Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
27. júl 2010

no u nás spánok tiež nič moc, niekedy je hore častejšie, inokedy menej často, ale je to tak každé 2-2,5 hodinky, ale cucne a hneď zaspí a potiahneme dlho takto, niekedy aj do desiatej, takže sa nesťažujem 🙂

@zucana Miami by som hneď brala, super. Určite choďte, Vikinka to zvládne. A k tomu papaniu... kamoška má to isté, malá jej pekne papala a zrazu nechce nič, len ovocie a mliečko. Zeleninku a mäso bojkotuje.

zucana
27. júl 2010

@alex len ja som s ovocim este ani nezacala.....
a dik za rady baby .... 😉

zucana
27. júl 2010

a nebude to moc teplotny rozdiel v zime pre viki???

alex
27. júl 2010

akurát som sa dnes bavila s pediatričkou a že keď budem mať pár druhov zeleniny odskúšanej, tak už môžem dávať na desiatu ovocie, tak myslím, že už aj ty by si mohla dať. A že teda aj lepok už môžem po troške pridávať, teda nie teraz, ale keď začnem s príkrmami.

raa2
27. júl 2010

ja som zacala v 5 mesiaci s prikrmami a tak som pridala potom ovocie, ktore mu chutilo a teraz z nicoho nic to nechce 😎

lenica81
27. júl 2010

@zucana ja bych sla na silvestra kamkolvek... 😵 😀 ale zas to vidim na papucovu kulturu... 😅

a co sa tyka rozdielu... no, skus sa aj s pediatrickou poradit... ale myslim, ze to nebude taka tragedia, sak u vas v taliansku si pamatam, ze nebola treskuca zima teraz, ci...

@alex tak ty mas ale obrika, ale hlavne, ze su drobci zdravi... 😉 a uzite si dovcu, my tiez ideme, len tu do hor, ale to mne uplne vyhovuje... 😅 uz mam dost tych horucav...

raa2
27. júl 2010

@raa2 a zabudla som poslat prispevok ze teraz mi to ovocie vypluva a nechce, trva to uz tyzden, ale kazdy den mu ho ponukam 🙂

lenica81
27. júl 2010

@raa2 @zucana takze sa s tym budeme asi vsetky maminy pasovat... 😅

lenica81
27. júl 2010

@alex joj, ale sak sa este vo stvrtok vidime... 😎 uz sa tesim na stretko... hadam dojdem, nech je po ockovani vsetko ok... 😔

zucana
27. júl 2010

bby ja som vam chcel doniest kolaciky take talianske a nezmestia sa....dufam,ze sa mi podari zapnut kufor cakam na mm.....to ten mixer 😀 😝

zoska
27. júl 2010

caute
pospala som si pobede s malou 😉
akurat mi volala mamina&kamoska ze mi od znameho zohnala kralika, tak budem dnes porcovat do mraznicky a telacie sa da objednat cerstve v jednom masiarstve tu, masko mam teda poriesene 🙂

blumka
27. júl 2010

@zucana, no moze to trosku asi byt problem, viem ze svagrovci pendlovali s malymi detmi medzi NY a floridou a zo zaciatku po navrate do ny skoro vzdy ochoreli...ale ci to bolo kvoli tomu rozdielu alebo kvoli tomu ze to absolvovali skoro kazdy mesiac alebo by proste ochoreli aj tak, neviem...uvidis co ti povie pediatricka...letu by som sa nebala..aj ked ti 8 hodin prereve za miami to stoji, ne? 😉

lenica81
27. júl 2010

s kralikmi ja nemam problem, kamos chova, tak budem mat... vidite, rovno mu pisem a objednavam na koniec augusta... 😵 a skusim sa aj na zeleninku a ovocko spytat... 😅 jaka som ja drzana... 😀

laxity
27. júl 2010

@jaja32 určite sú tam lacnejšie knihy...som pozerala Bystré dieťa za 5,70 evri a ja som kúpila za 8,70 evri 😕

@olifcek zajaca miľujem je to veľmi dobré mäsko...ja mám rada aj vareného aj vysmažaného a aj pečeného 😀 ...my našťastie chováme takže zásoby budem mať 😀

@zoska kúpila som presne tie isté kefky som zvedavá 🙂

zucana
27. júl 2010

tak jak s tym jedlom...3 hodky vonku uz nemam dat?

blumka
27. júl 2010

@zucana ak nebolo nejak na slnku ja by som dala

laxity
27. júl 2010

@zucana určite sa nezmestia? 😀 😀 😀

len si nerob starosti minule si nám priniesla parmezán 🙂

olifcek
27. júl 2010

@zucana jaaaaaaaaaaaj, starosti s mixerom? safraaaaa....ked,tak nech az mm prinesie....ja nakupim zeleninku s maskom v skle...hm? x;o) nech ho neposkodia na letisku este nahodou...
@zucana ja bych tiez dala ak to bolo v miestnosti x;o)

@laxity mne mamina volala a vyzera, ze nakoniec zajac bude...len este netesim, zajtra potvrdia...ja som zajaca daaavno nejedla veru...a tento bude pre drobceka x;o)

my sme boli 2.5hodky vonkuuuuuuuuuuuuuuuu, paraaadne bolo...pod dadnickom, bo leje, ja take luubim...oliv asi po 45minutach zalomila a hajala...boli sme i v banke, zhana;a som thermo misku, taku, ktora ma spodok na vodu, aby papa bola vzdy tepla, no nezohnala som, fnuk...ale kupila som Olivke 2 sustave podbradnicky, bola som na poste, v banke zmenit udaje, v lekarni, nie jednej, zhanala som tie naramky proti komarom....tak bud nemali, alebo, ze neobjednavaju a pod. az v jednej mali, ale len modre a hnede, tak som vzala jeden hnedy...snad @maminnka zozenie no...tu sa zrejme vypredali kvoli povodniam co boli, a zase tu tri dni prsi, tak asi sa zasobuju ludia..,..

olifcek
27. júl 2010

@olifcek jaj, okrem podbradnickov i jedny topanocky, a ponozky s volanikmi, chi

olifcek
27. júl 2010

zase pisem sebe...to z toho stastia, ze sme vonku mohli byt, bo nie je hic

laxity
27. júl 2010

@olifcek ty si tuším píšeš sama so sebou 😀

laxity
27. júl 2010

úžasne bolo...aj my sme boli v Pezinku sa poľúlať 🙂 a pozrieť prababku...nabalila mi kukuricu...myslíte, že môžem? 😕

olifcek
27. júl 2010

@laxity jj, mozes x;o)) ja som sa nedavno pytala to iste 😀 😀 😀

garonka
27. júl 2010

baby som už ok potom vam napíšem len som naryhclo zakukla aby ste sa o mna nebali 😔

laxity
27. júl 2010

@garonka vitaj 🙂

laxity
27. júl 2010

@garonka všetko v poriadku?

olifcek
27. júl 2010

@laxity asi nem v poriadku
@garonka no konecne, kokso....

alex
27. júl 2010

no tak ja som si s drobcom schrupla a on sa len napapal a spí ďalej, tak ho ešte chvíľku nechám, lebo chcem ísť potom ešte von na chvíľku, mi švagor volala, že prídu, tak na kofolku skočíme.

laxity
27. júl 2010

@alex 🙂 joj dala bych si kofolu 🙂 ...aj Naty práve zaspala 🙂 tak 20 minutový šlofík 😀

laxity
27. júl 2010

@olifcek tiež si myslím 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre