• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zucana Vidis, to je super napad! Boze, aka som blba :grinning: Ja mam niekedy pocit, ze hlupnem na materskej :sweat_smile: :confused: Hadam nebude chodit k vankusu hrat sa s nim :grinning:
2. aug 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piskoty obsahuju cele vajce aj tie co su urcene pre deti od 6. m...
uz som o tom lepku pisala...bud urobit krupicove halusky ale bez zltka, alebo cestoviny bezvajecne...
2. aug 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka teda be bielka :grinning: :sweat_smile:
2. aug 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oh, od veci, baby. Ale moje padanie vlasoch dosahuje vrchol tusim :cry: Uz ich len zapnute nosim, nech vsade nelietaju. Aj tak su vsade... Papam zinok, no ak nebude zaberat, myslite, ze aj tie sampony specialne mozu pomoct? Lebo toto je skor ineho charakteru po porode myslim, nie? :confused:
2. aug 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ja som vcera videla v tescu u nas, tam kde su detske veci je j oddelenie s vyzivkami, mliekmi a boli tam susienky pre deti, jedny boli dokonca bio, pozerala som zlozenie a nebol tam cukor, ani vajce :wink:
2. aug 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha malý aky sportovec, waau :slight_smile: :fearful:
no o vlasoch sa ja uz nezmienujem, furt mam stiahnute...vraj to zacne ustupovat okolo roku po porode, kadernicka vravela ze ak zopnut tak radsej stipcom, lebo gumicky este viac zatazuju korienky
2. aug 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska a co to zac bolo? ja som v tecsu nejake preterezku kupovala ale uz si nepamatam nazov :sweat_smile:
2. aug 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka nepamatam si nazov lebo som to videla prvykrat, take nezname to bolo, biely obal, napis bio, 6+ a v zlozeni bolo napisane ze neobsahuje cukor ani vajce...ale na konci bolo napisane ze moze obsahovat stopy vajec, pretoze vo fabrike kde sa vyrabaju sa tvori aj produkty do ktorych sa pouzivaju vajcia, ale podla mna to je bezpredmetne, pretoze to tam pisu zo zakona....

nabuduce to poriadne obzriem a napisem...ak dovtedy nezistite
2. aug 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Fuuha, takze este pol roka? Uff :frowning2: Snad neoplesatieme :sweat_smile: A hej, aj ja davam stipec najcastejsie.
2. aug 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka blumiiiiiiii a tie piškoty od nestle čo su od 6m nam ich dala doktorka ale fakt rozmyšľam, že ich zožerem ja ku kave, tie nemam davať Tobimu?
2. aug 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha mne kadernicka vravela, ze veci ktore primas oralne odchadzaju do mliecka ked kojis a tebe aj tak neostane potrebne mnozstvo, ze je dolezite aplikovat pripravky priamo na kozu, aby to malo nejaky efekt. Mne doporucila vodicku Capilla do 4 eur z lekarne
2. aug 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mojalekaren.sk/nestle-baby-susienky-360g/

take niečo ale my mame tie klasicke piškoty nie tie medvedíky
2. aug 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha akíííííí ste krasníííííí a maly je šikulak šak on sa postaví raz dva :wink:
2. aug 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Jejda, to vazne mam z toho zinku ja prd makovy? :sweat_smile: Na tu vodicku sa spytam teda. Ty ju mas? Pomaha? Mne len o Vichy sampone vravela, ze je v akcii 2 za cenu 1. Ale vsak coby nie, oni odporucia, co im viac sponzoruju... Toto je priamo od kadernicky tip, idem to vygooglit. Dik :wink:
2. aug 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska safla

@zucana nosime velkost 62, tak asi 62/68, ze? a rada bych cele...ci to hlupost? nevyznamsa, co je lepsie? chceme uz ist plavat....keby surilo, zaplatim si aj postovneeee...ci mate postu daleko? ak hej, necham tak...a uz aj idem kolegov lanarit na 08.08., resp od 09.08. :wink:

@kleopatris my sa pretacame konecne oboma smermi....oliv to vedela opacne....najprv z bruska na chrbatik...c;o)

@rivatha krasny je! a aky sikovny a silny, wow....

musim oliv naozaj davat viac na brusko x;o)

2. aug 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a krasne foto, ste krasna rodinka
@garonka Dakujemeee :dizzy_face:
No obcas mam pocit, ze opre o hlavu, vytrci ritku a davaj ho hore :grinning:
2. aug 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Jeej, diky :slight_smile: Ale ved tu su vsetky fotocky vzdy krasne a kazda rodinka je nadherna :slight_smile: To bude tym stastim :dizzy_face:
2. aug 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ano, ja som tu na konovi citala ze vichy nepomaha. Mne toto odporucila kadernicka a neviem ti este povedat ci pomaha pouzivam kratko a nepravidelne, zabudam. A vlasy uz pomaly ani nemam :frowning2: . Urcite nekupuj nic drahe. Chod do lekarne a kup z lekarne fakt do 4 eur.
2. aug 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha i mne letia vlasy a to nehovorím, že ich mam jemne jak metla :angry:
šampony na zhustenie vlasov su blud joj
2. aug 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek my na brusku placene osto sets, nam sa na brusku tak strasne nepaci :frowning2:
2. aug 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Vdaka :slight_smile: Ano, vsetko je to podla mna podla toho, kolko je babo na brusku a kolko ho bavi ponamahat sa :slight_smile: David obcas az odfukne, ale spokojne sa usmieva, ked si nieco dociahne :slight_smile:
@olifcek a kam sa nakoniec chystas plavat?
@zucana to je užasna hračka, mala to moja neterka škoda že to moja švagrina darovala detičkam do nemocnice
je to perfektna hračka
i ja chcem isť s Tobim plavať ale s takou skriňou ak padnem do vody tak dovidenia
2. aug 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana vyzera to fakt dobre. Podla mna sa deticky zabavia
2. aug 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ty mas skrinu a kde? Nevsimla som si, maximalne tak skrinku
2. aug 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Ja nepoznam. Pisu, ze az do 36m. Len ci to dietatko neomrzi tak dlho. Vyzera to prepracovane rozhodne :slight_smile:
2. aug 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok