Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
26. júl 2010

@rivatha prosim ta ako dlho zapekat tie cestoviny?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
26. júl 2010

@rivatha dakujem, je to tm 15min a uz mi zacinaju osychat a hnednut vytrcajuce rezance, vajce s mliekom by uz malo byt zapecene snad...asi som dala vela stupnov, no nic vypnem a necham dojst 😕

suzon78
26. júl 2010

@laxity prééésne aj moja čumí jak z gumy 😀 tiež si hovorím, že som zvedavá ,ako jej to pôjde, keď tak hltavo chudiatko pozerá...ako keby jej sme nechceli dať 😀 , čítala som o tom, že aké je dôležité už maličkému dieťatku byť príkladom a "ukazovať" mu zásady správneho stolovania, dieťa má pochopiť, že pri jedle sa celá rodina zíde pri stole a sústredí sa na jedlo a nie na TV, alebo čosi iné, tak sa aj dieťa naučí sústredene papať a až potom sa hrať...

alex
26. júl 2010

Jakubko tiež sleduje keď papám a aj pohár chytá, keď pijem, no zvedavec je to 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
26. júl 2010

@rivatha jj , odychnuta 😉 zmena prostredia robi svoje..som aj uvazovala ze tam este tyzden pobudneme ale na vikend ideme do Bardejova k znamym... 😉

suzon78
26. júl 2010

@blumka ajoooj, plná energie predpokladám 😵 juj aj ja by som potrebovala niekam vypadnúť s mužom aj s malou, rozmýšlala som, že keď sa zase trošku oteplí pôjdeme aspoň ku jazerám do Štavnice a na rok už aj hádam dovolenka k moru bude.. 😉

laxity
26. júl 2010

@suzon78 my to máme tak zaužívané, že pekne s mm papáme spolu....hlavne aj nedeľné obedy tak máme pekne o 12.00 si sadáme k stolu...chcem aby aj Natálka bola tak učená 🙂

suzon78
26. júl 2010

baby nevadí, že nechávam maličkú sedieť v sedačke? v tejto kuk foto...nemôže sa jej niečo stať s kĺbikmi?

suzon78
26. júl 2010

@laxity jj správne i ja tak chcem 😉

jaja32
26. júl 2010

@blumka ahoj, mám pár otázočiek ohľadom príkrmu. Keď budem dávať malej ďalší druh zeleninky, tak mám dať samostatne alebo môžem zmiešať napr. mrkvu so zemiačikom a tak podávať 3-4 dni? Mám si odvážiť zeleninu v surovom stave, alebo už keď je rozmixovaná. Stačia 3 dni na nový druh zeleninky?

zoska
26. júl 2010

@suzon78 neda sa ti ta sedacka trosku sklopit do pololahu? vyzera to tak ze Timka tam skoro sedi a pokial nevie sama sedkat nemala by byt tak vysoko....ma tazku hlavicku oproti ostatnym castiam tela a tlaci najma na stavce, moze mat krivy chrbatik neskor....

suzon78
26. júl 2010

@zoska ďakujem, dá sa dať nižšie, už aj to napravím, len som myslela, že takto sa jej lepšie hrá s hračkami, no vidím, že som robila chybu! dám ju radšej potom na tú hraciu podložku ležkať, aj tam sa pekne vyhrá...ako máte vy s tými oblúkami 😉

zoska
26. júl 2010

@suzon78 no detickam sa viacej paci v sede, to je jasne, lepsie na vsetko vidia a v pololahu to nie je take super, moja sa tiez hneva, ale hold, musi vydrzat, ked zacne sama sedkat docka sa aj sedacky 😉
treba vydrzat, vsetko ma svoj cas 😉
ja som sa tieto info dozvedela tiez tu na koniku 🙂

blumka
26. júl 2010

@jaja32 mozes miesat ale len s tym co uz mas odskusane..a stacia 3-4 dni 😉 ja vazim uz uvarene, ale podla mna to je jedno 😉

olifcek
26. júl 2010
jaja32
26. júl 2010

@blumka ďakujem 🙂 Natálka včera kakala 6x, deň predtým spapala asi 4 lyžičky mrkvičky....môže to mať súvis? Keď budeš dávať kaleráb, tak samostatne? Prepáč, že sa vypytujem, ale neskúsená sa chce stať skúsenou 🙂

olifcek
26. júl 2010

NOOO, OOOJ, SOMSA NEPOCHVAAALILAAA...uz po masazi....fajne bodlooo...x;o) a o 45minut ideme na urad prace vybavit RD x;o)

lenica81
26. júl 2010

@olifcek nespytas sa, kedy treba odovzdat ten papier, ci ked zacne az RD alebo dopredu... 😕

dakujem, ja viem, ze skoro vsade inac povedia, ale nech mam nejaku predstavu... lebo ak vopred, este tento tyzden to musim stihnut... 😅

olifcek
26. júl 2010

@lenica81 😀 😀

olifcek
26. júl 2010

@lenica81 na urad prace musis ist ako Ti skonci MD....mne MD skoncila 02.07., takze do konca tohto mesiaca ot musim stihnut, inak mi nevyplatia RD...teda, ak to nestihnu do uzavierky, musela by som mesiac pockat...x;o) takze tak x;O)

len potrebujes i papier zo socialky, na to nezabudnuuut x;o)

lenica81
26. júl 2010

@olifcek ja mam vsetko, len ja este teraz do 20. 8. cerpam riadnu dovolenku a az potom mi zacina RD... ale asi pojdem, lebo potom tu nebudem a nechcem mat z nich nervy... 🙄

olifcek
26. júl 2010

@lenica81 ked mas potvrdenia, kludne choood...ale i papier z praaace...ze od xy Ta uvolnuju na RD

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
26. júl 2010

@rivatha dovolenku Ti nemozu podla zakona preplatit, nie, kym si u nich zamestnana....ale robi sa, ze po MD sa cerpa riadna dovca a paq sa ide na RD

olifcek
26. júl 2010

@rivatha zle Ti povedali...takze si dovcu vycerpas po navrate do prace, nemoze prepadnut

lenica81
26. júl 2010

@olifcek tak taky papier nemam... 😕 skusim tam napisat, ci mi to poslu alebo co... 😔

olifcek
26. júl 2010

@lenica81 zrejme uad potrebuje vediet, ze nebudes po md pracovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre