Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. aug 2010

@blumka ja ju kupim x;o) saq ked sa da prat x;o) a s mm sme uvazovali o takej x;o)O

laxity
3. aug 2010

@olifcek a nám v plaveckých jasliach povedali, že iba Babylove plienky nie Huggies lebo tie niečo vypúšťajú 😕 ...ale keď si kúpiš to čo oni píšu ti to ostane 🙂

@blumka Natálka ako vyšla z bazénika, tak hneď jej jedna holka čo tam bola na to dávala plienku dolu...bolo jej treba dať normálnu Pampers a šup do sauny 😕

laxity
3. aug 2010

@olifcek pozerala som tú manducu, musím to s ňou vyskúšať už som zips zapla tak uvidíme 😕 ale skúšala som dvakrát a dvakrát mrnčala 😕

robím bublaninu a zabudla som tam dať prášok do pečiva....sila 😠 , tak som ho tam rýchlo šupla na vrch a premiešala a už to asi nebude bublanina 😀

jaja32
3. aug 2010

Natálka dnes spapala 125 g mrkvičky Alnature @olifcek 🙂 podarená bola... Po pol hodinke ešte stiahla cca 60 ml mliečka. Ešte dám zajtra kupovanú mrkvičku so zemiačikom a a začnem primiešavať domácu zeleninku. Možno nám to pôjde.

laxity
3. aug 2010

@jaja32 a domáca mrkvička nešmakuje? 😕

blumka
3. aug 2010

@olifcek a to kde si solo to je len take kupkanie a clapkanie alebo je tam nejaka instruktorka co sa s detmi bavi a aj sa potapaju a tak...a ta suma to je na ako dlho? a chodi sa nejak pravidelne alebo kedy chces?
@laxity vy ste co na tom plavani robili?

blumka
3. aug 2010

@jaja32 a juli dnes doslova zozrala 200g tekvice s mrkvou...vcera a predvcerom nejedla lebo ju zapieklo tak bola na mliecku tak dnes si to asi vynahradila...kebyze mam uvarene viac tak asi zje viac 😕 😀

laxity
3. aug 2010

@blumka trvalo to nejakých 20 minút...bábätka sme držali na brušku ako pri kúpaní a tak sme dokola chodili, potom sme si dávali bábätká od seba a k sebe ako barambarambúúúc 😀 ďalej kolokolo mlynské...to sme mali ten kruh čo s ním baby krúžia okolo brucha, toho sa niektoré bábätká chytili a točili sme sa...samozrejme Naty špliechala vo veľkom, veď čo sa ona bude držať 😀 , potom sme sa ušká učili ponárať a potom nám dala kolesá a tam sme si bábätká položili a len tak sa hrali voľne a potom už do sauny na 30 sekúnd 🙂

laxity
3. aug 2010

@blumka podľa čoho dávate tú zeleninku? tekvica s mrkvou, mrkva s paštrnákom, dyňa s .... a tak? je to v tých príkrmoch čo si nám posielala napísané? bo ja som len na nejakej štvrtej strane 😀

blumka
3. aug 2010

@laxity a kolko si platila? to vyzera ze bude kurz asi, ze? kolko hodin tam budete chodit? ja by som daco take chcela aj ked som na to pocula vraj su potom caste zapaly usiek, ale zas no...mozno by tie zapaly boli aj bez vody

blumka
3. aug 2010

@laxity pozri si v tych papieroch tu tabulku...tam je zeleninka ktoru mozte...teda petrzlne si vyciarkni, lebo vraj je to alergen

laxity
3. aug 2010

@blumka hej je to kurz...je to osem vstupov po 20 minút dvakrát do týždňa a stojí to 110 Eur 😕 dosť ale nevadí...určite pôjdem do ďalšej lekcie 😀

laxity
3. aug 2010

@blumka dík 😉

olifcek
3. aug 2010

@blumka mas na vyber, bud solo, cize si zavolas na recepciu a dohodnes termin....nepustia tam v tom case nikoho bez babatka a s babatkom tiez len nejaky limitovany pocet, zabudla som, ale netreba ziadne potvrdenia, alebo budes chodit s plaveckou skolou, vtedy tam je i instruktor, idem pisat trom takym skolkam, lebo tri si tam prenajimaju bazeny, ze ake maju podmienky x;o)

to solo je 45minut, ale to asi i so skolkou, a solo stoji pre dospeleho 8 eur, babatko 4eura

a so skolkou to tam na 10vstupov po 45minut tiez myslim, a vstup vychadza na nejakych 11eur, myslim, toto uz musim zistit priamo v tych skolkach, mail siel...x;o)

@jaja32 😵 😵

olifcek
3. aug 2010

ja napriklad olivku pod vodu davat nebudem..koleso sme kupili, co som rada, lebo, ze tam maju, a niekedy aj poziciavaju, ale predsa...lepsie je mat vlastne x;O) to nase je do 11kg, takze pohodaaaaa na dlho asi x;OD

raa2
3. aug 2010

@jaja32 dakujem, email je raddoslava@gmail.com 🙂

olifcek
3. aug 2010

mm ostal v uzase...Oliv dnes krasne vela rozprava x;o) vkuse, dalo by sa povedat, hehe

laxity
3. aug 2010

@olifcek prečo nebudeš? tak načo chceš ísť na kurz? to sa s ňou môžeš máčať na kúpalisku 😕 ...veď potápanie je pre bábätká prirodzené či? 😕

olifcek
3. aug 2010

@laxity ked pojdem do kurzu, tak len preto, aby mala kontakt s inymi babatkami...a vsetko okrem potapania robit budeme x;o) i ja budem aspon v kontakte s ludmi...

ale keby chodila i @blumka a @garonka, tak bych nesla do kurzu, ale by sme sa vzdy dohodli a sli indivindualne...tusim mi hovoril, ze max. 4 mamicky s babatkami len pustia, takze to by bolo super x;O)

blumka
3. aug 2010

@olifcek ale ja by som praveze kurz chcela...neviem si predstavit co by som robila s malou 45 minut len tak...na to su instruktorky ktore vedia co a ako...
a potapat nechces kvoli tym uskam, ci?
v utorok ideme na proadnu sa spytam mojej pedi, ze co ona na to...ale citala som teda clanky co to velmi neodporucaju to plavanie prave kvoli tym zapalom..ale tak zasa s kolkymi mamickami som sa bavila ani jedno babo to nemalo..tak neviem

kika58
3. aug 2010

ahojte maminecky, sme boli dnes na druhom preockvoani do noziciek, tak dufam, ze to bude bez velkych teplot , davam sem nejake fotecky ako sme papali mrkvicku 😵

laxity
3. aug 2010

@kika58 chutila? 🙂

laxity
3. aug 2010

@kika58 až sem vidím tie krásne mihalnice 😵

kika58
3. aug 2010

@laxity chutila 😵 😵 😵 otvarala džobačik

kika58
3. aug 2010

@laxity no kazde rano natacame a malujeme 😀

laxity
3. aug 2010

@blumka ja som doteraz nikdy ušká nenamáčala takže tiež neviem čo a ako...dúfam, že bude všetko ok, ale hneď nám dali do ušiek také z papierikov lieviky a to vsiaklo vodu a ešte pri odchode som si dala nové do ušiek 😕

laxity
3. aug 2010

@kika58 krásne naozaj 😉

blumka
3. aug 2010

@laxity hej? tak robia.. ja len vravim co som citala...tusim v betynke to bolo minuly mesiac...ale zas poznam kopu ludi co chodia plavat a su spokojni

kika58
3. aug 2010

inak aj zemiacik nam chuti a dr. nam dnes kazal pomalicky skusit pridat aj lepok 😨 tak to asi dam bezvajecne cestovinky alebo krupicu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre