Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
2. aug 2010

a dostali sme krasne veci z ameriky 😵 dalsie 😅

zucana
2. aug 2010

to je kamoskin otec toto je manzel aby ste si nemysleli 😅

svetlankat
2. aug 2010

@blumka vies co v haligande

blumka
2. aug 2010

@svetlankat hej? a tam sa cvici? a co? a kedy? zeby som slaa? 😅

jaja32
2. aug 2010

dnes som zahájila diétu...držte mi palceeeeeee

amorko77
2. aug 2010

Ahojte februarovky, mam otazocku. Ako Vam cez den spinkaju ratolesti? Mne 3 x po 1O minut :( Dajte radu ..

svetlankat
2. aug 2010

@blumka cvici sa v tej miestnosti pre deticky na boso alebo v ponozkach. Asu to viacmenej take posilnovacie cvicenia na cele telo. Cvici sa vsak od siedmej do osmej. V pondelok a vstredu

svetlankat
2. aug 2010

@jaja32 drzim drzim, a nejaku konkretnu, ci len nieco obmedzujes?

jaja32
2. aug 2010

@svetlankat Ďakujem....90 dňovú rozlišovaciu... jeden deň bielkovinový, druhý škrobový, tretí uhlohydrátový, štvrý vitamínový..a tak dookola

svetlankat
2. aug 2010

@jaja32 tak sa drz a samozrejme informuj, ked bude fungovat DAS?

blumka
2. aug 2010

@jaja32 drzim palce a nedas si moj cheescake? 😀

blumka
2. aug 2010

@svetlankat to nedobre hodiny pre mna..ja o pol osmej musim byt doma..najneskor

svetlankat
2. aug 2010

@blumka ja si dam

svetlankat
2. aug 2010

@blumka myslela som si preto som to napisla. ale ze vraj sa cvici aj zumba v urale, bola tiez dnes a ze sa stale dohodnu kedy bude dalsia tak ked zistim dam vediet. ta je o siestej

svetlankat
2. aug 2010

idem uz hajat, dobru vsetkym, kludnu a nicim nerusenu 😉 😉 😉

blumka
2. aug 2010

@svetlankat a nemali mat oni prazdniny? ja som raz na tom bola v urale..fajne bolo

jaja32
2. aug 2010

@svetlankat u mňa fungovala, keď budeš chcieť pošlem e-mailom....dobrú
@blumka provokatér 🙂 ,ale keď je uhlohydrátový deň môžem večer zákusok a povinne tabličku čokolády na varenie...tak odlož 🙂

jaja32
2. aug 2010

tak aj ja sa už porúčam...bobrúúúú

jaja32
2. aug 2010

ne bobrúúúú,ale dobrúúú, nevidím

blumka
2. aug 2010

bruuu

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
2. aug 2010

@rivatha no co ti ja viem kedy bude taky stav...najpv obed das, potom neskor olovrant potom mozes kasu dat na veceru ale aj tak budes asi kojit pred spinkanim..tak enviem ci ti to pomoze

svetlankat
2. aug 2010

@blumka aj ja som si myslela ze maju ale zjavne nie. zistim a dam vediet

njonja
2. aug 2010

@zucana budem sa snazit mysliet pozitivne🙂 Uvidim.... A kde ste splasili takeho mileho frajera?

@svetlankat - zavidim ti, ze ti mm takto pomoze s malou, ten moj akurat tak na hodku popestuje a to je vsetko☹

njonja
2. aug 2010

@jaja32 aj ja si prosiiiiim dietuuuu🙂 Poslem aj mne, pls?

njonja
2. aug 2010

@blumka a aky je cheesecake? Podaril sa?

ivka79
2. aug 2010

Hi,
my sme dnes boli na poradni a očkovaní 😒 ....dr vravela že prevenar13, chúdiatko moje zase do oboch nožičiek. Ale aspoň toľko neplakal,zvládli sme to. Zatiaľ nemáme ani žiadnu reakciu. Preventívne som nasadila čípok a natrela nožičky octanom. uvidíme čo bude v noci... 😖

Naše miery: 7560g a 66cm. Prirkmovanie nechala na mňa, keď chcem mám počkať, a keď chcem mám začať

🙂 , ja určite počkám. Veď zatiaľ priberá. Tak začneme až od septembra. Ozaj, zajtra máme doniesť moč, kúpila som sáčky v lekárni. Baby, máte s tým skúsenosti? Dal sa v pohode zachytiť moč? Nejako nad ránom mu to skúsim zalepiť a uvidíme či niečo zachytíme.

pretáčame sa iba z chrbátika na bruško, naopak ee. Mudr mi vravela že ona má dve deti a ani jedno sa nepretáčalo, takže pohoda....klídek 🙂

njonja
2. aug 2010

@ivka79 tie sacky - treba predtym umyt pipika a okolie velmi poriadne, aby tam neboli zbytocne bakterie, ktore potom skreslia vysledok. Nalepit tak, ze sa nechytis vnutra sacka, ani okraju, kam patri pipik a ani sa toho nedotknes. Znie to zlozito, ale nie je. Najlepsie ranny moc a ak to mas potom niekde vyliat, tak tiez vsetko sterilne - noznicky v liehu umyt, sacok, kde ho prestrihnes tiez a do sterilnej nadoby dat. Ja som vzdy prestrihla jeden roztek sacku a tak to vyliala..

njonja
2. aug 2010

@zucana a tusim, ze ste sedeli v tej peknej restike pred Euroveou🙂

njonja
2. aug 2010

No, idem si lahnut..maly este buntosi, spal do 20.30!! ale snad ho dako dozeniem do postele...pa..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre