• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka Petrzlen lubim aj ja opeceny so zemiacikmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Som zvedava, ako bude David papkat. Zira po nas teda poriadne a mliaska naprazdno, chudiatko :grinning:
27. júl 2010 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka ja petržlen nemusím, ale možno aj mne zachutí
27. júl 2010 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ozik baby, ten kopcek nad lavym zubkom. To myslite moze byt tak, ze len nad jednym to je? :confused: Ci to ma cosi ine? Cakam, co sa bude diat... Dala som mu aj gelik vecer.
27. júl 2010 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha jj..to bude asi zub :wink:
27. júl 2010 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka Neviem preco, ja som myslela, ze to bude na oboch naraz zdurene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2010 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vsak akoze este mi nechybaju :sweat_smile: Snad ma nebude hryzt. Len je trosku taky nervoznejsi, aj sa viac budi, no ale zmakneme, aj ak je to zubcek :sunglasses:
27. júl 2010 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
....ja som si tak dneska pekne sedkala a tak ma napadlo, že idem si skúsiť jeden kostým...a hádajte čo sa udialo... nenapratala som sa tam :angry: od pondelka zahajujem 90-dňovú diétu.... :rolling_eyes:
27. júl 2010 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha už si písala, ale skús ešte raz....aký gélik používaš
27. júl 2010 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 Chapem, ze si smutna :unamused: Ale tak... este nie je tolko od porodu, postupne to zide, neboj. Taku dietu nepoznam vobec, hmm. Ja som obmedzila sladkosti na 1-2 dni v tyzdni, uvidime, ci pomoze dacomu ci nicomu :grinning:
27. júl 2010 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 Dentinox som kupila. Jedna pani, co bola naraz v lekarni so mnou, mi poradila, ze je fajn a bez cukru.
27. júl 2010 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak na @garonka som par dni uz aj ja myslela. Dufam, ze sa skoro ozve do niektorej z tem, co sa to deje :confused:
27. júl 2010 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha za 20 dní som schudla z nej 5 kg...dlhšie som nedržala a ani nepotrebovala...len si myslím, že ju treba dodržať, pretože hneď bude jojo efekt
@rivatha ďakujem
Ja mám Kamistad... poznáte? mm kúpil, len neviem či dobre
27. júl 2010 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 Nie je zaaaac!
Fiiha, to celkom dobre slo dole, wow. Ja som nikdy nedietovala, jojo pride vzdy, nem?
27. júl 2010 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha bez cvicenia je jojo vzdy x;o)
27. júl 2010 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha ....záleži od toho ako sa po diéte začneš stravovať...ja som nepribrala, až keď sme sa rozhodli mať bábo, začala som sa normálne stravovať, no a ešte mám tehotenské či aké kilečká
27. júl 2010 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek a necvičila som...a nepribrala som..., jednoducho som si dávala pozor. Schudla som 30 a pribrala som za 6 rokov 5 kg pred otehotnením a 10 počas tehotenstva z tých mám ešte 5 kg tak dokopy 10 navyše :slight_smile:
27. júl 2010 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Podla mna je to individualne. Niekomu staci nieco obmedzit, iny radsej papka vsetko a cvici. Ide o pomer vydaju a prijmu kalorii. S cvicenim je to teda samozrejme rychlejsie.
27. júl 2010 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha správne...no, ja som dosť bicyklovala, ale to nebolo súčasťou diéty, to bol koníček :slight_smile:
27. júl 2010 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, v com ohrievate papu babatkam? ja chcem kupit thermomisku na ten ucel...ale neviem...su i ake, ktore maju prisavku, nech nepadne taniecik no uz niesu thermo..
27. júl 2010 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek ja som zohrievala v sklenenej mištičke vo vodnom kúpeli...mám aj termo misku, ale ešte som nepoužila. Tiež mám ohrievač fliaš, kde je súčasťou aj miska resp. taký pohárik a tiež sa to tam dá ohrievať, ale to bude asi dlhšie trvať. Zostanem pri vodnom kúpeli.
27. júl 2010 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 ja teraz ohrievam co flasticke z vyzivky a z toho i papa...ohrev vo vodnom kupeli...ale neviem..mam stale takto davat papat? tanierok casom itak treba, ze?
27. júl 2010 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek ja mám termo misku, kde sú dve priehradky...neviem či mi harašilo, keď som kupovala. Ešte som ju nepoužila. Mne sa zdá taká nepraktická. Veď malá papká zatiaľ bez prílohy. Zajtra chcem kúpiť klasiku, tak určite by som na tvojom mieste vybrala z tých, kde nie je žiadna priehradka. Len samostatnú misku, veď ešte nemusíš deliť papu.
27. júl 2010 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek, ja ti poviem moju skusenost...mne prisavky vadia...neviem preco ale ked bola Terezka mala tak som aj tak misku drzala v ruke ja a ked uz papala sama tak chcela raz mat tanierik nalavo raz napravo, raz sa oprela, tak ho bolo treba posunut blizsie, inokedy sa nahla tak si ho posunula dalej...no ale to je sila zvyku asi..
a dalsi dotaz..kukam na tie misky, mne sa zdaju dost hlboke, ja mam radsej take co su sirsie a plytsie...nieco ako hlboky tanier...nieco ako je na tej jednotke..
misku s uzaverom je dobre mat hlavne ked niekde ides..a ta posledna sa mi vidi lebo je protismykova :wink: to je nieco medzi prisavkou a neprisavkou...terezka ma taky poharik a moze si ho prelozit kde chce ale zaroven ho len tak lahko neposunie po stole...
27. júl 2010 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 ja mam doma asi 5 misiek s priehradkami a pouzivam ich ked malujem temperkami :grinning: mne to vadilo aj ked uz mala prilohy jedla...a ju to zbytocne rozptylovalo lebo miesto jedenia sa s jedlom hrala a prehadzovala si obsah priehradiek :grinning:
27. júl 2010 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mám niečo podobné ako je tá posledná, ale má 2 priehradky...no načo
27. júl 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka dobré využitie.... :grinning: nie je to praktické na papanie
27. júl 2010 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brúúúú :slight_smile:
27. júl 2010 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok