• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@raa2 musíme toto obdobie vydržať a mať pevné nervy a trpezlivosť, hádam, keď už budú naši drobci väčší bude to jednoduchšie...budeme pekne všetci jesť spoločne pri stole a budeme im príkladom...
28. júl 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz taka zvedava, ako Natalke bude chudtit jest :slight_smile:
28. júl 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzon78 prikaldom im budmee, ale potom nastane problem zasa v tom im vysvetlit, ze nei vsetko, co jedia dospeli, mozu jest aj oni. Ja napriklad uz teraz rozmyslam, co urobim, ked sa Natalka bude natrahovat za jedlom, co jeme my a tiez jej starsi brat :slight_smile:
28. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzon78 musim sa mami opytat, dam ti potom vediet, ja som bola velmi slaby jedak, co vravela ze do mna kvopotne natlacila, tak som jej to o chvilku vygrcala, tazke to mala somnou :slight_smile: dodnes vravi mna lepsie zivit ako satit :grinning:
28. júl 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek posli cislo do IP
28. júl 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana DAKUJEM!
28. júl 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala som mailik i par dobrym kamaratkam a kamaratom...cakala som, kym stanka i sama skusi vsetko, co sa da...o com vie, ze sa da...a som normalne nadsena, ako sa chyta kazdy dobry clovek pomoct jej...

ste zlatucke!
28. júl 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka no tak nad tým som nerozmýšlala, že aj taký problém môže nastať :confused: problémy asi stále budú a stále budeme mať čo riešiť :wink:
28. júl 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek oli pošli aj mne čísielko :wink:
28. júl 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna ten cucflek od oli boliiii na dotyk, hech

@suzon78 :dizzy_face: :dizzy_face: DAKUJEM!!!!!

BABY, VELMI, VELMI, VELMI SI TO VAZIM...
28. júl 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa chce strasne moc spat...
28. júl 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, konecne som vas dociatal, bola som mimo od piatku, vcera len na chvilocku a dnes od rana sa hram s malou pri notebooku, uz som stihla so svokrou aj novy kocik kupit, teda sportak sme peg perego, tak sa vytesujem, mi ho dnes prinesie. Mali sme teraz jeden stastny a jeden smutny den,v sobotu svadba, v pondelok pohreb, Viki prisla v priebehu mesiaca o oboch pradedkov, no co uz, zivot je taky, ale aspon sa jej dozili ako prvej pravnucky a boli z nej stastni, o je podstatne.
@olifcek posli aj mne do ip cisielko

velmi sa tesim na zajtrajsie stretko babule, bude moje prve :slight_smile:
28. júl 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana veeeelmi prijemny hlas ma partner Tvojej maminkyyy, jeeeeejda
28. júl 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky ani neviem ci sem mozem istt vsade je to zamknute ani neviem preco rada som vas citala este pred tehu a prisla som sa pozriet ako sa vam dari a vasim drobcekom moja mala ma 4 mesiace za chvilku a rada by som sa pridala ak mozem :dizzy_face:
28. júl 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepita52 vitaj medzi namiiiii
28. júl 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej dakujem tak to neni zamknute to som rada mam vela volneho casu malinka mi stale haja a som stale doma sama
28. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepita52 a odkial si?
28. júl 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo stredneho slovenska pri prievidzi
28. júl 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 juuj, to mi je luuuto...
28. júl 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka To ma mrzi, juj. Ale isto boli stastni z pravnucky. U nas Davidova prababka zomrela 2 dni pred jeho narodenim. Skoda, ze sa nestihla potesit :pensive: Druha byva daleko a my bez afta, takze ho ani nevidela. Tiez uz je slaba :frowning2:

@olifcek Posli aj sem. Poradim sa s mm. Nemame vela, ale ak aj mala troska pomoze, tak budem rada :slight_smile:

@pepita52 Vitaj :slight_smile: Ty mas mladsie babatko ako David tusim. Ten mal pred 2 dnami 5 mesiacov a je tu najmladsi. Pockaj, takze ty mas potom asi az marciatko alebo aprilcatko, ze? :slight_smile:
28. júl 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a Davídkovi som nepriala všetko najlepšie...tak sa ospravedľňujem a prajem všetko len to naaaaaaj a nech je zdravučkýýýý :dizzy_face:

@pepita52 vitaj :wink:
28. júl 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 to ma mrzí moja :pensive:
28. júl 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Dakujeme, si zlata :dizzy_face: Ideme von, sice je skaredo a poprcha, no ale je nervozny, chudiatko, tak musim ist, lebo do vecera by mi ruky odpadli :grinning:
28. júl 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha aj Naty je mrzutá...ale našťastie mi pred 20 minútami zaspala :slight_smile:
28. júl 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak mne ani dnes Natálka toho veľa nepojedla. Dala som jej mrkvičku a zemiačik....horko ťažko pár lyžičiek až ju triaslo, potom hneď spapala 150 ml mliečka. Dúfam, že si zvykne na iné chute.
28. júl 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu este niekto, kto nedava uz prikrmy?
28. júl 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka ja este nie... chcem zacat o 2 tyzdne, po dovolenke, sice skor o 2 tyzdne, ale som sa pytala ped a ta mi to odobrila... :pensive:
28. júl 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ip mi posli...
28. júl 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali navstevu... a Vilko vela nenaspal a je mrzuty... :pensive:
28. júl 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok