Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
olifcek
28. júl 2010
@jaja32 jaaaj, kuknem a uvidim..chcem s jednou, to je jasne, jak ste radili, bo neviem, ci vodovymi budeme malovat, ja sor temper x;oDDDD
jaja32
28. júl 2010
@olifcek šak to jedno aké farbičky 🙂
olifcek
28. júl 2010
@jaja32 :-N
jaja32
28. júl 2010
....detičky sa uspávajú.... my sme zaspali pri pape...dokedy neviem
blumka
28. júl 2010
nic sa nekrstilo 😃 jake zvedave 😃
@jaja32 ja mam chvalabohu pestuniek az az 😉
zucana
28. júl 2010
aj ja mam opatrovatelky 😃
boli sme v meste na prechadzke poobede sa spinkalo a bola som kupit vyzivky a na obed sme uvarili mrkvu so zemiacikom a kralikom a vecer sme dali polku jablkovej a chutilo vsetko 😉
uvidime ci aj zajtra dopapa kralika ked uz ochutnala jablcko =-)
baby neviete poradit kde sa daju v blave kupit dolnky ku casualplay a lyzicky a ake boli tie kefky na dasna pre malu?
a blumi ake mas to odrazadlo ty od fisher price????dik
rivatha
28. júl 2010
Bujaka, tak niekto si tu uzival :-p @blumka 😃 Nie nie, fajne, ze ste si oddychli a zrelaxovali sa. Prajem inak vela laskavych a zdravych rockov este x-)

My sme boli von a v obchode. Som zmokla, kurnik! A cestou spat David plakal aj napriek neustalym grimasam a brm-brm-kaniu 😃 Ale nic to, nakupila som dobrotky. Vecer celkom dobre zaspal a ja s nim 😃 Nevladala som vstat a ist prec z postele normalne :-p

A este for na zaver... Mame taku vzorku kremu na ritku od Weledy. Tak sme sa vcera dohodli, ze ju vyskusame a minieme, a potom kupime novy Sudocrem zasa. No a dneska mm obliekol maleho, reval samozrejme uz o 100 200, a ako som upratovala osusky, kukam a kremika proti zapareninam nikde. Tak premyslam potichu, co mu len dal na tu prdel. A ked som sa lepsie rozhliadla, na stole som zbadalla Dentinox na zubky, ktory som tam pred kupkanim nechala. Tak mi bolo hned jasne, co ma David na ritke 😃 Tak sme rychlo utierali a mastili znova 😃
zucana
28. júl 2010
@rivatha 😃
olifcek
28. júl 2010
@rivatha 😃 😃
raa2
28. júl 2010
@zucana lyzicky kupis aj v eurovei, je tam aj dmka a su tam aj obchody s deckymi vecickami, dnes som tam bola, maju tam hryzatka, lyzicky co len chces. co sa tyka obchodu, kde predavaju kociky Casual play, tak viem iba o jednom a ten je v ivanke pri dunaji 😞 stranka je www.kocikovo.sk. mozes tam zavolat a spytat sa ci maju ten diel co potrebujes..
olifcek
28. júl 2010
mne oliv kakala este okolo 18.00, hned zaspinkala a spinka stale i mimo mna....fnuk...ja ju ale musim prebalit, bo smrdka a uz ma plienku dlho x;o((( skusit prebalit? mozno sa nezobudi...
olifcek
28. júl 2010
@zucana v lekarni kupis secko x;o)
raa2
28. júl 2010
@rivatha som sa dobre zabavila na kremiku 😃 😃
olifcek
28. júl 2010
mamina priniesla kralika....7eur staaaal, cize super...uz je vykuchanym z koze stiahnuty..je v chladnicke v hrnci...zajtra bych ho uvarila...ako dlho varit? a zkym sa kosti od maska neoddelia? a mozem i zeleninku pridat? paq masko vyberiem, nakrajam na malicke kusocky, a polievocku okorenim x;o)
rivatha
28. júl 2010
Hehehe, aj my sme sa dobre bavili 😃 Hadam mu to neznecitlivelo ritku. Chvilami som sa bala, ci nereve preto 😃 No ale su to obe rovnake biele tuby, takze mm cakal, ze som mu tam kremik uz vopred nachystala ako inokedy 😃
raa2
28. júl 2010
@rivatha bude to v pohode, my davame rybaciu mast a ked mal zaparenu ritku tak sudokrem.
raa2
28. júl 2010
@olifcek prebal ju, ved ju potom nejako uspinkas, skus tak aby nebolo moc svetla a rychlo...tebe by sa tiez dobre nespalo s kakom 😉
olifcek
28. júl 2010
@raa2 ved toto...len tirz by sa mi nelubilo, keby ma zoudiliiii, jaaaaaaaaaj.....fnuk...ale idem na to, skusim byt rychla...
raa2
28. júl 2010
@olifcek podla mna mozes aj so zeleninkou varit, mozno ju pridaj trosku neskor. ja teda tak varim matkovi polievocky s maskom...
raa2
28. júl 2010
@olifcek zodpovedna, zvladnes to 😉
sadka01
28. júl 2010
Ahojte mamicky, mozem sa aj ja k vam pridat? Mam tiez februarciatko plus 5rocnu slecnu.
A olifcek, aj ja si prosim cislo uctu do IP. Zajtra poslem peniazky.
raa2
28. júl 2010
tento golfac sme kupili na cestovanie, dufam ze to spravne uploadnem 😃
olifcek
28. júl 2010
@raa2 x-) zobudi sa, bude plackat, ale dam prso a zaspinkame spolu x;o)

jeeej, davas uz aj polievocky? a klasika vyvar, ci i zeleninku pomixujes a je to taka hustejsia polievocka paq?
raa2
28. júl 2010
@olifcek ano klasika vyvar, zeleninku aj masko este mixujem, ale od ukonceneho 6 mesiaca zacnem asi pucit, nech si zvykne aj prehltat..uvidime ako to pojde.. dnes som davala brokolicu so zemiakom..snazim sa mu to striedat. najradsej ma cuketu so zemiakom 🙂 a pravdu mas zobudi prilozis a bude pekne spinkat vo vonavom 😉
raa2
28. júl 2010
@raa2 a posli mi to cislo uctu, cosi jej poslem aj ja 😉
olifcek
28. júl 2010
@sadka01 wow, dakujemDAKUJEM!!!

BABY, DAKUJEM VELMI, VELMI, VELMI PEKNE. JE TO CISLO UCTU STANKY.....STE PERFEKTNE!
raa2
28. júl 2010
@sadka01 ahoj a vitaj, myslim si ze mozes 🙂
olifcek
28. júl 2010
@raa2 Ty jooooooooooo, nadherny je....kolko stal????
olifcek
28. júl 2010
@sadka01 jasne, ze mozes...my sme tu fajna parta a novych ludi vitame len x;o)
olifcek
28. júl 2010
@raa2 DAKUJEM!

Začni písať odpoveď...

Odošli