Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
26. júl 2010

@blumka normálne začínam silno uvažovať o tých knihách čo tu píšete....ja už moc knihy nekupujem, lebo ich nie je kam ukladať, ale tieto niekam odložím. Už len aby som nemusela listovať dozadu napíšte mi, prosím, ktoré sú to knižky... Určite sú všetky dobré, ale predsa, ktorá je naj 🙂

laxity
26. júl 2010

@rivatha toto je ona ak by si chcela prečítať 😉

http://www.eplanet.sk/kniha/prirucka-pro-tatink...

laxity
26. júl 2010

@blumka asi by sa ozaj naštval 😀

ja ten koberec kúpim tiež až keď budem vidieť, že sa začína plaziť...zatiaľ jej hrázdička stačí 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
26. júl 2010

@rivatha sole je slnko a ta zena je fakt tapa to je ta co mi este vynadala ze som sa o nu bala a co mi nechcela povedat kde boli v horach lebo to objvili ona a jej mm s dietatom...akoze sorry
no a povedzte ci je toto normlane....mm ze ci nechcem aby svokra zobrala malu von ze 25 stupnov ze si umyjem vlsy na veceru (lebo som vcera nestihla) a este dobalim tak vravim ze ok ze o takej pol stvrtej lebo jej dam akurat jest tak potom....a on s vratil ze ona chce az o 17.00 lebo ze je teplo
akoze vonku je max 25 stupnov a za tu hodinu a pol sa co zmeni....tak ona si bude urcovat kedy ona chce...ja uz fakt neviem teraz som si umyla vlsy a beham tu s viki s holou hlavou ....a itak musim este do mesta ale asi pojdem s malou nebude si ona diktovat podmienky ked je pritom doma....

laxity
26. júl 2010

@rivatha moja sestra bola v kníhkupectve a z tých titulov čo dala @maminnka nemali ani jeden, že to sú staré knižky 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
26. júl 2010

@zucana nemôže ti ona stále určovať...si musíš stáť za svojím 😉

laxity
26. júl 2010

@rivatha my nejdeme von...nechce sa mi v takom čase 😕

laxity
26. júl 2010

@rivatha ale ti závidím bo asi u vás je lepšie 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
26. júl 2010

potom zs bude oduta ja uz fakt neviem ved ked bude o 15.00 az 15.30 jest to potom bude hòadna ked o 17.00 pojde von
a aha teta z toskanska nam ustrikovala satky 😵

jaja32
26. júl 2010

@rivatha ďakujem, budem rada, všetky si naraz nemôžem dovoliť 😒

zoska
26. júl 2010

@zucana pekne saty 😉
akoze my kazdemu hovorime, ze Neli je generalna riaditelka nesej rodiny a ze nam sefuje ona, takze to kedy a kde pojdeme zavisi od nej a kocikovanie uplne, pretoze ona chce byt v kociku iba ked je unavena a chce sa jej spat, inak tam place....takze svokra nech sa uvedomi paneboze 🙄

zoska
26. júl 2010

inak zapekane cestoviny sa vydarili, len ma trochu mrzi ze je mak nejaky horky a zistila som to az ked bolo vsetko finito 😖 asi uz je nejaky stary alebo co... (dala som namiesto orechov mak, lebo nemam orechy...)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
26. júl 2010

@rivatha jj pocukrovala som a dalo sa to celkom 😉 ale dakujem 🙂
mozno to niekto neuznava ze sa podriadujem dietatu, ale zatial to nik nedal najavo...a zatial je velmi malinka na to aby som ju niekam tahala, ked je unavena alebo ked ma za chvilku papat...zbytocny stres pre nu aj pre mna, za chvilku uz bude behat a papat normalne jedloa to uz bude o inom.... a ak to niekto nechape, nech si trhne 😅

cukruska1920
26. júl 2010

Ahojte... tak mam za sebou glukozovy test.. bolo to ble ale dali mi tam citron tak sa to dala len asi po hodine ako som sedela pred ambulanciou sa mi zacala hlava tocit no fuj...ale potom to preslo... baby ake mate skusenosti s digitalnym tlakomerom na zapastie? lebo doky mi kazal merat si a zapisovat, v stredu mam poradnu tak mu to mam priniest... a pred chvilou som si merala a mala som 140/100 a zmerala som o 5 minut a mala som 120/70 to nechapem absolutne ako je to mozne... a ked mi mamina zmera na ortutovom tak max tlak som mala 120/80... nechapem to vobec.. ale sa bojim ze ma doky posle do nemocky s takym vysokym tlakom a pritom ho vobec taky nemusim mat 😖

jaja32
26. júl 2010

@zoska ...a komu sa máme podriaďovať, keď nie svojmu dieťaťu...dobre robíš, veď to robíme určite všetky. A cestoviny su fajné, ja som mala tiež trošku horký mak, ale dalo sa.

jaja32
26. júl 2010

@cukruska1920 ja nemám dobré skúsenosti s dig. tlakomerom na zápästie, podľa mňa je veľmi nepresný. Kúpili sme si radšej iný.

cukruska1920
26. júl 2010

@jaja32 mne to povedalo viacero ludi ze je nepresny ale iny nemam a vyvalit 100e za tlakomer je dost.. ach jaj...

lolka
26. júl 2010

@cukruska1920 brusko ti uz pekne podrastlo 😉 a tlakomer, nasi maju digitalny na biceps, su spokojni,ˇale stal okolo 90 eur 😅

jaja32
26. júl 2010

@cukruska1920 v nay sme kúpili za cca 30 eur a sme veľmi spokojní...bol práve v akcii. Treba skúsiť popozerať.

lienka2
26. júl 2010

neviete mi poradit ako sa vola ten gel na dasna ked idu zubky? doteraz som odolavala ale uz to zacina byt na nevydrzanie..

lolka
26. júl 2010

@lienka2 myslela si toto ? videla som na to reklamu v Mama a ja
http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

lienka2
26. júl 2010

@lolka diky 🙂 tu reklamu som hladala aj ja teraz.. nemate to niektora odskusane?

njonja
26. júl 2010

@cukruska1920 neboj, asi ti ako prve nasadi magnezium a bude mpozorovat. Ja som mala ku koncu pravidelne 150/100 a pred porodom 170/200☹ Ale tlak strasne skace, takze ked si merias za sebou , nikdy nevyjde rovnkay. Treba si merat v rovnakych casoch priblizne a tak porovnavat. Inac da sa znizit, ak budes nejako sportovat - staci rychla chodza ci prechadzka, ak nerobis iny sport v tehotenstve
Ale ak ta posle do nemocky, len chod, lebo to nie je sranda pre babo..Je to vraj velmi nebezpecne... Tak ak zvazi, ze nemocka, len pekne chod🙂

zucana
26. júl 2010

jaj bay som umyvala riad a tak sa nad tym rozmyslanim vytocila
no co uz asi urobim kompromis ze o pol piatej ked nie nech si trhne 😉
inak dnes vika moc nechcela jest ani vcera ...pije nejak moc mlieka sa mi zda....
no tak som jej otvorila cukiny so zemiakom namiesto karfiola a viac sa jej to ratalo ale itak po 4 lyzickach odmietala tak som jej dala do ruky detsky keks od 6 mesiacov plasmon ale jasne ze som jej ho nedala jest a ona jak si ho sla davat do ust tak som jej vopchala lyzicku 😀 len raz som nestihla a normalne z neho odkusla tak som to rychlo ladovala prstom z ust ...co to ked jej prestava chutit???
a ozik mozem uz bud tyzden zacat aj na olovrant ovocie???

cukruska1920
26. júl 2010

@njonja no teraz mi merala mamina ortutovym a mala som 120/85 a v zapati nato som si odmerala digitalnym a 160/100 dobra haluz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre