Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
3. aug 2010

babky, ahojte. Nejdem vas spatne citat, lebo by som to ani nestihla, kolko ste popisali.
Mame sa fajn, Klaudika anjelik, teraz spinka. Kupila som jej http://www.babytrend.sk/lamaze-babika-emilka-p-... Stala teda dost, ale aspon ma nieco na uska, lebo satky babiky sustia.
@maminnka petrzlen nie? Som nevedela, ja by som dala, po mrkve trocha petrzlenu, ale ked viem ze nie, tak neriskujem

laxity
3. aug 2010

@rivatha aj ja mám bordovo-vanilkovú spálňu a taký krásny záves...vyzerá to úžasne 🙂

maminnka
3. aug 2010

@selyma ten petrzlen az tak po 9 mesiaci... teda aspon podla mna 🙂

selyma
3. aug 2010

@maminnka dakujem, dobre vediet

blumka
3. aug 2010

@maminnka ja som tiez niekde citala ze to je alergen, inde mi povedali ze nie je..pri Terezke som o tom nevedela az teraz som sa dozvedela...ale tak asi radsej neriskovat, ved je viac inej zeleniny

laxity
3. aug 2010

@selyma jéj túto bábiku mám aj ja vyhliadnutú pre Naty...je bohovská šuští...super, nevedia čo za tie hračky pýtať 😠

zucana
3. aug 2010

aj mne sa strasne paci ta babika aj segre ale tak ma uz kona 😅

garonka
3. aug 2010

@rivatha joj našla som ale nenormalne drahe ta rozmšľam že nedam nič a budu len hole garniže 😀

jaja32
3. aug 2010

@raa2 napíš e-mail pošlem

zucana
3. aug 2010

baby nekupite niekto tohto kona neotvoreneho je velky ako babika emilka ale radsej bych kupila babiku emilku 😅
za 14 eur alebo aj menej 😉 stal 16 eur
na SK ho nemaju ....

maminnka
3. aug 2010

@selyma aj my mame Emily, dobre si kupila 🙂

jaja32
3. aug 2010

@svetlankat @blumka @rivatha @maminnka čítajte si e-mail 🙂 🙂

zucana
3. aug 2010

dala som kona na bazar za 12 eur tak ak byste chceli 😉 mate prednost a je krasny ale asi skor pre chlapcov 😕

blumka
3. aug 2010

@jaja32 dakujeeem..uz to je stiahnute vecer si k tomu sadnem 😉

svetlankat
3. aug 2010

@jaja32 dakujeeeeeeeeeeeeeeeem

laxity
3. aug 2010

prvá mrkvička za nami...Naty sa tvárila dosť kyslo ale spapala nejaké 2 lyžičky 🙂

matesl
3. aug 2010

ahojte,
od rana vas docitavam, 2x bol pokus uspat naleho, tento druhy snad uz bude platny 😀

@garonka a nemate vy tam kiku? mavaju pekne aj celkom lacne zaclonky a aj ti usiju na mieru, zahnu a hore riasenku natiahnu. ja bych tam kipovala a este mavaju v DIEGO, ale to neviem ci v KE mate

@olifcek ja bych malej nekupovala cele plavky, bude mat na telicku mokru latku, aby ju to nechladilo a deti maju radi volnost a najradsej su nahe, daj len gatucky, alebo netreba tam tie plavkove plienky?
ja som tiez na maleho videla v adidase plavocky, ale na co ked mudi mat aj tak plienkove, naco ho tolko obliekat do vody 😉

matesl
3. aug 2010

@laxity 2 lyzicky staci, ako som pisala, vraj lepsie menej na zaciatku, ak by bola reakcia alergicka, cim menej spapa, tym mensia reakcia 😉

matesl
3. aug 2010

@maculik po takej noci si spomen na nas, ze nie si sama, bude ti lahsie ako citat babulky, ze noc dobra papali sme 1x o 5 😀

matesl
3. aug 2010

@njonja a ty kasli na diety ked chces otehotniet, ty musis papat veeeela

matesl
3. aug 2010

jo a k tym vlasom, ja ich mam vsade, cely den v cope, ale mam tu taku chlpatu siroku gumicku, aby som ich netahala...ale i tak su vsade..maly ma vzdy rano v zahyboch na krcku ked rano vstane, asi ked ho v noci kojim sa mu tam dostanu... 😒

matesl
3. aug 2010

baby ako sa najrychlejsie dostanem na tie dalsie nase uzamknute temy?raz ste mi tu dali link, treba si ho ulozit?

zucana
3. aug 2010

@matesl ale praveze bude vo vode a tie cele ju viac ochrania od tej vody tam..... 😉

matesl
3. aug 2010

uuiuuuz som to nasla, uz netreba...idm pokukat kym maly spi 😕

lienka2
3. aug 2010

@garonka ked chces pekne zaclony mrkni do DIEGO alebo Merkury Market 🙂

matesl
3. aug 2010

@zucana to by ale asi museli byt neoprenove 😀 😀 😀
ja neviem, ved to premoka aj cez to, myslim...a vzdy aj vsade doporucuju aj zenam po kupani si prezliect plavky, kvoli mikrobom a ako prevenciu pred mikozami, ja aspon tak viem.

laxity
3. aug 2010

@matesl ja mám celé plavky pre malú tiež a nenosíme 😀 som myslela, že budeme potrebovať na plávanie ale nie 😕 , možno ešte teraz v auguste trochu vynosí

olifcek
3. aug 2010

@matesl @zucana veru, vcera mi neodporucali kupovat plavky, ze zbytocne a ked, tak neoprenove...ze neopren chrnani i pred slnieckom...tak asi nakoniec poriesim az o rok v lete a neoprenove...

@garonka v posteli sme sa vyvalovali x;o)

ked chcem, aby sa Oliv pretacala, musim ist na opacny koniec postele, ona sa ku mne pregula a priplazi a ako odmenu dostane prso 😅 nech mozem neuro povedat, ze sa Oliv gula casto x;o)) pretaca sa na obe strany a to i z bruska na chrbatik a opacne...ale nakolko je radsej na chrbatiku, pretoci sa mi z bruska okamzite, macherka jedna x;O)

olifcek
3. aug 2010

baby, mixovanie zeleninky....v com mixujete? v hrnci sa asi moc neodporuca,ze? ja som uvarenu zeleninku preplachla, dala este raz vodu, prihodila dve kocky maska vcera, kuusok povarila, zliala, vysypala to do nadobky od mixera a v nom to rozslahala a paq naliala do vyzovovych flias, dvoch malych...robila som vacsiu mrkvu, polovicku petrzlena, ak mam stastie, bol to pastrnak, mm kupoval, zemiacik a dve kocky maska...okolo 16.00 som to mala teple vo flastickach, vychladlo a dala som jednu do chladnicky, z druhej si oliv dala kusok, dnes dopapala...mozem jej tu druhu dat este zajtra na obed? nebude to ani 48hodin od uvareniA...

inak ja olivke davam stale mas cca 130g, mam pridat? ci zatial staci? stale i mliecko papa 🙂

zucana
3. aug 2010

v IT bez plavok nepustaju vraj 😅 vsade inak 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre