Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
1. aug 2010

@jaja32 nam by sa zišiel lebo s obličkami mame neplechy teda len zväčšenu obličkovu panvičku ale i tak

v piatok sme boli na odberoch sestrička mi tobiho tak dopichala že dovidenia, brala mu krvičku z hlavičky, z päty ah jaj ale na oplatku tam všetko okakal 😀

olifcek
1. aug 2010

@garonka ta ked nik nenapisal, kde sa asi kupit daju..len Ty si mi pripomenula, kde to @lolka videla..tak hold smola, nemam inu moznost, ked Olivke dobre chcem 😀

jaja32
1. aug 2010

@garonka chúďaťko, ešteže sa im tam osobne poďakoval 🙂

zucana
1. aug 2010

@olifcek ja si nepamatam 😅 ale ja ani neviem porovnat lebo v IT pampersky su uplne ale uplne ine fakt

olifcek
1. aug 2010

@garonka preco i z hlavicky????

jaja32
1. aug 2010

@olifcek daj do googlu...sú tam aj inzeráty

jaja32
1. aug 2010

@zucana ja som myslela, že pampers všade rovnaké

olifcek
1. aug 2010

@jaja32 len novy kuupim, bo kamene vraj nemaju menit majitela 😕

garonka
1. aug 2010

@olifcek lebo ta sestrička je truba makova
jej vravim naj bere z ručky a ona že menej bolestive je z hlavičky a pichla joj ale maly nenormalne reval

jaja32
1. aug 2010

@olifcek to by malo byť nové

jaja32
1. aug 2010

@jaja32 určite máte v KE obchod s ezoterikou....tam by mohli mať

garonka
1. aug 2010

@olifcek v PO bol raz obchod volal sa Mandela či ako tam mali take kamene tu v košicoch asi neni nič take ne?

jaja32
1. aug 2010

@olifcek určite máte v KE obchod s ezoterikou....tam by mohli mať (sebe som to napísala ťava)

garonka
1. aug 2010

@jaja32 😀 😀 😀 😀
a ja pozeram, že môj prispevok je kde 😀

jaja32
1. aug 2010

@garonka no sprostá hlava, trpí celé telo 😀

garonka
1. aug 2010

@olifcek joj ne mandela ale mandala na alžbetinej je ten obchod 😀

garonka
1. aug 2010

@jaja32 sme prepracovanee 😀

jaja32
1. aug 2010

@garonka 😀

olifcek
1. aug 2010

@jaja32 dakiiii, pocas tyzdna kuuupim

@garonka ja bych su zavrazdila...takze alzbetina, okii, zbehnem

garonka
1. aug 2010

@olifcek ale nedala si povedať a to Tobimu ani v nemocke nebrali z hlavičky krvičku len ona prvykrat, krava ale nevadí už je to za nami

i ja chcem ten jantarovy naramok a to je drahy?

olifcek
1. aug 2010

@garonka asi tak nejako

http://www.nefertitis.cz/jantarove-koralky-pro-...

len Oliv si to nestrhne??? ona da dolu ciapocku, natahuje oblecko a zuzle ho..

garonka
1. aug 2010

@olifcek ja by sa bala dať na ručku take ale keby nestrhli no lebo potom aby tie kamienky nezhltli, lebo Tobi na ručke neregistruje naramok ale ten kamienkovy by sa dufam nemal strhnuť

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
1. aug 2010

ahojte

@zucana ja som vyskúšala Pampers, Huggies, Lidl, Babylove a vrátila som sa k Pampers...sú asi najlepšie, mäkučké a nemám s nimi problém...používame 3

@olifcek vy tiež už trojky? Bo mne jedna v obchode vravela, že má vyše ročného malého a používa 4...tak neviem 😕 , ale Natálka sa mi zdajú 3 už tesné 😕

a môžem ísť čítať...sila baby inak...máte vy dobré detičky, keď sa tak vedia zahrať aj bez vás...moja Naty ma stále viac a viac potrebuje 🙂

sadka01
1. aug 2010

Ahojte, my pouzivame plienky babylove od narodenia. Teraz 3-ky. Pri Katke mi kamoska poradila lidlacke (take mensie balenie) a aj tie boli fajn. Huggies a Pampers nam nevyhovovali.

laxity
1. aug 2010

@sadka01 nám naštastie problém nerobili žiadne, to iba u mňa skôr taký pocit...v Babylove sa mi zdá, že tam má toho veľa...také hrubé, ale tak máme ešte veľké balenie 4, tak budeme to musieť potom minúť 😕

laxity
1. aug 2010

my už ideme zajtra plávať som vám zabudla povedať...som zvedavá, ako to Naty zvládne 🙂 ...a si predstavte, že na plávanie chceli vyslovene iba plienky na plávanie Babylove, lebo že Huggies niečo vypúšťa či čo 😕

sadka01
1. aug 2010

Zajtra ideme do poradne. Som zvedava, co nam dr. povie na prikrmy. Barborka stale spapa len par lyziciek a koniec. Zatne usta a nepusti. Domace nechce vobec, hippky, hami a alnatura aspon trochu. Uz neviem, ako ju donutit spapat viac.

maculik
1. aug 2010

Ahojte
ako nedelujete? 🙂 my vonku, sme stale na dvore, hrame sa, sestra dosla aj s psikom, tak sa Adelka v kuse s nim blaznila, vcera az tak, ze cez obed odmietla spat.

Dnes ma Petik pol roka a ako darcek dostal novy zostrih, lebo uz mal hrozne dlhe vlasky, v kuse si ich motal do ruky a tahal sa za ne, tak ho teta ostrihala. Potom dam foto, zlaty je. Aj Adelke ofinu skratila, lebo si stale uz z oci odhrnala a sponky nosit velmi nechce.

Este som tu 2dni a v stredu uz k svokrovcom, vobec sa mi nechce ☹

citam len poslednu stranu, vidim, ze spominate plienky, tak my tiez pouz.len Babylove, su lacne a dobre, nikdy sme nemali zaparenu ritku, pritom po Pamperskach vzdy, a to pri oboch. Ale super, ze je tolko na vyber a kazdy si moze vybrat take, co mu vyhovuju 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre