• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@jaja32 jaaaj, kuknem a uvidim..chcem s jednou, to je jasne, jak ste radili, bo neviem, ci vodovymi budeme malovat, ja sor temper x;oDDDD
28. júl 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek šak to jedno aké farbičky :slight_smile:
28. júl 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....detičky sa uspávajú.... my sme zaspali pri pape...dokedy neviem
28. júl 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic sa nekrstilo :grinning: jake zvedave :grinning:
@jaja32 ja mam chvalabohu pestuniek az az :wink:
28. júl 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam opatrovatelky :grinning:
boli sme v meste na prechadzke poobede sa spinkalo a bola som kupit vyzivky a na obed sme uvarili mrkvu so zemiacikom a kralikom a vecer sme dali polku jablkovej a chutilo vsetko :wink:
uvidime ci aj zajtra dopapa kralika ked uz ochutnala jablcko :confused:
baby neviete poradit kde sa daju v blave kupit dolnky ku casualplay a lyzicky a ake boli tie kefky na dasna pre malu?
a blumi ake mas to odrazadlo ty od fisher price????dik
28. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bujaka, tak niekto si tu uzival :stuck_out_tongue_closed_eyes: @blumka :grinning: Nie nie, fajne, ze ste si oddychli a zrelaxovali sa. Prajem inak vela laskavych a zdravych rockov este :dizzy_face:

My sme boli von a v obchode. Som zmokla, kurnik! A cestou spat David plakal aj napriek neustalym grimasam a brm-brm-kaniu :grinning: Ale nic to, nakupila som dobrotky. Vecer celkom dobre zaspal a ja s nim :grinning: Nevladala som vstat a ist prec z postele normalne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A este for na zaver... Mame taku vzorku kremu na ritku od Weledy. Tak sme sa vcera dohodli, ze ju vyskusame a minieme, a potom kupime novy Sudocrem zasa. No a dneska mm obliekol maleho, reval samozrejme uz o 100 200, a ako som upratovala osusky, kukam a kremika proti zapareninam nikde. Tak premyslam potichu, co mu len dal na tu prdel. A ked som sa lepsie rozhliadla, na stole som zbadalla Dentinox na zubky, ktory som tam pred kupkanim nechala. Tak mi bolo hned jasne, co ma David na ritke :grinning: Tak sme rychlo utierali a mastili znova :grinning:
28. júl 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana lyzicky kupis aj v eurovei, je tam aj dmka a su tam aj obchody s deckymi vecickami, dnes som tam bola, maju tam hryzatka, lyzicky co len chces. co sa tyka obchodu, kde predavaju kociky Casual play, tak viem iba o jednom a ten je v ivanke pri dunaji :frowning2: stranka je www.kocikovo.sk. mozes tam zavolat a spytat sa ci maju ten diel co potrebujes..
28. júl 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne oliv kakala este okolo 18.00, hned zaspinkala a spinka stale i mimo mna....fnuk...ja ju ale musim prebalit, bo smrdka a uz ma plienku dlho x;o((( skusit prebalit? mozno sa nezobudi...
28. júl 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana v lekarni kupis secko x;o)
@rivatha som sa dobre zabavila na kremiku :grinning: :grinning:
mamina priniesla kralika....7eur staaaal, cize super...uz je vykuchanym z koze stiahnuty..je v chladnicke v hrnci...zajtra bych ho uvarila...ako dlho varit? a zkym sa kosti od maska neoddelia? a mozem i zeleninku pridat? paq masko vyberiem, nakrajam na malicke kusocky, a polievocku okorenim x;o)
28. júl 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehehe, aj my sme sa dobre bavili :grinning: Hadam mu to neznecitlivelo ritku. Chvilami som sa bala, ci nereve preto :grinning: No ale su to obe rovnake biele tuby, takze mm cakal, ze som mu tam kremik uz vopred nachystala ako inokedy :grinning:
28. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha bude to v pohode, my davame rybaciu mast a ked mal zaparenu ritku tak sudokrem.
28. júl 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek prebal ju, ved ju potom nejako uspinkas, skus tak aby nebolo moc svetla a rychlo...tebe by sa tiez dobre nespalo s kakom :wink:
28. júl 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ved toto...len tirz by sa mi nelubilo, keby ma zoudiliiii, jaaaaaaaaaj.....fnuk...ale idem na to, skusim byt rychla...
28. júl 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek podla mna mozes aj so zeleninkou varit, mozno ju pridaj trosku neskor. ja teda tak varim matkovi polievocky s maskom...
28. júl 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek zodpovedna, zvladnes to :wink:
28. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky, mozem sa aj ja k vam pridat? Mam tiez februarciatko plus 5rocnu slecnu.
A olifcek, aj ja si prosim cislo uctu do IP. Zajtra poslem peniazky.
28. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento golfac sme kupili na cestovanie, dufam ze to spravne uploadnem :grinning:
28. júl 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 :dizzy_face: zobudi sa, bude plackat, ale dam prso a zaspinkame spolu x;o)

jeeej, davas uz aj polievocky? a klasika vyvar, ci i zeleninku pomixujes a je to taka hustejsia polievocka paq?
28. júl 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ano klasika vyvar, zeleninku aj masko este mixujem, ale od ukonceneho 6 mesiaca zacnem asi pucit, nech si zvykne aj prehltat..uvidime ako to pojde.. dnes som davala brokolicu so zemiakom..snazim sa mu to striedat. najradsej ma cuketu so zemiakom :slight_smile: a pravdu mas zobudi prilozis a bude pekne spinkat vo vonavom :wink:
28. júl 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 a posli mi to cislo uctu, cosi jej poslem aj ja :wink:
28. júl 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sadka01 wow, dakujemDAKUJEM!!!

BABY, DAKUJEM VELMI, VELMI, VELMI PEKNE. JE TO CISLO UCTU STANKY.....STE PERFEKTNE!
28. júl 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sadka01 ahoj a vitaj, myslim si ze mozes :slight_smile:
28. júl 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 Ty jooooooooooo, nadherny je....kolko stal????
28. júl 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sadka01 jasne, ze mozes...my sme tu fajna parta a novych ludi vitame len x;o)
@raa2 DAKUJEM!
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok