• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@rivatha nepomozu sampony, chce to cas...ja mam pocit, ze mne uz prestali tak moc padat...
a ja ich mam nonstop zopnute, este i v noci...cez den v gumicke a aj stipec, mam ich dlhe, nech sa mi krk nepoti x;o)
2. aug 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ježiš maria to ja mam fajnu skriňu fakt ku skrinke ďaleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka A uz ste skoncili s prerabkami? Citala som, ze ste toho mali vela. Viem si predstavit, mamina prerabala kadeco nedavno.
2. aug 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek kde ste dali robiť oblaky? nam konečne parapety dali normalne a čakame len na žaluzie a sieťky ale ten prach mam furt na skrinkach bože
2. aug 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jaj už hotovo u len lišty na steny, kupiť nove zaclony a hotovo
ale bordel furt je to nie a nie popratať :angry:
2. aug 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat oliv je radsej na chrbatiku, asi i preto sa naucila skor otocit sa z bruska na chrbatik x;o)
@rivatha oliv je tiez sidielko pohyblive, ale radsej je na chrbatiku a na bokoch x;o)))

a stale sa vyssie a vyssie dvihne do sedu z lahu...neuro vravela, ze kludne i takto sa moze posadit, ze si oliv vyberie sposob...tak som zvedava x;o)

@svetlankat ideme na diamantovu....http://www.viavitae.sk/ slana voda x;o)

2. aug 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Aj ja aj v noci. Ale i tak najdem cosi na vankusi :rolling_eyes: Tak rada som nosila rozpustene a zvlnene, no jednak ma David taha, a jednak ked take dlhe vlasy padaju, tak si to vies sama predstavit :zipper_mouth: Zapnute sa mi narovnaju a kazdy je iny :sweat_smile: Ale neva, hlavne, ze David je zdravy :slight_smile:
2. aug 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka incon

som zvedava ako to s upratovanim zvladneme..oliv hajat nebude, mamina neviem ci bude moct prist, kedze kazdy den z prace ide za bratom...x;o((( kupime igelity na naytok, potiahneme ich a uvidime, no...
2. aug 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek do tej slanej? a od kedy chcete zacat?
2. aug 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja som ich nerada nosila rozpustene x;oDDD teda v lete...ja len v zime, na jesen a na jar, ked nie je teplo x;o) inak v gumicke...ale paci sa mi, ze su dlhe, no x;o))
@garonka Aaaa, tak ked je hlavne hotove, to uz dako postupne doladite detaily s prachom a podobne, neboj :wink:
@olifcek igelity nepomôžu taky jemny prašok je z tych okien ja doteraz to furt utieram na nervyyyyyy
2. aug 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat zajtra idem na gyndu na vysetrenie, predpokladam, ze v stredu uz k novej pediatricke, musim si zavolat...asi budu i ockovat, takze najskor buduci tyzden...uz som pisala i do via vitae, ze ci maju plavecke koleso pre baby, aky je postup, ked tam chcem chodit plavat a co vsetko potrebuju - potvrdenia...x;o)
2. aug 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Hej, ked je 35, vtedy by som ich dala dohola prec najradsej :grinning: Mam tiez rada moje vlasy, no teraz som z toho taka smutna, ze sa bojim, ze mi sibne a dam polku dole. Ty mas rok od porodu aspon skor, ti budeme zavidiet :grinning:
2. aug 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka jj, bo zo stien prach pada...ked daju okna a odidu, pretrieme steny, alebo vyfukame s vysavacom, paq utrieme dlazku na mokro, nech prach nejde zase hore a potom dame dolu igelity...len neviem ako to zvladneme...uvidime
2. aug 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek kuknem teda dnes a lepsie cele na plavanie podla mna....
@olifcek a kolko sa plati tych 120 eur na 10 vstupov?
@rivatha :grinning: :grinning:

inak, ja neznasam mokre vlasy na chrbte :sweat_smile:
@svetlankat priznam sa, ze ani neviem, ale je tam cennik, a tusim vychadzalo nejakych 300sk na hodinu...ci? mm povedal, ze plati, nech chodime mesiac dva ako sa bude pacit x;o) tak preco nie? ved to stoji tolko, co v barci, ci saci, a tu to mam blizko, ziadne mhd, mala prechadzka tam i spat, a slana vodickaaa
2. aug 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana super, tak cele prosiiiiim...x;o) dakujem krasne...len snad budu mat nasu velkost, no
2. aug 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...moju uz nemaju a olivkynu este nemaju...... :grinning: :grinning:
2. aug 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ja susim chvilu v uteraku a pred spanim umyvam, takze ich necitim nikde, len je obcas vankus vlhky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ak cez den, zapinam stipcom dohora. V tych hicoch mi ale take osviezenie dobre padlo :sweat_smile: Je to fuska s nimi, ze? :grinning:
2. aug 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek presne tak preco nie, treba ja len schvalujem. Aj mi zacneme ale este som sa nerozhodla kde. Cakam ci bude aj tu na jazere od septembra
2. aug 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja robim to isteeee...umyjem, zaviazem do turbana, o chvilu je mi uz hlava tazka, tak rozcesem a dam do stipca dohora x;oD len sa mi nechce balzamovat ani nic ine...teraz som si ich sama kusok podstrihla, bo uz oblo treba...o mesiac ale uz zajdem ku kadernicke x;o)
2. aug 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat jj viem x;o) drzim prsty aby to vyslo, nech to mas blizko xo)

inak olivku ja ponarat nebudem xo) ja ju len necham v kolese clapkat sa x;O) aj hracky vezmeme, som kupila v sobotu take rybky x;o)
2. aug 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ja som premyslala nad plavanim, no teraz dostanem uz len rodicovsku a ked vsetko poplatime, co treba, ehmmm, neviem neviem, asi plavanie nechame na neskor. V slanej vode to musi byt prijemne. Len aby sa Olivka nenapila :confused:
2. aug 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravne je asi olivkinu, co?
@rivatha jj, sa ich opytam, ze co ked sa napije, co podla mna skusi urcite, je veeeelmi zvedava x;o)
my nejdeme nikam na dovcu, tak mm povedal, ze sa aspon takto s oliv zrelaxujeme x;O) pojdeme len do noveho mesta ku svokrovcom na par dni v septembri...predpokladam, ze i na ich chalupu a paq k praBabine malickej a jej sestre do piestan...x;o)
2. aug 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take som si chcela kuuuupit, len s nizsim podpatkom

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2368630

no na nejaky cas nehrozi, no...teraz je mi fajne v teplacikoch a slapkach, ci ,,crosskach,,
2. aug 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok