Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
27. júl 2010

@jaja32 tak daco som s nimi musela urobit, ne? 😀
idem uz aj ja, lebo Juli sa tam hadze..na brucho sa vie stocit a potom mrnci ked chce ist naspat..uz nech sa vie otocit a bude pokoj 😀

olifcek
27. júl 2010

@blumka dakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

takze zajtra kupim tu poslednu.....videla som dnes v jednych zdrav.otrebach taku, dokonca i farebne x;o)

olifcek
27. júl 2010

@jaja32 i Tebe dakiii

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
27. júl 2010

@rivatha 😀

olifcek
27. júl 2010

@blumka Ty si mi pujcila mama a ja jun, ze? kde pisali dalsie rady ako s narocnymi babatkami, vsak? bo to, co si prosila @lenica81 je v inej x;o))) ale mam a uz aj posielaaaaam na maila

olifcek
27. júl 2010

bruuuuu noc

blumka
28. júl 2010

@olifcek jaaaaaaaaaaaj, tak potom pohladam to co chce @lenica81 😉

dobre ranko..na mna neco lezie, musim si dat cajikovu kuru 😀

laxity
28. júl 2010

dobré ránko 🙂

@olifcek mne sa najviac pozdávalo to posledné 😉 ...ja zatiaľ také nič nemám 😕 ale asi načo, keď to bude aj tak na temperky 😀 😀 😀

my noc super, malá zaspala o 19.30 a o pol noci sa pretočila na brucho a tak spala do 4.30 a potom ešte do siedmej 🙂 c cf z xxxxxxxxxxx

o stihla Natálka napísať...asi vás pozdravuje 🙂

lolka
28. júl 2010

dobre ranko,
baby, teraz rano davali na Markize reprizu Reflexu a vraveli o prerezavani zubkov u deti a jedna mamicka spominala, ze maju jantarovy nahrdelnik. vraj pomaha pri bolesti zubkov a ukludnuje. ja som o to este nepocula, ale na kupku som videla asi 3 male deti co ho mali a este som sa cudovala, ze maju rovnake nahrdelnicky 😕
😨

lenica81
28. júl 2010

@blumka @olifcek dakujem, uz mam ten clanok... hadam je to ten, co ste spominali... 😉

inak dobre ranko... 😀

laxity
28. júl 2010

@lolka určite to môže pomôcť...ja na také verím 🙂

zucana
28. júl 2010

cafte baby tak sme prisli .vsetko v poriadku plackala len trosku smerom nahor potom zaspala a ked uz pri pristavani jej islo na plac tak som vopchala prso a vsetko oki a potom bola vysmiata....len mi stratili plastenku na kocar tak som smutna .....som zvedava ci sa to da dokupit lebo akoze to bolo origos ku kocaru....
no a vecer bola az do polnoci hore strasne sa smiala a nechcela spat a potom taaak plakalo...
a tak je tu super zima ...
a veru nezmestili sa kolaciky....dokonca aj krem na slnko som musela vyhodit lebo nesiel zapnut...
no a uz sme hore vika je tu v posteli manzelskej a hra sa s babinou a tetou je z nich hotova 😵
pockam kym olif vstane a pak volam ...
tesim na zajtra 😉
jak tu mam obliect malu....

lolka
28. júl 2010

@zucana vitaj zuci 😉 pocko je veru prijemnejsie ako bolo minuly tyzden alebo u vas. aj svagrinna je tu uz tyzden, ze 40 stp.horucany v Rime sa nedali vydrzat 😖

maminnka
28. júl 2010

@lolka skusim sa opytat svokry na ten jantarovy nahrdelnik, ona sa v takych veciach vyzna. Nam sice zubky este nejdu, ale neskor sa tato rada hodi 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
28. júl 2010

@lolka tak teraz sa vsetky namotame na jantar... 😀

zucana
28. júl 2010

baby kde bol ten link na tie autosedacky?ktora je podla vas najlepsia???? 😉

lolka
28. júl 2010

@maminnka my este zubky nemame, aj o dusu vsetko kuse 😅 ja sa v takych veciach tiez nevyznam, ale mozno to naozaj pomaha 😵

lolka
28. júl 2010

@lenica81 ved to 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
njonja
28. júl 2010

Dobre ranko🙂 @zucana, zavidim ti , ze si domaaaaa😢(( Aj ja by som isla☹ Kocky, dajte potom foto zo stretavky, budem sa aspon takto vytesovat..
s tym jantarom blbnu aj tu, aj ked ja som tak trochu sibnuta tym metafyzickym smerom, ale neviem, ci mam tomu verit...mozno, ked budem v uzkych , vyskusam aj ja🙂
autosedacky - my mame tu prvu - amxi cosi pebble s isofixom. A mozem potvrdit, ze je fajn, a tiez, ako vyslo v teste, ked nepouzijem isoxix, sa mi to nezda tak stabilne, dokonca mi "lieta" v zakrutach..takze pouzivam poctivo isofix...len ta sedacka je nam malaaaaaaa. Strasne nerad je v nej, vsetko ho tam tlaci☹

@rivatha som ti prirobila robotu s tym ovocnym cheesecake, vsak☹ sorrryyyy.-( Som robila ten ovocny, lebo taky vzdy jedavam v Starbucks a velmi mi chuti, tak som si ho chcela spravit aj doma🙂 a doma bol lepsi,mas super nadychany recept! akurat som to ovocie pomixovala rucnym mixerom, sa mi to tak viac lubilo....

olifcek
28. júl 2010

bujaka!

my uz domaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, boli sme na neuro. seckooooooooooo super! o mesiac kontrola, neuro chce vidiet, ci oliv sadne sama uz, glg...ale vraj jo, lebo sa fajne taha do sedu . vraj to nemusi byt nutne z bruska, ze si najde sposob, tak som zvedava

@zucana nespim uz od 7meeeeeeeeeeej 😉

olifcek
28. júl 2010

v cakarni bola jedna mamicka so 17mesacnou dcerkou...vazila 7.5kg, my budeme vacsie istooooo, takze parada...

a kychalo...tak ja, ze fuha, niekp je nachladeny, mamicka sa somnou totiz rozpravala..ona, ze, nemyslim, to budu asi zubky. no potom z nej vyliezlo, ze boli tyzden v nemocnici, lebo mala mala virozu...40 horucky, bronchytidu, zapal oka i ucha...akoze supee!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
28. júl 2010

caute baby, my sme uz tiez od 7 hore, ale matik od 9 opat spinka, tak som zvedava kedy sa mlady panko zobudi.
inak @zucana plastenky mi je luto, lebo fakt casual play ma vsetko super. mne sa zase rano urval cvok z tasky, ten cvok ked ju mas zavesenu na rucke, tak som tiez z toho smutna, ideme aj dneska do Ba tak skusim niekde kuknut ze by mi to oopravili. no ved uvidim.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
28. júl 2010

@rivatha len mi slecna urobila v buse totoo na lavom prse

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre