• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
29. júl 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 Jasne, ja som pochopila, ze kvoli cestovaniu :wink: Isto sa mu bude pacit, bude vsetko okukovat, pozerat vsade :slight_smile:
29. júl 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my sme mali celkom kľudnú noc, až na to, že Natálka rotovala po postieľke a ja som ju stále prekladala :unamused: Ale to nevadí, dôležité je, že spinkala do 5.h a potom do 7,15h a teraz už haja. Včera som v Panta Rhei kúpila knižku Bystré dieťa Batoľa za 4,95 eur, celkom dobrá cena no nie @blumka, len škoda, že nemali ostatné síce ešte predškoláka mali, to som nekúpila. Som smutná, Natálka má nejaký ekzém alebo čo pod bradou. Myslela som, že to je len zapareninka, lebo sa jej to začalo tvoriť, keď boli tie horúčavy, ale nič na to nepomáha. Čo myslíte...je to ekzém? Náš pediater má dovolenku, neviem čo urobiť.
29. júl 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, uz velmi tesim na stretko. Aj my sme kupili sportacik, teda svokra sa vcera vytesovala, ja som si vybrala a ona kupila. Podla fotiek ma aj @blumka taky, peg perego pliko p3. Ma ho kamoska a je veeeeelmi spokojna, potrebovala som golfac, lebo aj dovolenka a ten moj je supis, no velkyyy. Len teraz neviem, ci mam malu zobrat dnes vo vajicku, alebo zoberiem sportak a hotovka, no musim premyslat. Ale velmi sa z neho tesim, aj ked maju aj krajsie farby, no mam oranzovy, lebo mali vypredaj minulorocnych modelov a len 3 farby a tato bola naj, ale to je jedno, hlavne, ze mam a pekny zase je. :slight_smile:
29. júl 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 poznam ten kocik, som ho chcela kupit ako 3 kombinaciu, ale kvoli kolieskam som si ho nakoniec nekupila, ale ako sportak je podla mna fajn.dufam ze teda myslim na ten isty :slight_smile: no ved uvidim poobede :slight_smile:
29. júl 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Juuj, ja sa teda nevyznam... Ani si neviem predstavi co je co na fotke akosi. Chudatko male. Niekto vasho lekara ale musi zastupovat, nie? :confused: Ja by som isla, ak na to nepomaha Sudocrem alebo Bepanthen (ten nemame, no vraj je fajn).
29. júl 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha doktor mi na všetko kázal dávať imazol - ten nepomáhal, dávam krém excipial - tiež nepomáha, ešte môžem skúsiť sudokrém...len neviem či môžem takto striedať. Zastupuje ho doktorka v inej dedine a dnes je do 12.h, to nestíham. :unamused:
29. júl 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
u nas noc velmi dobre, zaspala o 21.00, potom sme o 23.00 papali a potom az o 5.00, spinkanie a ranne vstavanie o 8.00, takze parada :grinning: pred chvilou som ju chcela znova uspat, ale po 10 min. uz je hore, drzi si obe nohy a skrieka na zaves :dizzy_face: tak sa asi oblecieme a pojdeme von.
a uz sa tesim na stretko, len o 16.30 budem musiet ist, mame dohodnutu navstevu :sweat_smile:
@dorotka2 aj kamoska ma ten kocik Peg Perego a je s nim spokojna, aj nam ho vtedy - kde sme sli do Rima ponukala, ale to som chcela este vanicku pre Viki. a oranzova je pekna farba, my ju mame v kombinacii s hnedou na sportaku aj na vajicku.

@rivatha tie kremiky ma pobavili :grinning: muzi velmi nepozeraju na obal, co im nachystas, to pouziju :grinning:
29. júl 2010 o 10:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tak rada by som sla aj ja na stretko... Dufam, ze aspon vela fotociek porobite a pridate :slight_smile:

@jaja32 No aby si videla ucinok, mozno treba aspon zo dva dni pouzit ten isty. A je to suche ci nejake mokvajuce alebo ako to vyzera? A odkedy to mate?
29. júl 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha práveže to nie je mokvajúce a ani vysušené, začalo to minulý týždeň a skutočne som si myslela, že zapareninky, keďže Natálka má krátky krk a dve briadky. Proste ako je na obrázku, červený fľak. Teraz sa nezväčšuje, ale od minulého týždňa je určite väčší.
29. júl 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 daj fotoooooooooooo....oranzova je peknaaaa, len co musky?
29. júl 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka Tak tak, prve, co videl a pripominalo mu tu, co som mu den predtym ukazala, pouzil :grinning: Nevadi, ze som 5 minut predtym s tym natierala dasno :grinning:
29. júl 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 skus holtov krem, ten rychlo zabera, nam vzdy po nom zmizli rozne vyrazky. zaberie to hned...
29. júl 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ďakujem, dostať bez predpisu?
29. júl 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Hmmm, no ja neviem, moja. To ti asi kozny lekar najlepsie povie. Ja by som skusala Sudocrem, mozno je to zapareninka nakoniec... A ak by sa ti zajtra dalo a nebude to ani kusok lepsie, tak tam zajdi pre pokoj duse.
29. júl 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 skus ten sudocream...a veru aspon dva dni ten isty....zapareninka to asi nie je...zeby atopicky ekzem? neviiim
29. júl 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja mam peg perego pliko p3...uz sa v nom vozila aj Terezka, zatial ho vyuzivam na denne balkonove spanie, ale teda je uz rozhegany co s nim stale drmem, ked malu uspavam ale este drzi...som s nim spokojna :wink:
29. júl 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a skoro som zabudla @olifcek hod cislo uctu do IP, posleme s mm peniazky :dizzy_face:

Viki uz hodila rec so zavesom, tak sme sa obliekli a ideme von, je pekne :dizzy_face:
29. júl 2010 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek skúsim, už som kázala kúpiť aj holtov krém, ale na nete som čítala, že by sa nemal aplikovať dojčatám...ja neviem...chúďatko, nejako sa nesnaží si ti škrabkať, ale nepáči sa mi to.
29. júl 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka na von máš ešte malú v hlbokom kočíku, alebo si už vymenila?
29. júl 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Ja som konecne pochopila, co je co na fotke. To je v zahybceku, takze ja by som povedala, ze je to zapareninka najskor, nie? :confused: Mozno @blumka ma nejaku skusenost a radu guruovsku :grinning:
29. júl 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz som čítala odporúčanie od pediatra, že holtov krém sa môže použiť na kratšiu dobu ako 10 dní, tak skúsim
@raa2
29. júl 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha :slight_smile: no fotila som ju na rukách, tak aby mala hlavičku zaklonenú...ale presne si to identifikovala. Žeby bola zapareninka až týždeň, aj keď neboli teraz teploty? Môže byť.
29. júl 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ako dlho mam zajaca varit? mamina, ze nech dam varit celeho, a az paq pokrajat....ale jak dlho varit?
mam ho od vcera....vcera bol zamznuty na lad, je v chladnicke, varit ho chcem dat okolo 15.30....nepokazi sa mi dovtedy, ze?
29. júl 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme dnes vstali tiez uz pred siestou :rolling_eyes: ale pred osmou uz spal, a ja s nim :sweat_smile: uz sme sa aj najedli, aj trocha pohrali, ale zase mrnci.. je to s nim na nevydrzanie.. uz nech mu tie zubky vylezu, ani ten gel velmi nepomaha :confounded:

vidim ze ste preberali autosedacky, ja som uz tiez pozerala, len neviem ci radsej kupit od 9-18 alebo uz rovno od 9-25.. a este asi sa opytam blbost, ale fakt neviem.. tie sedacky sa uz davaju v smere jazdy, vsak? ako sa potom nastavuje opierka, ked take male dieta este nevie samo sediet?
29. júl 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tu je pár momentiek...Natálke sa páčia lístočky :slight_smile:
29. júl 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. júl 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 krasnucka je malinka :slight_smile: myslim si ze po tom holtovom kreme jej to zmizne raz dva, nam vsetko mizne pomaly z vecera do rana...len trosku smrdi :grinning:

@lienka2 ano v smere jazdy sa davaju uz potom.,.a my tiez mrncime a zubov nikde, nic nepomaha... :cry:
29. júl 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. júl 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja tiež myslím, že ten Holtov krém by mohol pomôcť, Lenke vždy zabral na atopický ekzém /aj keď nie nadlho :frowning2: /
inak ahojte :slight_smile:
29. júl 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja neprídem na stretko :pensive: , nejak mi je stále na ho... a ešte aj hnačka...to asi zo včerajšej kukurice a melóna :angry:

tak vás pozdravujem všetky a veľmi ma to mrzí :pensive:
29. júl 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok