• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ahojte dievcata...tak my uz len 2 dni a letime naspät do Swiss...sa tesim ako blska... :grinning: 4. septembra, sme zase na SK :sweat_smile: booze my sa ucestujeme....a vy ako sa mate?deticky pocuvaju?my fajnovo, len to spanie cez den je minimalne...pospime tak 1 hodinku cez den... :confused: niekedy myslim, ze moje dieta je ako nejaka duracelka tolko energie ma... :slight_smile:
25. júl 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. júl 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooooooooooolif co ty preboha nenajdes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 ahojky x;o) DAJ ASPON Ty nejake new fotoooooo
25. júl 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. júl 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj kocky, dakujem este raz :dizzy_face:

@andrea2603 :grinning: No veru, uz aj ja som si potom hovorila, ci sa nemohla ozvat o den skor, ale ved aj takto je to dobre, kedze mm mal vcera meniny, oslavujeme 3dni :sunglasses:

ja tiez potom napisem do inej temy ohladom dnesnej navstevy, ale teraz musim ist, segra tu spi a vola ma vecerat, kedze deti uz spia.

ale pozrela som pridane fotky, drobci su zlatunki, juj, ako rastieme vsetci a vsetky do krasy :dizzy_face:
25. júl 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej olif dam foto ked pridem do Swiss, nezobrala som kabel do pocitaca z fotaku :angry: inac kukam tu do kalendara a vidim ze si mala meninky tak vsetko naj olif:slight_smile:
25. júl 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dievcata co to mate za temu kde sa chodite vyzalovat?nieco sukromne? :confused: aj ja by som sa rada vyzalovala, sak mam hlavu ako baloooooooon z mojho pobytu na SK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik segra spi a vola Ta zaroven? som sa stratila ja, abo myslienka? :sweat_smile:
25. júl 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek http://www.modrykonik.sk/forum/sukromna-skupina/februarovky-2010-varia/

len napis blum do IP ak nebudes mat pristup, ona je zakladatel, ona Ta viepridat :dizzy_face:
25. júl 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz stalo diiiiiiiiiiiiik
25. júl 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz i ja pisem sebe :grinning:
25. júl 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Klaudika ma dnes vymesacniny. O mesiac ideme mrkvicku hami, hami
25. júl 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 nam teraz klop klop matik dobre spava uz tyzden, som z toho normalne v soku :astonished: dokonca aj 2- 3 hodky v kuse da :slight_smile: ale nespaval nam skoro vobec...
25. júl 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek olif :grinning: :grinning:
stratila sa myslienka asi, ze segra spi u nas - teda bude spat, a teraz ma volala vecerat :slight_smile:
si nas rozosmiala, lebo sedela tu teraz pri mne a videla to :grinning:

tak dobru nocku vsetkym a pekne snicky
25. júl 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik :wink: :grinning:

bruuuu
25. júl 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde v blave sa da kupit cerstve bio ovocie a zelenina???
25. júl 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana billa a aj hypernova :wink:
25. júl 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliv haja cez 3 hodky....co to bude robit v noci? :confused:
25. júl 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším aj v Tescu :slight_smile:
25. júl 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte inak, zase mám čo dočítavať, to mi robíte aby som sa po nociach nenudila, čo :slight_smile:
Máme za sebou prvé meninky nášho drobčeka, taký je dobručký, pekne zahajal v postieľke, ani nevymýšľal. Dali sme si postel k stene a z postieľky dali dolu bočnicu a prisunuli k posteli, nech spinká v postieľke, ale nech má pocit, že sme pri ňom.
A písala som aj novinky do svokier.
25. júl 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babky....neviem ci to uz niektora mate, ale chcem sa spytat...mam uz tretikrat po sebe kazdy druhy tyzden menstruaciu...tyzden nic a tyzden M. neviete mi poradit...je to OK? mate uz niektora? dokonca dnes ma uz aj podbrusko pobolieva ako pred tehotenstvom...vtedy som mavala strasne bolesti....no ale stve ma to...kazdu chvilu..joooooj :frowning2:
26. júl 2010 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja ja mam tiež menštruáciu, ale pravidelne každý mesiac.............s tebou to vyzerá na návštevu lekára..........chcem sa poradiť........moja dcéra už týžden v kuse hnačkuje do každej plienky, má zaparený zadok a davala som aj čierny čaj a nepomohol,........môžu to byť zuby?
26. júl 2010 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caftee :slight_smile:
@juliakocka mozu to byt zubky, niektore deti to komplet prehnackuju....no nemusi to byt prava pricina, hncka dehydruje skoc k dr. radsej, drzim palce, nech ste o.k. :wink:

baby moja mala prestala dobre spavat, v poradi 7ma noc katastrofa, doteraz to bolo 1-2 papania a teraz kazde 2-3 hodiny je hore, mrvi sa kruti sa, nevie si najst polohu, ked ju dam na chrbat najdem ju na bruchu, ked na brucho najdem ju na chrbte, vykruca sa na boky, cestuje po celej postielke, hroza, co to????? som myslela ze teplo, ale dnes bola chldno, 22 stupnov v izbe a to iste, uz nevladzem :frowning2:
26. júl 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jj u sa tešíííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. júl 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana behni do hainburgu, tam maju v hofri vela bio zeleniny a aj inych vyrobkov a za dobre peniaze :slight_smile:
26. júl 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok