• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zucana idem pisat do via vitae...x;O)
3. aug 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek :wink: usetris na ine vecicky, nekupuj zbytocne
a zas si neviem dietatko predstavit v neoprene na kupku ked je 30 stupnov :sweat_smile:
myslim, ze im zatial zidne plavky netreba, plvaciu plienku a poridny kremik alebo trisko s rukavikmi :wink:

a sikovnica olivka je :sunglasses:
3. aug 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity to je pekny uspech 2 lyzicky
3. aug 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ale ked mas tie plavkove plienky? ci u vas zas tie nemusia byt?
3. aug 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl ideme pod strechu, takze kremik netreba x;o)
3. aug 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek je tam par foto a tie deticky su od pasa hore hole ne tych fotkach, ani jedno nema cele plavocky
3. aug 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat tiež si myslím, aj keď sa tvárila akoby sme ju chceli otráviť :grinning: ale tak predsa niečo nové :slight_smile:

len som ju kŕmila takou tvrdou lyžičkou...viem, že sa to tu už písalo, ale nepamätám...len chcem vedieť akou treba kŕmiť :confused:
3. aug 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek http://www.babyplavanie.sk/galeria napr toto je z Popradu a tiez su od pasa hore holucke
3. aug 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity baby pisali ze na zaciatopk makkou a malou
3. aug 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat kuknem galerku via vitae ci tam chcu plavky x;o)
3. aug 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ja mam silikonovu chico fajna je ale ešte nevyskušana až o tyždeň skusime :grinning:
@laxity v albumiku jul mam oliv v manduce, kuk x;O)
@laxity ja mam take malicke plastove od mam, super su x;o) neskor, az buduzubky kupime silikonovu a vacsiu uz x;io)
3. aug 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu budeme s oliv chodiiiit

http://www.viavitae.sk/Bazen.html

a je moznost, ze mozeme ist solo, ze len s par mamickami a ich babatkami budeme v bazeniku, abo paq plavecku skolu...co by ste radsej?

ja asi skusim najprv solo, ci sa oliv zapaci a az paq skolu...prenajimaju to tam trom skolam, tak im idem pisat, ze ake maju podmienky a ceny x;o))

vcera sme olivke koleso kupili...este si musim ja kupit plavky, ak sa nezmestim do tych, co mam aaaaa kupaciu ciapku, bo musim mat x;O)
3. aug 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana a ten mixer, co som od Teba kupila, je uzasny!!!!

@zoska vaha, co si poradila je uzasne malicka, lahucka a stylova :dizzy_face:
3. aug 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby daki za tipy skusim tu Kiku a aj Diego v merkury maju ale drahe :angry:
3. aug 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne akurat odisiel ponorny mixer :angry: @olifcek aky mas..dajte mi tipy na nejaky ale musi byt fakt dobry, ja si radsej priplatim ak mate odskusane, lebo mne pocas 2ch rokov 2 odisli...oba darovane, takze
3. aug 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka a v hypertescu na konci uz niesu zaclony? tam mali krasne a za prijatelne ceny
3. aug 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ďakujem :slight_smile:

@olifcek díkes...my čo sme boli v pondelok na plávaní, tak ani jedno bábo nemalo plavky...iba bolo treba Babylove plavecké plienky :slight_smile: ...my sme boli štyri mamičky :slight_smile:...úplne že super :slight_smile:

3. aug 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ee tam je všetko prerobene dokonca i Bepon tam zrušili nevadí dajake zoženiem pekne a lacne, sice mamka že do obyvačky mi zaplati to je okno+balkon ale neviem neviem dosť nam pomaha tak nerada aby ešte zaclonu kupovala
3. aug 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a to co za plavane..sak ja rozmyslam ze terezka mi ide od septembra do skolky zeby sme aj mohli s juli :confused:
@olifcek to som rada :wink:
@ :wink: blumka ja mam ponorny od braun, ale uz ma dobrych 9 rokov a je stale vyborny...minule som si aj prst pomixovala...stale super ostrý :sweat_smile:
takze ten model uz asi nevyrabaju, ale znacku braun ja teda mozem len odporucit :wink:
3. aug 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tam hore malo byt :sweat_smile:
3. aug 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj braun je braun....ale tento je zatial super x;o) a bol za fajnu cenu x;O)
3. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek napis mi o tom plavani :wink: kolko sa plati kedy sa chodi ako casto ako dlho, preco naco zaco a tak :wink: a co mi treba
3. aug 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pytala som sa na plavky, odpoved

Dobry den,

Po niekolkorocnych skusenostiach s plavanim babatiek doporucujeme vstup do bazena

v neoprenovej plaveckej plienke- da sa prat a hlavne, nic neprepusta na rozdiel od klasickych

papierovych plaveckych plienok. Suma sa pohybuje od 13.5O Eur, zakupite aj v nasom wellness.

Dakujeme za Vas zaujem a tesime sa na Vasu navstevu.

Recepcia

Via Vitae

3. aug 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka da sa ist mimo skupiny, sama s babim, alebo by sme mohli spolu i s @garonka, lebo max. pustia 4, ci 6 mamiciek s babom tusim, inych tam vtedy nepustia...ked ides solo, platis za seba 8eur, a malicku 4eura....

a tym plaveckym skolam idme pisat x;o)) [paq dam vediet x;o)
3. aug 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to mi pride taka odpoved akoze aby si si kupila tu drahu plienku..sak ked bude kakat tak pojdes von a cikanie snad ta plavecka nepusti, ne?
3. aug 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok