Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
29. júl 2010

@andrea2603 jej ahoooj

andrea2603
29. júl 2010

@sadka01 vitaj, ja mám tiež 5 ročnú kočicu 🙂 😉 , ktorý mesiac sa narodila?

@olifcek aj mne č.ú. napíš.

zucana
29. júl 2010

@jaja32 aj my to mame resp mali na nozickach zo zadu kde ma zahyby na krku a je to ekzem ...skus tu holtovu to by mohlo zabrat....my sme museli parkrat aj kortizon...ale ta holtova strasne smrdi.... 😝
tak dnes o 15.00 v eurovea.... 😉

zucana
29. júl 2010

juuj laxi to ma mrzi...tak na buduci tyzdenked budes vlave tak daj vediet a mozme dat aj mini stretko ;)
a ja idem dnes aj s kamoskami na veceru.... 😉

olifcek
29. júl 2010

@andrea2603 😵 😵

andrea2603
29. júl 2010

jéééj, veď vy máte stretko 😵 , nezabudnite fotiť 🙂
kočky, udržia sa vaše bábätká na nožičkách, samozrejme keď ich držíte za ruky, lebo moja posledné 2-3 dni len tak chce byť, normálne si to vyreve 😒 , ale si by som ju tak nemala dávať, že?

janielah
29. júl 2010

ahojte dievky moje, ako sa tu mavate ? 🙂

nam nejak neostava cas, stale sme vonku, pri vodicke, u prababky na dome a podobne. ALe stretli sme s ALex, tak konecne nejaky chlop - Jakubko, lebo inak same dievky okolo nas 🙂

Zacali sme s prikrmamy, tak to je novinka, vy ako? Tiez uz skusate? Tak mi chybate, len ozaj ked uz mala zaspi, tak idem chytro aj ja zalahnut, lebo sa nam nejak spanok nocny pokazil a tak mam co dohanat... 😝

Je tu Zucana? A bude stretko? Ako kde o kolkej? 😨

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
29. júl 2010

@janielah cauky dnes v eurovea o 15.00 kaviaren pri hmku a nexte na 1vom .....;)

janielah
29. júl 2010

a kde je Garonka, uz jej tiez nezostava casu 😨 ????

zucana
29. júl 2010

@andrea2603 nasa sa zo sedu len na nohy vytahuje a ked je opreta sa podoprie a chce na nohy aj v lehu....a uz chodi akoze a skace ako zaba peruje.... 🙄

janielah
29. júl 2010

Jeeej, Zuci, aka nahoda, ze som sa zrovna prihlasila akurat dnes..OSUD 😀

Pojdeme nieco vybavit a hadam by ma tam mangel potom hodil, no uvidime 🙂

olifcek
29. júl 2010

@janielah ta ma nejake trable, vyzera...napise, ked sa bude dat, tusim 😒

zucana
29. júl 2010

@janielah super
olif inakv cera to tam zaniesol ;)
no a vraj tato je naj...co vy nato?
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

olifcek
29. júl 2010

@zucana vieeeem, aj mi volal x;o) volal ked tam siel, i ked to tam nechal...jaaaj, kolegovi musim volat, esteze pises x;o)

andrea2603
29. júl 2010

@zucana ja ked Liv postavím k posteli, sama sa drží a vydrží dlho stáť, len neviem, či môže, lebo veď ešte ani nesedí, teda sedí, ale keď sa natiahne za niečím, tak sa vykotí, a pretáčať sa ešte tiež veľmi nie, len občas z chrbátika na bruško. No zajtra idem s Brankom a Lenkou do poradne, tak sa opýtam MUDr., že či môže stáť.

olifcek
29. júl 2010

@andrea2603 wow, liv aka sikovnica

jaja32
29. júl 2010

@andrea2603 @zucana ďakujem, mm kúpil, večer natriem
ach jaj, dávala som malej papať zemiačik a mrkvičku, ani ústa neotvorila. Poradili mi, že mám dať pauzu a potom dať kupované a keď bude papať , postupne dávať domáce. Kamoške to poradila pediatrička. Čo si o tom myslíte? Ani na 6-ty deň sa nám nepodarilo začať papkať.

olifcek
29. júl 2010

@zucana vikinka sa uz sama posadi? od nas neuro chce aby sa oliv do 30.08. posadila sama...som zvedava...ved to bude mat sice 8mesiacov a 1.5tyzdna, no sama vravela, ze sa odratava mesiac a pol....len vraj je zatial sikovna a nieje odratavat potrebne...no na sedenie...neviem... ☹

andrea2603
29. júl 2010

@jaja32 a skúsila si zemiačik s mliekom?

blumka
29. júl 2010

hu..
@jaja32, nie este ju nemam v sportovom...este sa zmesti do hlbokeho a kym nevie sediet tak ju necham v nom..ona netusi ze existuje svet mimo kociara..este nikdy v nom nebola v inej polohe takze ju to netaha 😀
a ten ekzem neporadim, s tym nemam absolutne skusenost 🤐
@andrea2603 toto dokaze aj Juli ale lekarka mi vyslovene zakazala, ze nesmie este stat, lebo si pokrivi chrbticu...stat moze ked sa sama postavi...podobne ako so sedenim 😉 a tiez peruje ako zaba ked ju mam na rukach a ide z koze vyskocit, ked okolo nej niekto skace.. 😀
@zucana sedacka vyzera dobre...len tie pasy ma 3bodove...mozno sice VIki nebude taka ciperka ako Tete aj ked podla toho ako sa chova teraz by som na nu tipla, ze akonahle bude moct tak sa z nich vyvlecie 😅
ale inak som pozerala tie sedacky, normalne je problem zohnat taku velku s 5 bodovym.. 😕

olifcek
29. júl 2010

@jaja32 oliv miluje tuto...je to mrkvicka, zemiacik a masko...i mne to moooc chutiii 😵 ta mala flasticka..v nej to zohrievam...

andrea2603
29. júl 2010

@olifcek ešte do 30.8. ďaleko, detičky takéto veci urobia zo dňa na deň a potom im to už ide 🙂

jaja32
29. júl 2010

@andrea2603 všetko som skúšala, nič

blumka
29. júl 2010

@jaja32 ja by som ti poradila, nedavat kupovane ak mas z vlastnej zahrady...alebo miesat kupovane s vlastnymi..a ponukaj kazdy den, vzdy v rovnakom case, teda nie podla hodiniek ale podla rezimu aky mate...a ked zje jednu lyzicku nech je to jedna, ked nic tak nic..ale ponukaj stale

jaja32
29. júl 2010

@olifcek dík, kde to kupuješ?

olifcek
29. júl 2010

@andrea2603 daki...duuufam 😵

andrea2603
29. júl 2010

@blumka diký, tak to státie jej asi zatrhnem 😅

olifcek
29. júl 2010

@jaja32 v DM...je ti bio a fak ziadna sol, cukor ani ecka....poradila mi to @strapco13 a @prsky i @leelo, tusim....

blumka
29. júl 2010

@andrea2603 asi lepsie tak..ved maju cas..potom ked sa zacnu same stavat a bude ich vsade plno budeme chciet aby zas len lezali...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre