Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. aug 2010

@zucana idem pisat do via vitae...x;O)

matesl
3. aug 2010

@olifcek 😉 usetris na ine vecicky, nekupuj zbytocne
a zas si neviem dietatko predstavit v neoprene na kupku ked je 30 stupnov 😅
myslim, ze im zatial zidne plavky netreba, plvaciu plienku a poridny kremik alebo trisko s rukavikmi 😉

a sikovnica olivka je 😎

svetlankat
3. aug 2010

@laxity to je pekny uspech 2 lyzicky

matesl
3. aug 2010

@zucana ale ked mas tie plavkove plienky? ci u vas zas tie nemusia byt?

olifcek
3. aug 2010

@matesl ideme pod strechu, takze kremik netreba x;o)

svetlankat
3. aug 2010

@olifcek je tam par foto a tie deticky su od pasa hore hole ne tych fotkach, ani jedno nema cele plavocky

laxity
3. aug 2010

@svetlankat tiež si myslím, aj keď sa tvárila akoby sme ju chceli otráviť 😀 ale tak predsa niečo nové 🙂

len som ju kŕmila takou tvrdou lyžičkou...viem, že sa to tu už písalo, ale nepamätám...len chcem vedieť akou treba kŕmiť 😕

svetlankat
3. aug 2010

@olifcek http://www.babyplavanie.sk/galeria napr toto je z Popradu a tiez su od pasa hore holucke

svetlankat
3. aug 2010

@laxity baby pisali ze na zaciatopk makkou a malou

olifcek
3. aug 2010

@svetlankat kuknem galerku via vitae ci tam chcu plavky x;o)

garonka
3. aug 2010

@laxity ja mam silikonovu chico fajna je ale ešte nevyskušana až o tyždeň skusime 😀

olifcek
3. aug 2010

@laxity v albumiku jul mam oliv v manduce, kuk x;O)

olifcek
3. aug 2010

@laxity ja mam take malicke plastove od mam, super su x;o) neskor, az buduzubky kupime silikonovu a vacsiu uz x;io)

olifcek
3. aug 2010

tu budeme s oliv chodiiiit

http://www.viavitae.sk/Bazen.html

a je moznost, ze mozeme ist solo, ze len s par mamickami a ich babatkami budeme v bazeniku, abo paq plavecku skolu...co by ste radsej?

ja asi skusim najprv solo, ci sa oliv zapaci a az paq skolu...prenajimaju to tam trom skolam, tak im idem pisat, ze ake maju podmienky a ceny x;o))

vcera sme olivke koleso kupili...este si musim ja kupit plavky, ak sa nezmestim do tych, co mam aaaaa kupaciu ciapku, bo musim mat x;O)

olifcek
3. aug 2010

@zucana a ten mixer, co som od Teba kupila, je uzasny!!!!

@zoska vaha, co si poradila je uzasne malicka, lahucka a stylova 😵

garonka
3. aug 2010

baby daki za tipy skusim tu Kiku a aj Diego v merkury maju ale drahe 😠

blumka
3. aug 2010

tak mne akurat odisiel ponorny mixer 😠 @olifcek aky mas..dajte mi tipy na nejaky ale musi byt fakt dobry, ja si radsej priplatim ak mate odskusane, lebo mne pocas 2ch rokov 2 odisli...oba darovane, takze

olifcek
3. aug 2010

@garonka a v hypertescu na konci uz niesu zaclony? tam mali krasne a za prijatelne ceny

laxity
3. aug 2010

@garonka ďakujem 🙂

@olifcek díkes...my čo sme boli v pondelok na plávaní, tak ani jedno bábo nemalo plavky...iba bolo treba Babylove plavecké plienky 🙂 ...my sme boli štyri mamičky 🙂...úplne že super 🙂

garonka
3. aug 2010

@olifcek ee tam je všetko prerobene dokonca i Bepon tam zrušili nevadí dajake zoženiem pekne a lacne, sice mamka že do obyvačky mi zaplati to je okno+balkon ale neviem neviem dosť nam pomaha tak nerada aby ešte zaclonu kupovala

blumka
3. aug 2010

@olifcek a to co za plavane..sak ja rozmyslam ze terezka mi ide od septembra do skolky zeby sme aj mohli s juli 😕

laxity
3. aug 2010

@blumka ja som momentálne svokre kúpila tento:

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_mixery-slahace_...

zoska
3. aug 2010

@olifcek to som rada 😉
@ 😉 blumka ja mam ponorny od braun, ale uz ma dobrych 9 rokov a je stale vyborny...minule som si aj prst pomixovala...stale super ostrý 😅
takze ten model uz asi nevyrabaju, ale znacku braun ja teda mozem len odporucit 😉

zoska
3. aug 2010

@blumka tam hore malo byt 😅

olifcek
3. aug 2010

jj braun je braun....ale tento je zatial super x;o) a bol za fajnu cenu x;O)

blumka
3. aug 2010

@olifcek napis mi o tom plavani 😉 kolko sa plati kedy sa chodi ako casto ako dlho, preco naco zaco a tak 😉 a co mi treba

olifcek
3. aug 2010

pytala som sa na plavky, odpoved

Dobry den,

Po niekolkorocnych skusenostiach s plavanim babatiek doporucujeme vstup do bazena

v neoprenovej plaveckej plienke- da sa prat a hlavne, nic neprepusta na rozdiel od klasickych

papierovych plaveckych plienok. Suma sa pohybuje od 13.5O Eur, zakupite aj v nasom wellness.

Dakujeme za Vas zaujem a tesime sa na Vasu navstevu.

Recepcia

Via Vitae

olifcek
3. aug 2010

@blumka da sa ist mimo skupiny, sama s babim, alebo by sme mohli spolu i s @garonka, lebo max. pustia 4, ci 6 mamiciek s babom tusim, inych tam vtedy nepustia...ked ides solo, platis za seba 8eur, a malicku 4eura....

a tym plaveckym skolam idme pisat x;o)) [paq dam vediet x;o)

blumka
3. aug 2010

@olifcek to mi pride taka odpoved akoze aby si si kupila tu drahu plienku..sak ked bude kakat tak pojdes von a cikanie snad ta plavecka nepusti, ne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre