• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@lenica81 jaj hej, jasne, uz si spominam, zaby dojdu o den neskor...x;) mm 20.08 uz v ke bude? zeby som pockala? napisem kolegom..svoju asi nechas v ba, ze?
30. júl 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, idem uz hajat. Dobru nocku vsetkym. Zajtra idem s mm na logofogo do mesta, tak sa ozvem neskor
30. júl 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby touto cestou by som vam chcela z celeho srdiecka veeelmi podakovat za financnu a psychicku pomoc ktoru ste mi venovaly. Zvlast dakujem mojej svagrinke Olifcek,ona bola ta, ktora sa na to podujala.Ja by som nenasla odvahu o nieco take poziadat.
Slovami ani neviem vyjadrit aka som vam vsetkym zo srdca vdacna,ze ste mi takto pomohly. Velmi si to vazim....
Ked som o tom hovorila muzovi, obaja sme plakaly od pocitu dojatia a velkej vdacnosti...
Este raz vam velmi dakujem....
30. júl 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babce bola som v kine super film len vika vraj strasne palakala a dlho a vypluvala aj vyzivku z nervov....
potom ze zaspala a teraz sa tu usmieva na vsetkych a hra
idem do sprchy...
a to sa moze normal detska krupica????
30. júl 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne fotocky, baby. Dobre vyzerate a deticky krasne :slight_smile:

Nase dieta je este hore :rolling_eyes: Papal a driemal, chvilku som zdriemla aj ja, a potom zacal fnukal akoby zo sna. Nevedela som ho utisit, tak som ho na ruky vzala a prebral sa. No nic to, dame dalsi pokus. On je jak na baterky, vrti sa nam tu a "rozprava" :sweat_smile:

A idem pochvalit mojich chlapov. Starsi nam opat napiekol pochutku na veceru :dizzy_face: A mladsi viete co dneska robil? Na brusku si zohol kolienko az pod brusko. Minule uz robil "kliky", dvihol velmi vysoko hrudnik a este aj ritku. Dneska sa dal na kolienka a pohojdal sa chvilku :dizzy_face: Som skoro odpadla a volala som mm, ked som to videla, lebo ved to je este skoro :confused: No a sa kusok aj posunul. Ak to nezabudne do dalsich dni, tak mame co robit ochvilu, budeme ho tu nahanat :grinning:
30. júl 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak pridavam aj ja foto zo stretka :wink:
30. júl 2010 o 21:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha, to jaky sikula maly...super... :dizzy_face:
30. júl 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha maly davidko sikovnik... pripravuj sa na nahanacku... :grinning:

loli, fakt pekne fotos... krasne zienky s nadhernymi babatkami... :wink:

idem ja fuc... este dozehlim a dam sprchu a padim spat... Vilko uz cca 3/4 hodku spi, ale sa nejako mrvi... :pensive:
tak sa ozvem po dovci z ke... :wink: majte sa pekne a nech baba rastu do krasy a sikovnosti... :dizzy_face:
30. júl 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak my sme uz vo Swiss...neuverite, ale prvy let sme nestihli :angry: v Polsku smer Krakow boli take zapchy, ze som uz z auta preobjednavala letenku na druhy den, takze sme doleteli vcera a to som musela doplatit za letenku 220 eur :angry: ale uz sme tu chvalabohu, mm nas cakal na letisku s kytickou a ked videl malu tak sa az rozplakal, ze aka je velka a ako sme mu chybali, aj ja som plakala :confused: bolo nam velmi dlho uz, ze uz same nas nepusti ani za svet...teraz si zvykame na nas bytik a nato, ze sme zase len my 2 cez den same :sweat_smile: pridavam slubene foto olifcek :wink:
30. júl 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: @ssstanka :dizzy_face: :dizzy_face:

vies Stani, ja som babam pisala ked brasko padol...uz vtedy mi pisali, ze ked bude treba pomoct, nech sa nebojim poziadat o nu...naposledy som pisala, ze si uz nevies rady a jedna z nas mi napisala do IP...az vtedy som sa odvazila napisat o prosbu...a baby vsetky sa ozvali, dokonca i tie, co maju setriaci rezim...

lepsiu partu nenajdes podla mna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. júl 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha wow, sikovniiik

nadherne fotky baby...naozaj ste krasne zeny
30. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 foto v albume? idem kuk

a uzasne dojimave stretko...som si predstavila seba, Olivku a mm.. :dizzy_face: :dizzy_face:
30. júl 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to tie foto nejdu?dam do albumu lebo nejako to nejde
30. júl 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 uff...tak to teda ste mali cestu? a kde ste nocovali? v krakowe ci ste sa vratili?
30. júl 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ssstanka bracho uz teda moze rozpravat??? a co lekari na zdrav. stav? este je na hadickach?
30. júl 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 kraaasne fotecky a i ja lubim oranzove postelne x;o))) mame 3 varianty, jeden dost podobny tomu, co mate...a sedem dielna neviem, ci aj nie rovnaka :sweat_smile:
30. júl 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky potrebovala by som poradit mi mame už 4 mesiace a este sme neboli na ockovani do noziciek je to normalne jej sa to nechce stale zahojit
30. júl 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no blumka cesta bola strasna....3 hodky v zapche a to sme boli 35 km pred krakowom..potom sme uz dosli na to letisko samozrejme moje lietadlo uz bolo pa a ja som zaplatila preobjednanie letenky...cize v stredu sme mali letiet o 15.10, a z domu sme sli o 10.45....prisli sme naspät domou lebo tam poblizku letiska nebol ziaden hotel, na druhy den sme mali rezervovany let na 5.10 rano!!!!!!!!!!!!!!!!tak sme sli z domu o 1.00 v noci....v Zurichu sme boli 8.40..a vcera mala samoska nic nespala cez den, sak spala dobre v noci v aute a v lietadle, tak ja som bola k.o!zaspala som s nou o 20.00 uz...s mm sme sa ani poriadne nevideli, len na letisku...no hroza to cestovanie
30. júl 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl si zlatá ďakujem :wink:
30. júl 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek to nie je postelne, to je postel taka cela oranzova, nasi si ju kupili lebo mama ma rada oranzovu..je super polohovatelna
30. júl 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. júl 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. júl 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sedacke co sedi sme papkali 1x mrkvicku!!celkovo to bol nas prvy prikrm
30. júl 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 hehe...tie deticky su tak krasne, ked sa ucia papat :wink:
30. júl 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne vtedy nam spapkala 12 lyziciek mrkvicky...a teraz papa vsetko, len brokolicu nelubi vobec, aj ked ju zmiesam so zemiacikom tak vypluva, ju clovek neoklame :grinning:
30. júl 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 deticky maju dobry zmysel pre chute a vone veru, neoklameme ich x;o)
30. júl 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek ale po pravde mne samej tiez cista brokolica nechuti....stale ju musim s niecim namiesat :wink:
30. júl 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek prave docitavam takze zajka uz mas netreba ci?
30. júl 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac dievcata pekne stretko a vsetky ste krasne aj deticky :wink:
30. júl 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa cakala som Ta Mati...ee, nepotrebujem, ale dakujem krasne..ale mozno na dalsiu davku uz jooo....skusim sa mm opytat, ci by sme nesli v nedelu do PO...hmmm? :dizzy_face:
30. júl 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok