tiez buchta ale ona zas nevyzera tucno velmi lebo je dlha..znami ma zastavuju a tipuju jej 7 mesiacov a viac 😀

blumka
25. júl 2010

@suzon78 malinka je na zjedenie 😉 a mne sa fakt podoba na teba 😉

laxity
25. júl 2010

@maculik podobne prajem všetko len to najlepšieeeeeee 😉

laxity
25. júl 2010

baby my ideme o 16.00 na opekačku....čo mám malej obliecť...veď je nejak chladno 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
25. júl 2010

máme 16°C 😕

laxity
25. júl 2010

Natálka tiež má veľmi rada lietadielko 🙂

môj mm spí s Natálkou a ja vegetím, lakujem nechty a sledujem na nete, bo rozmýšľam, že začnem so servítkovou metodou 😕

blumka
25. júl 2010

@laxity a my 12,8 😀 😕 😅

laxity
25. júl 2010

@blumka pekne, takže tepláčky a mikinu? Pod to body s dlhým? 😕 v čom máš Juli?

blumka
25. júl 2010

@laxity joj, ale to vonku je, dnu je 22 😀
dnu body s dlhym a teplacky..vonku jasne, aj mikinka a deka 😉

servitkova je super, som akurat teraz mamine na narodky spravila cajovu krabicu a doma ma caka este koooooooopa veci, co mam naplanovane 😉 ide to rychlo a je to paradny relax

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
25. júl 2010

@rivatha vsetko..drevo, plast, kvetinace, kartony...co mas po ruke 😀 ja odkladam krabice z Nutrilonu, do nich sa pustim, doma som si porobila plechovnice od mlieka a mam z nich zasobniky na muku, struhanku atd..mamine som teraz zdobila drevenu krabicu na caj...keby som mala v pc foto tak prilozim ..mozno vecer ked dojdeme do KE

laxity
25. júl 2010

@blumka oki dík 😉

veď to, že keď Natálka spinká a ja mám čas, tak by som niečo také robila...sestra má aj taký štýl vidiecky...tak by som jej vždy niečo vedela urobiť 🙂 a odkiaľ kupuješ materiál? a s akým lepidlom pracuješ? Aj krakeluješ?

blumka
25. júl 2010

@rivatha mi napadlo na fb mam album a v nom zopar servitkovanic
a toto som nasla v pc, to je darcek pre maminu

andrea2603
25. júl 2010

@maculik všetko najlepšie, hlave veľa zdravíčka pre celú rodinku 🙂

laxity
25. júl 2010

mne sa hrozne páči tá konvička na mlieko len nejde mi konkrétne ona skopírovať

http://poezia.artmama.sk/image/tid/84

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
25. júl 2010

@laxity, kupujem vacsinou cez net www.raj-umelcov.sk alebo www.servitky.sk alebo www.gastanko.sk a co mi pride pod ruku a tam kupim vsetko, zatial som robila len s lakom na to urcenym ale teraz som si normalne v papiernictve kupila Herkules, vraj sa s tym dobre krakeluje...uz som to skusala niekedy mi to vyjde, niekedy musim vsetko prerobit..este v tom nemam jasno 😀

laxity
25. júl 2010

@blumka krásna 🙂

laxity
25. júl 2010

@blumka o tom Herkulesovi som čítala...asi sa s tým ozaj treba len naučiť...ja som dala dnes sestre na narodeniny dva obrázky na stenu s kvetinovým motívom 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
25. júl 2010

@laxity dakujem, trosku inak som si ju predstavovala ale mamine sa pacila to je hlavne 😵

blumka
25. júl 2010

@rivatha jasne...co len chces..nacapis peknu servitku na podklad a hotovo 😉

laxity
25. júl 2010

@blumka krásna je úplne...som ani nevedela, že sa tomu venuješ, ja už dlhšie nad tým premýšľam...len sa musím rozhýbať...objednať a hotovo 🙂

blumka
25. júl 2010

@laxity na tej artmama.sk su dobre rady aj vela inspiracie...ja tam casto zavitam 😉 a baby aj poradia ked nieco treba

laxity
25. júl 2010

@blumka hej hej sledujem, že tam si babenky radia keď treba 🙂 ...ja by som chcela urobiť sestre ešte obrázky chce sériu troch obrázkov a potom by som jej chcela krabičku na čaje a dózy 😕 a možno aj tú konvičku na mlieko...zobrala by som od našich starú a trošku by som ju skrášlila 🙂 ...veď stavajú dom tak dostanú kolaudačné 😀

blumka
25. júl 2010

@laxity to by ich isto potesilo 😉 no tak sa daj do prace 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre