Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
26. júl 2010

@rivatha ibaze dovcu, ktoru si si kvoli MD, RD nevycerpala, budes musiet vycerpat co najskor...do konca kal. roka, inak uz prepadne...robi sa to tak, ze zena, ktora nastupi po MD< RD, ide na riadnu dovcu a paq uz do prace, tvrdo makat x;o)

blumka
26. júl 2010

@jaja32 juli uz papala kalerab, vcera a predvcerom...dnes nemam, tak dnes bude len klasika zemiak s mrkvickou 😅
to kakanie moze mat suvis, aj ked skor po mrkve zapeka, ale napr. mne tiez juli den po prvej mrkve kakala asi 4x co u nas je tak 2x maximum...

blumka
26. júl 2010

@suzon78 jj energia na dalsi rok prisla...vcera sme uz neboli lebo sme poobede cestovali ale v sobotu vecer som si to tam poriadne uzila..neprsalo, bolo sice chladno ale to tam nikomu nevadilo 😵

lenica81
26. júl 2010

@olifcek volala som kamosku z rovnakej fy ako ja a ze od nej pytali na upsvar potvrdenie o cerpani dovolenky, ale ze to nevidela, bo jej to mm obehal... tak hadam je tam nieco i o RD... akurat som im tam pisala, tak sa hadam ozvu... 😅 kebyze nic do stvrtka, tak volam...

lenica81
26. júl 2010

@blumka to ti bolo fajne... my sme boli cez vikend vecer v restike a maly sice trochu mrncal, ale potom zaspinkal, az pokym sme neprisli do penzionu a este 2 hodky k tomu... 😉 som sa mu az cudovala, bo po takej hrbolatej ceste-neceste sme sli... 😅

blumka
26. júl 2010

@lenica81 veru uzila...len o desiatej volala mamina ze co ma robit, lebo ze sa juli mrvi 😀 tak som jej dala instrukcie a mm to zakoncil ako vzdy: keby nieco, viete co mate robit...NEVOLAJTE NAS 😀 😀 ..ale uz potom juli bola ok.. 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
26. júl 2010

@rivatha nejstastnejsi miminko, ci? mne dnes doslo bystre dieta-kojenec, ale stihla som to len otvorit...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
26. júl 2010

@rivatha tvoj mm cita? wau...moj mi vzdy povie, ze ty precitaj a potom mi povies 😀 ale zas ja som knihomol a rada kecam tak mi to nevadi 😀

lenica81
26. júl 2010

@rivatha aj ta znama, co bola s 3mesacnym s nami teraz cez vikend:

"ja ho nenosim, aby si nezvykol"
"ked zaplace, ja si vsetko dorobim, sak nebudem skakat podla neho" a pod...
sak ani ja neskacem, ale aspon checknem, co sa deje, a tak... a ked sme tam boli, dost sme ho na rukach s mm nosili, ale v kociari uz davnejsie nechce len tak lezat a furt chce okolo kukat a doma ho aj na gauci ci zemi mam, a tam sa nedalo... ked sa dalo, sup na postel s nim, sak sme ruky v loterii nevyhrali... 😀

inak sa mi furt dozadu hadze... aj ked place, sa zaklana... s mm, ze na jezisa... 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
26. júl 2010

@rivatha aj môj mm dostal včera na meniny dve knihy Bystré dieťa a Príručka pro tatínky 🙂

lenica81
26. júl 2010

@rivatha ale hlavne, ze ten moj uz ako drzi hlavku a aky je vsimavy, tak ale ma o 2 mesiace viac... a sa jej pytam, ze ci s nim cvici ako je to v mama a ja - teda na stranke (ika tika gymnastika a tie versovanky rozne), ale ze to nie je take ono...
co potom s tym malym robi... sak keby som nemala tie versovanky a pesnicky, tak mi tu maly iba reve a tak ho aspon zaujmem a pomaha to... a zabije to cas... no nie... a pomaha to hlavne malemu... 😉 ked sa mu venujem a rozpravam na nho... jemu staci, ked pri nom sedim a hned je pokojnejsi... 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka2
26. júl 2010

baby a o com su tie knihy? 🙂
drobec zaspal, tak si idem aj ja k nemu lahnut na chvilku.. este tak vediet ako dlho bude spat.. ci sa mi to oplati vobec 😅

zucana
26. júl 2010

cafte baby tak sme pobalene a mali sme navstevu...tu akoze kamaratku no to bolo zas reci....
maly vsetko rozhadzal hlavne vikinkine hracky a rozobral jej cely koberec....to je ta co caka Mariu Sole ale ze sole da iba ak to male bude pekne nie skarede....
tu su fotky z dneska ....
a konecne sme dobre spali aj v postielke...zobudila za iba o 3tej a vstavali sme o 9tej...ako za starych casov....to lebo bolo lepsie vonku 😉
a ta posledna je fotka k vyrociu....
fasa natihlo mi len 2 fotky...

lenica81
26. júl 2010

@laxity tak este to bystre dieta musim zohnat... 😀 nech sa mam s nim ako zabavit... 😎

laxity
26. júl 2010

@rivatha netuším ešte ju nezačal čítať a ani ja nie dostal to len včera k meninám 😉

zucana
26. júl 2010

tak este 2 ;)

laxity
26. júl 2010

@lenica81 to Bystré dieťa - dojča vyzerá byť fakt dobrá knižka...ak budem mať viac času idem na ňu 🙂 a potom si dokúpim aj tie dve ostatné 🙂

laxity
26. júl 2010

@zucana 😉 pekné...vy ozaj všetky máte ten koberec 😕 ho máš na zemi?

zoska
26. júl 2010

@zucana kedy zajtra vyrazate? idete autom,ze?
ako moze niekto povedat ze da take meno len ak bude dieta pekne??? 🙄 ved uz jedno ma a zazila zazitok z porodu a novorodeniatka....to akoze co si mam o takej zene mysliet, ze nema rada svoje dieta? 😨 😖

zoska
26. júl 2010

@laxity ja nemam 😀 minule som videla v tescu, ale kupim ked bude Neli vacsia 😉 zatial mam na obycajnom koberci hrubudeku a na tom hraciu deku a normalnu deku detsku, tam ma hracky, zatial sa tam prebavi

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
26. júl 2010

@laxity, to by som aj ja mm mohla kupit...len aby sa nenastval ze co mu tym chcem povedat, ked az pri druhom dietati mu to davam 😅 😀
my mame tiez ten koberec, mala som to tak ako pise @zoska ale ked sa mala zacala plazit tak jej deka vadila lebo sa pod nou zhrnala..tak som kupila toto
@zucana, ale sak vacsina deti ked sa narodia su skarede..akoze viete co myslim spucene, cerveno fialove..to podla coho chce? tapa zena

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
26. júl 2010

@rivatha no mozno..divne to je, no 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre