• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zoska ano, na pockanie, ja som davala zapisat Viki, trvalo to do 10 minut
4. aug 2010 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja idem dnes o cca 13.30-14.00 na pasove, dame urobit olivke pas sme sa rozhodli...istotne teraz len tu po okoli budeme chodit, ked tak, a my si dame pas urobit neskor..vychadza to lacnejsie len Olivke dat urobit, a ked tostihnu do odchodu do madarska ideme, ak nie, nevadi x;O)
4. aug 2010 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zucana Inde som to ja osobne nenasla, hladala som dost dlho, a nechcela som viacej cakat. Vsade mali len take bez zipsu. Spokojna som, hej, je super priestranna, takze sa aj plazit moze v nej a hybat. V postielke sa zasekne vzdy. Neviem, odkial je to, ze Arti znacka, asi Polsko? Take tie znacky znamejsie robia povacsine len "americky" model. Mozno v IT najdes aj lepsie, to neviem.
4. aug 2010 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj pred chviľkou Lele stála na stolíku z tej rozkladacej drevenej stoličke a drží :grinning: , mne sa to zdá dosť pevné, využívame ju už 5 rokov a ešte 5 rokov musí vydržať :wink: :slight_smile:
4. aug 2010 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek Budu ju aj fotit do pasu? :confused: :grinning:
4. aug 2010 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môj Branko je ľavák :slight_smile:
takto sme zacali lozit/plazit :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoncili mi casy pokoja, musim mat oci na stopkach :sweat_smile: :wink:
@zoska Sikulka mala :slight_smile: Ochvilku nam budu aj stvornozkovat :sweat_smile:
4. aug 2010 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dorotka2 dakujem :wink: si ma potesila :slight_smile:
4. aug 2010 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrea2603 ukazem mm ale mne sa celkom tato lubi

http://www.babatkosk.sk/210,agnieszka-iii-teak.html

snad ale bude kvalitna ako ta, ktru si kupovala pred 5 rokmi x;o)
4. aug 2010 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som dávala Lenke robiť pas, keď mala 2 roky a fotili nás 10 minút, lebo ju všetko iné zaujímalo, len nie pozerať sa tam, kde mala :grinning: , potom som z tých záberov vybrala jednu, kde sa až tak neksichtila , lebo by ju colníci ani cez hranice nepustili :sweat_smile:
@olifcek jj olif za 3eura myslim :wink:
uvidime ci z malej bude lavacka.... mne sa to osobne velmi paci ked niekto pise lavou rukou, ani neviem preco....len pri soferovani je to neprakticke
@olifcek tak nech trafíte 100% výrobok :wink: :slight_smile:
4. aug 2010 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha myslim, ze jo, he he

@andrea2603 :dizzy_face: :dizzy_face: branko :dizzy_face: :dizzy_face:
@zoska wooooooow, kraaasa

uz vidim, ze ked oliv nezacne do 30.08. lozit, neuro bude mat snau poslat nas na cvicenie, ale nepojdem, mame cas x;o)
4. aug 2010 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek Stolicku Anezku som videla aj tu http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/detske-zidlicky/ Druhy sa tam menia, no je u nich myslim vyhodnejsia ako na SVK.
4. aug 2010 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrea2603 :grinning: To musela byt kovbojka s fotenim takeho drobca. A kolko taky pas plati? Ved male dietko vyzera po par mesiacoch zasa inak :sweat_smile:
4. aug 2010 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
David mi zaspal pri papani... 1 den nespi vobec a potom vkuse? :D
4. aug 2010 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek Oli neboooj, toto je fakt individualne...
kamoskin syn ma rok a mesiac a este nelozi...ani neštvornožkuje....on je taký lekvárik, len sedká a obcas pochodi okolo nábytku, sam este nerobi kroky...je narodeny v termine ziadne predcasniatko, takze pohodka :wink:
jo a niektore deti nestvorkuju vobec, zacnu rovno chodit...
a ja som predcasniatko a v postielke som sa postavila vo 8.mesiaci....vyruckovala som po tyckach :sweat_smile: a lozit po styroch som zacala tiez az vtedy :wink:
@zoska ked niektori lekari len preto, ze je oliv predcasniatko konaju inak ako keby nim nebola, co ma i hneva kuusok, ale dakii x;o)
4. aug 2010 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj, len polsku vec nechcem, neverim, ze to kvalita...
4. aug 2010 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, ja som vraj v 9 mesiacoch chodila. Robila som si srandicky, ze jasne, 4 ste ma drzali a chodila som, co? :grinning: Ale nie, normale sama. A aj braskovia ze v 9/10 mesiaci. Si to neviem predstavit, ze by aj David tak skoro zacal, sa mi to zda raz-dva...

@olifcek Zo dna na den ta Olivka prekvapi, ani sa nenazdas :wink:
4. aug 2010 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. aug 2010 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek Ved tu, co si poslala link, bola polska :sweat_smile: A podla mna lepsia z polskej vyroby ako cinskej :confused: Take tie origos polske vyrobky, nie take z trhov, ale z obchodov vedia byt podla mna kvalitne :wink: Ani neviem, ci inu drevenu najdes :confused:
4. aug 2010 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha ked oliv uz robi tapi tapi, snazi sa aj brnkat ruckou na pusu, i nosteka sa chytit, ju to ucim x;o) ...i ked mas recht...este vcera a predvcerom som ju motivovala prsom aby sa pretacala a dnes to robila zo zabavy...do jednej i druhej strany, na chrbatik i z neho...tak ale aspon viem, ze byt v strehu x;o)

ked moj je taka malicka oproti vasim babatkam, chi
4. aug 2010 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha saq som si uvedomila, ze to polske x;oD
4. aug 2010 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zoska podla mna sa Ti o chvilu posadiiii
4. aug 2010 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek Je krasna :dizzy_face: Tu sme pozerali u nas v obchode, lebo mame tu zirafkovu aj postielku. Mame radi zirafky a hodila by sa k nabytku. Ale svokra nem, ze to nema popruhy a nestabilne, blabla, tak som sa na to vykaslala a prestala plytvat energiou, ked to kupovala jej sestra.
4. aug 2010 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek my mame taku stoličku čo si dala ten prvy link ale fabula značka a kupili sme ju v altoyse za 83 € to ju tam už nemali?
4. aug 2010 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inač ahojte ja mam bojovy deň naštvala ma suseda chcem rodinny dom :angry:
4. aug 2010 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok