Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
28. júl 2010

@cukruska1920 a čo ti povedal? Je všetko v poriadku? Dúfam, že áno 😉

laxity
28. júl 2010

@teuska Naty robí to isté, ja ju chvíľku nechám a potom ju dám na chrbátik...čo s ňou 😀

cukruska1920
28. júl 2010

@teuska no pokojny ani neni kedze chodim curat aj 4x za noc 😀

baby ja som sa zabudla dokyho opytat jednu vec a teraz ma to serka...ked chodim tak ma boli akokeby spodok brucha..ale nie tak menstruacne proste to len citim...ale ked sedim alebo lezim tak v pohode...neviete co to moze byt?

cukruska1920
28. júl 2010

@laxity neviem... myslela som ze ma bude pozerat odspodu a nepozeral 😕 tak len dufam ze je to ok... len som sa zabudla opytat na tu otazku co som napisala vyssie

teuska
28. júl 2010

@laxity 😀

@cukruska1920 mna bolievalo brucho ked som sedela a ked som chodila alebo lezala tak bolo o.k. A co by to mohlo byt netusim, mysli pozitivne .

cukruska1920
28. júl 2010

@teuska no sak hej len ma stve ze som tam bola a neopytala sa 😠

teuska
28. júl 2010

@cukruska1920 no to ja som taka ista, vzdy kopec veci zabudnem 😅

lienka2
28. júl 2010

@teuska aj nas to robil, a otacali sme ho nazad.. az kym nepochopil ze to ide aj nazad.. a zvladne to sam..

teuska
28. júl 2010

@lienka2 no praveze ci mam cakat, ze pride na to, alebo mu pomahat

teuska
28. júl 2010

babenky lucim sa s vami, ideme este na chvilku von do kocika

lienka2
28. júl 2010

@teuska my sme nepomahali.. prisiel na to sam, ze ked vystrci ritku hore tak sa pretoci na bok a potom uz na chrbat.. na rehabke nam povedali, ze to tak ma byt.. ze najprv sa otaca do jednej strany, potom neskor z brucha na chrbat a potom aj do druhej strany..

olifcek
28. júl 2010

bujaka! sme boli vonkuuuuuu

dokopy dnes 5 hodiiiiiiin

teuska
28. júl 2010

@lienka2 no ritku uz hore strka a obcas sa mu podarilo uz aj z bruska na chrbat a z chrbta na brusko sa otaca na obe strany. Inac vyzera smiesne ako mala husenicka, ked vystrkava tu ritku hore 😅

lienka2
28. júl 2010

@teuska tak to uz nemate daleko k tomu aby sa otocil nazad na chrbat stale 🙂 chce to len cvik

olifcek
28. júl 2010

kde ste ktoooo?

@garonka zase nie je....

lenica81
28. júl 2010

@olifcek som sa akurat chcela spytat, ze co sa deje... 😕

lenica81
28. júl 2010

my uspavame a asi idem rovno do sprchy a pojdem tiez, bo som uplne grogy... zajtra idem na jednu navstevu a potom na stretko... tak dufam, ze budem vobec vladat... 😅

olifcek
28. júl 2010

@lenica81 kokos, saq stretko az jutre je a to tu uz dnes nik ie je...o kerej to mate? o 15tej, ze? to budem i ja vonku, bo tu bude tisko asi

jaja32
28. júl 2010

nikde nikoho.... 😒

blumka
28. júl 2010

bujaka zeny...som sa vratila akurat z romantikus poobedia...o tretej sme boli v kine na Pociatok s Di capriom, fajny film, potom sme boli papkat, a potom sme sli kuk moj domcek, co tam mm vyrobil 😅 deti to zvladli super s kamoskou boli, asi ju zneuzijem castejsie 😀

olifcek
28. júl 2010

@blumka aj ste pokrstili nejak miesto? 😵 😵

jaja32
28. júl 2010

@blumka super, aspoň ste si oddýchli chvíľku od detičiek...aj to treba. My by sme tiež chceli niekam vyraziť s mm, ale chýba pestúnka ☹

jaja32
28. júl 2010

@olifcek 🙂 😀

olifcek
28. júl 2010

@jaja32 zvedava som noooo 😅

olifcek
28. júl 2010

nejake miesto, tam malo byt samozrejme x;o)

jaja32
28. júl 2010

@olifcek ty sa pýtaj...ja budem čakať čo povie @blumka 😀

jaja32
28. júl 2010

@olifcek kúpila si mištičku na papu?

olifcek
28. júl 2010

@jaja32 bude zatlkat

olifcek
28. júl 2010

@jaja32 eeeee, bo nemali v dvoch lekarniach, kde som bola, aleeeee v piatok ideme k pediatricke, rozlucit sa s nou, kedze ideme k inej a v tej budove je predajna Medulienka a tam maju tu z posledneho linku, tak kupime x;o)

jaja32
28. júl 2010

@olifcek tú som mala dnes v rukách.... a mala dve priehradky, no ale je možné že tá fi vyrába aj s jednou. Len mne sa aj tu na obrázku čo si dala zdajú 2 priehradky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre