• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@jaja32 kupila si alnature? to je pre oliv to naj z kupovaneho x;o) babylove az taky uspech nemalo x;o) a alnature papala zemiak+cuketa, mrkvicka+zemiak+masko, pastrnak+masko a chutilo mocno x;o)
31. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka neviem ani ja čo je ryžová múka, tak skúsim
31. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek kurnik uz viem co som zabudla..alnature kupit...dokelu..no nic.. :sweat_smile:
31. júl 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek áno, kúpila :slight_smile: a tiež som kúpila aj babylove ale asi len 2 ks. V jednej je dokonca aj fenikel...to hádam môžeme. Ďakujem za radu. A ešte majú aj dlhšiu spotrebu po otvorení ako hame. Pri našom jedení asi po otvorení natlačím do kociek na ľad a zmrazím. Budem vyťahovať a nevyhodím.
31. júl 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ano, oli , prestudovala som vsetky, dakujem :slight_smile:
31. júl 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek písala sam ako tatar...dlhšiu spotrebu majú alnature a aj ten fenikel je v nich
31. júl 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka vidíš, vidíš...len kúp. Ja som chcela kúpiť hlavne v tých menších pohárikoch, ale mali len mrkvičku, ostatné sú väšie poháriky....no ale veď vy už papkáť ostošesť. Papkala tekvicu? Ak si dobre pamätám, tak dnes ste mali také papkať.
31. júl 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 no ved..kdyz jsem blbej tak si pisu :grinning: musim si to zapisat :grinning:
ano, papali sme dnes tekvicu..ale nie samu..mala mix zeleniny co doteraz jedla..mrkva, zemiak, kalerab plus tekvica....celkom jej to chutilo, dokonca som jej to nemixla uplne na hladko a uz aj zula..taka zlata bola jak tymi bezzubymi ustami zula :grinning:
31. júl 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru baby idem hajat. Prave som skoro infarkt dostala. MM dnes robil dvere a tak osadil sklo ze prave puklo a vypadlo esteze nikto pri dverach nebol a ani Miska sa nezobudila. Boze ale som sa zlakla. Dobru
31. júl 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat uf, ešteže sa vám nič nestalo....dobrú
31. júl 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 tak tak, uz su dvere zvesene a to som sa tesila ze ich konecne mam :frowning2: :frowning2: :frowning2: :unamused:
31. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no ja si veru aj píšem, ale tentokrát sme išli do mesta hlavne kúpiť výživky, tak som si zapamätala...
jeeej, super, že jej chutilo
31. júl 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat to ste osádzali nové dvere?
31. júl 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 nie nove ale renovovane, no co uz musime kupit nove sklo
31. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat aha...tak budete mať skoro nové dvere s novým sklom :slight_smile:
31. júl 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 tak tak, dobru nocku,
31. júl 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som dneska ani casu nemala pisat, ale obcas som vas aspon precitala zbezne :slight_smile: Trosku som upratala, co sme vcera nestihli, poobede sme boli na navsteve. Tu Alnature si pochvalujete, aj ja kupim, ked pojdem do mesta na prechadzku s Davidom. Do rezervy nech mame. Kralik sa uz tiez zhana, boli sme u svokrovcom dnes a svokor, ze by vedel zohnat, tak sa tesim. Hadam sa postasti, kym bude treba :slight_smile: David vecer lepsie zaspal, na to, ze mal trosku rusnejsi den. Joj, taky je zlatunky :slight_smile:
31. júl 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha mne zohnal králika svokor, že dal 10 eur a ešte si môže prísť zobrať dvoch... :slight_smile: dobrý kšeft. Mm sa už teší na polievočku.
31. júl 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sadka01 to mi je ľúto, tak sa rýchlo vylieč, aby si mohla s detičkami chodiť na vychádzky...držím palce
31. júl 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bablky,
obdivjem vas ako stihate
moj maly si stale vyzadje pozornost a stale sa taha hore a ked ho nevezmem jedje sa...potrebje okolo seba stale spolocnost, som zvedava ako to bdem robit ked pideme domov od nasich a bdeme sami dvaja :sweat_smile:
ako to vsetko stihate vy? zahraj sa vam detrence same?
31. júl 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a moja teta - dr. mi tiez povedala nech malmu nemixjem jedlo, len roztlacam ked zacneme...ale ja zacnem az ked dovrsime 6m..ked aj jeho obvodna tak povedala, ze pekne pribera, nemsime sa ponahlat...ale vsimla som si ze kako z je take hustejsie, takze asi riadne vsetko vstrebe z mliecka :grinning:
31. júl 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl ja niekedy mixnem niekedy nie...zo zaciatku je podla mna dobre mixnut, aspon tu uplne prvu stravu, lebo dieta nevie co s tym ma robit a uz vobec nevie ako ma zut...tekute je pre nich lepsie len tak prehltat...a postupne ked sa nauci narabat s jazykom tak sa moze len rozltacat...vyzera ze Juli zvladne aj roztlacene...terezka napr. mala rada hrudky v jedle...aj v kasi, jej som nemixovala skoro vobec..
31. júl 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 To si dobre nakupila. Kralik je inak o dost drahsi v obchode :sweat_smile:

@matesl David ma niekedy take chvilky, ze sa pohra sam, no coraz menej sa mi zda :sweat_smile: Velmi je rad, ked sme s nim, a potom tiez mrnci, ked ho polozime. Ja tu pridem vacsinou, ked ho krmim. Zadriemka pri tom, tak ja citam bud knihu, alebo vas a aj odpisem :slight_smile: A tiez obcas kaka, ze zasnem a fujkam :grinning: Vcera plnu plienku takeho husteho. No tesim sa, ked bude papat prikmy, to bude jadrovy odpad :grinning:
31. júl 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ja planujem tiez prve zeleninky mixnut, mozno aj prve masko potom najemnunko, aby si zvykol najskor. Ani si neviem predstavit, co s tym take babo male vie v puse robit, ked ani zuby nema a citi tam take nieco "hrubsie" :confused: :grinning:
31. júl 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl..jj aj juli sa coraz menej zahra sama..ale to je tym, ze si zacinaju uvedomovat svojich ludi a chcu byt s nami :wink: o chvilu zacne separacna uzkost, to bude len revu a kriku :sweat_smile:
@rivatha, no zo zaciatku len omielaju vsetko tym malym jazyckom ale oni vedia paradne zut...ved daj davidkovi niekedy prst do pusy ako ti ho pozuje..silne maju tie dasienka :wink:
31. júl 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tiez si myslim, ze na zaciatku treba
a inak este jedn vec mi povedala, ze zemiak az neskor odporuca davat, tak v 8 mesiaci...ale zabudla som sa spytat ze preco
31. júl 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja som sa tiež pýtala dr., že či môžem dávať úplne jemnučké rozmixované, tak povedala, že pravdaže, že je ešte maličká, že pučí sa zeleninka až tak okolo 8-9 mesiaca, skôr nie...aby sa bábo nepridúšalo, lebo ak mu zabehne, môže mať negatívnu skúsenosť a nebude chcieť papkať potom. Moja dnes bola zlatá otvárala pusku ako lastovička, spapkala dnes 80 g zemiačkov, zajtra už pridám aj mrkvičku ,už sú to 4 dni čo zemiačik papkala ... :wink:
31. júl 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka To mas veru pravdu, pozuje ho silno. Nenapadlo mi, ze tak to bude s jedlom. Zatial si predstavujem, ze dam hore na jazycek a prehltne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naivna som :grinning:
31. júl 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl :confused: to pryvkrat pocujem..spytaj sa jej ak mozes ze preco to ma zaujima...mne sa zda ze nasu juli zemiak zapeka
@rivatha no zacina byt maly narocny a hlavne ked sme mesiac boli stale s vela ludmi a na kupku a tak...no zblaznim sa s nim, lebo aj noci mame stale take nijake...tto mi tiez mrnkal kazd po hodku a o 6 uz bicek, dokonca sa mi uz zobudil aj o pol 4 ze kuk a vykecavacky...juj to spanie asi boli
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok