• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
a dostali sme krasne veci z ameriky :dizzy_face: dalsie :sweat_smile:
2. aug 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je kamoskin otec toto je manzel aby ste si nemysleli :sweat_smile:
2. aug 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka vies co v haligande
2. aug 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat hej? a tam sa cvici? a co? a kedy? zeby som slaa? :sweat_smile:
2. aug 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som zahájila diétu...držte mi palceeeeeee
2. aug 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte februarovky, mam otazocku. Ako Vam cez den spinkaju ratolesti? Mne 3 x po 1O minut :( Dajte radu ..
2. aug 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka cvici sa v tej miestnosti pre deticky na boso alebo v ponozkach. Asu to viacmenej take posilnovacie cvicenia na cele telo. Cvici sa vsak od siedmej do osmej. V pondelok a vstredu
2. aug 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 drzim drzim, a nejaku konkretnu, ci len nieco obmedzujes?
2. aug 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Ďakujem....90 dňovú rozlišovaciu... jeden deň bielkovinový, druhý škrobový, tretí uhlohydrátový, štvrý vitamínový..a tak dookola
2. aug 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 tak sa drz a samozrejme informuj, ked bude fungovat DAS?
2. aug 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 drzim palce a nedas si moj cheescake? :grinning:
2. aug 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat to nedobre hodiny pre mna..ja o pol osmej musim byt doma..najneskor
2. aug 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja si dam
2. aug 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka myslela som si preto som to napisla. ale ze vraj sa cvici aj zumba v urale, bola tiez dnes a ze sa stale dohodnu kedy bude dalsia tak ked zistim dam vediet. ta je o siestej
2. aug 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz hajat, dobru vsetkym, kludnu a nicim nerusenu :wink: :wink: :wink:
2. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat a nemali mat oni prazdniny? ja som raz na tom bola v urale..fajne bolo
2. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat u mňa fungovala, keď budeš chcieť pošlem e-mailom....dobrú
@blumka provokatér :slight_smile: ,ale keď je uhlohydrátový deň môžem večer zákusok a povinne tabličku čokolády na varenie...tak odlož :slight_smile:
2. aug 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja sa už porúčam...bobrúúúú
2. aug 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne bobrúúúú,ale dobrúúú, nevidím
2. aug 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruuu
2. aug 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana No ja som presne kukala, ze asi ma takeho starsieho manzela :slight_smile:

@jaja32 To takto funguje ta 90-dnova dieta? To asi teda nebude nejaky drastak, ci ano? :confused: Ked sa striedaju potraviny vsetkeho druhu, tak by ani ujo Jojo nemusel prist :slight_smile: Ked ti zafunguje, mozno skusim aj ja, aj ked som v zivote nic take neskusala :sweat_smile: Obmedzila som pred 2 ci 3 tyzdnami sladke, veci niektore zapnem lepsie sa mi zda, no vaha nejde teda velmi dolu, nechapem :pensive: Treba mi proste cvicit si myslim. Kedy bude taky stav, ze David bude uz aj vecerat cosi ine a mliecko len pred spanim dam? Noze porad, @blumka :slight_smile: Sice, to mi velmi nepomoze, ked aj tak ho budem na prse uspavat a nebudem moct ist hned cvicit, hmm.
2. aug 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no co ti ja viem kedy bude taky stav...najpv obed das, potom neskor olovrant potom mozes kasu dat na veceru ale aj tak budes asi kojit pred spinkanim..tak enviem ci ti to pomoze
2. aug 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aj ja som si myslela ze maju ale zjavne nie. zistim a dam vediet
2. aug 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana budem sa snazit mysliet pozitivne:slight_smile: Uvidim.... A kde ste splasili takeho mileho frajera?

@svetlankat - zavidim ti, ze ti mm takto pomoze s malou, ten moj akurat tak na hodku popestuje a to je vsetko:frowning2:
2. aug 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 aj ja si prosiiiiim dietuuuu:slight_smile: Poslem aj mne, pls?
2. aug 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a aky je cheesecake? Podaril sa?
2. aug 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hi,
my sme dnes boli na poradni a očkovaní :unamused: ....dr vravela že prevenar13, chúdiatko moje zase do oboch nožičiek. Ale aspoň toľko neplakal,zvládli sme to. Zatiaľ nemáme ani žiadnu reakciu. Preventívne som nasadila čípok a natrela nožičky octanom. uvidíme čo bude v noci... :confounded:

Naše miery: 7560g a 66cm. Prirkmovanie nechala na mňa, keď chcem mám počkať, a keď chcem mám začať

:slight_smile: , ja určite počkám. Veď zatiaľ priberá. Tak začneme až od septembra. Ozaj, zajtra máme doniesť moč, kúpila som sáčky v lekárni. Baby, máte s tým skúsenosti? Dal sa v pohode zachytiť moč? Nejako nad ránom mu to skúsim zalepiť a uvidíme či niečo zachytíme.

pretáčame sa iba z chrbátika na bruško, naopak ee. Mudr mi vravela že ona má dve deti a ani jedno sa nepretáčalo, takže pohoda....klídek :slight_smile:
2. aug 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka79 tie sacky - treba predtym umyt pipika a okolie velmi poriadne, aby tam neboli zbytocne bakterie, ktore potom skreslia vysledok. Nalepit tak, ze sa nechytis vnutra sacka, ani okraju, kam patri pipik a ani sa toho nedotknes. Znie to zlozito, ale nie je. Najlepsie ranny moc a ak to mas potom niekde vyliat, tak tiez vsetko sterilne - noznicky v liehu umyt, sacok, kde ho prestrihnes tiez a do sterilnej nadoby dat. Ja som vzdy prestrihla jeden roztek sacku a tak to vyliala..
2. aug 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana a tusim, ze ste sedeli v tej peknej restike pred Euroveou:slight_smile:
2. aug 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, idem si lahnut..maly este buntosi, spal do 20.30!! ale snad ho dako dozeniem do postele...pa..
2. aug 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok