Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
28. júl 2010

@jaja32 jaaaj, kuknem a uvidim..chcem s jednou, to je jasne, jak ste radili, bo neviem, ci vodovymi budeme malovat, ja sor temper x;oDDDD

jaja32
28. júl 2010

@olifcek šak to jedno aké farbičky 🙂

olifcek
28. júl 2010

@jaja32 😅

jaja32
28. júl 2010

....detičky sa uspávajú.... my sme zaspali pri pape...dokedy neviem

blumka
28. júl 2010

nic sa nekrstilo 😀 jake zvedave 😀
@jaja32 ja mam chvalabohu pestuniek az az 😉

zucana
28. júl 2010

aj ja mam opatrovatelky 😀
boli sme v meste na prechadzke poobede sa spinkalo a bola som kupit vyzivky a na obed sme uvarili mrkvu so zemiacikom a kralikom a vecer sme dali polku jablkovej a chutilo vsetko 😉
uvidime ci aj zajtra dopapa kralika ked uz ochutnala jablcko 😕
baby neviete poradit kde sa daju v blave kupit dolnky ku casualplay a lyzicky a ake boli tie kefky na dasna pre malu?
a blumi ake mas to odrazadlo ty od fisher price????dik

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
28. júl 2010

@rivatha 😀

olifcek
28. júl 2010

@rivatha 😀 😀

raa2
28. júl 2010

@zucana lyzicky kupis aj v eurovei, je tam aj dmka a su tam aj obchody s deckymi vecickami, dnes som tam bola, maju tam hryzatka, lyzicky co len chces. co sa tyka obchodu, kde predavaju kociky Casual play, tak viem iba o jednom a ten je v ivanke pri dunaji ☹ stranka je www.kocikovo.sk. mozes tam zavolat a spytat sa ci maju ten diel co potrebujes..

olifcek
28. júl 2010

mne oliv kakala este okolo 18.00, hned zaspinkala a spinka stale i mimo mna....fnuk...ja ju ale musim prebalit, bo smrdka a uz ma plienku dlho x;o((( skusit prebalit? mozno sa nezobudi...

olifcek
28. júl 2010

@zucana v lekarni kupis secko x;o)

raa2
28. júl 2010

@rivatha som sa dobre zabavila na kremiku 😀 😀

olifcek
28. júl 2010

mamina priniesla kralika....7eur staaaal, cize super...uz je vykuchanym z koze stiahnuty..je v chladnicke v hrnci...zajtra bych ho uvarila...ako dlho varit? a zkym sa kosti od maska neoddelia? a mozem i zeleninku pridat? paq masko vyberiem, nakrajam na malicke kusocky, a polievocku okorenim x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
28. júl 2010

@rivatha bude to v pohode, my davame rybaciu mast a ked mal zaparenu ritku tak sudokrem.

raa2
28. júl 2010

@olifcek prebal ju, ved ju potom nejako uspinkas, skus tak aby nebolo moc svetla a rychlo...tebe by sa tiez dobre nespalo s kakom 😉

olifcek
28. júl 2010

@raa2 ved toto...len tirz by sa mi nelubilo, keby ma zoudiliiii, jaaaaaaaaaj.....fnuk...ale idem na to, skusim byt rychla...

raa2
28. júl 2010

@olifcek podla mna mozes aj so zeleninkou varit, mozno ju pridaj trosku neskor. ja teda tak varim matkovi polievocky s maskom...

raa2
28. júl 2010

@olifcek zodpovedna, zvladnes to 😉

sadka01
28. júl 2010

Ahojte mamicky, mozem sa aj ja k vam pridat? Mam tiez februarciatko plus 5rocnu slecnu.
A olifcek, aj ja si prosim cislo uctu do IP. Zajtra poslem peniazky.

raa2
28. júl 2010

tento golfac sme kupili na cestovanie, dufam ze to spravne uploadnem 😀

olifcek
28. júl 2010

@raa2 😵 zobudi sa, bude plackat, ale dam prso a zaspinkame spolu x;o)

jeeej, davas uz aj polievocky? a klasika vyvar, ci i zeleninku pomixujes a je to taka hustejsia polievocka paq?

raa2
28. júl 2010

@olifcek ano klasika vyvar, zeleninku aj masko este mixujem, ale od ukonceneho 6 mesiaca zacnem asi pucit, nech si zvykne aj prehltat..uvidime ako to pojde.. dnes som davala brokolicu so zemiakom..snazim sa mu to striedat. najradsej ma cuketu so zemiakom 🙂 a pravdu mas zobudi prilozis a bude pekne spinkat vo vonavom 😉

raa2
28. júl 2010

@raa2 a posli mi to cislo uctu, cosi jej poslem aj ja 😉

olifcek
28. júl 2010

@sadka01 wow, dakujemDAKUJEM!!!

BABY, DAKUJEM VELMI, VELMI, VELMI PEKNE. JE TO CISLO UCTU STANKY.....STE PERFEKTNE!

raa2
28. júl 2010

@sadka01 ahoj a vitaj, myslim si ze mozes 🙂

olifcek
28. júl 2010

@raa2 Ty jooooooooooo, nadherny je....kolko stal????

olifcek
28. júl 2010

@sadka01 jasne, ze mozes...my sme tu fajna parta a novych ludi vitame len x;o)

olifcek
28. júl 2010

@raa2 DAKUJEM!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre